Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Éljek úgy, ahogy nem szeretnék és üljek itthon, mert háziállatom van és egyedül maradtam velük? fórum

Éljek úgy, ahogy nem szeretnék és üljek itthon, mert háziállatom van és egyedül maradtam velük? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 18:46
A macskak elvannak egyedul.
2022. júl. 5. 18:45
Irtam neki, hogy köszönöm szépen sz elpazarolt éveket és hogy ő akart macskát, aztán egyedül szenvedek. Nekik se jó szerintem. Azt írta,hogy állataim vannak, ne csak az edzésre meg magamra gondoljak, meg a rib.nckodasra. Amúgy esélyem se lenne így a párkapcsolatra, ez az élet mellett, találni bárkitis,főleg nem. (Neki az a ri.ckodas amúgy,hogy nem akartam többé vele lenni.)
2022. júl. 5. 18:38

Volt barátom nagy macskás, de csak addig amíg simogatni kell. Nálam vannak, mert ő saját magát is képtelen ellátni,nemhogy állatot.

Engem az zavar,hogy ennyi idő után, amíg együtt voltunk, nem jutottunk semmire(saját lakás udvarral vagy kertrésszel például), így a macskákkal egyedül maradtam,mert külön mentünk. 45 m²-én élek és lennének hobbijaim, vágyaim, lakáson kívül. Járok edzőterembe, heti 4x, szeretek sétálni,amire ott a kutya , mert őt vihetem magammal. De a macskák állandóan legyenek egyedül, mert én kivágyom az udvar és erkély nélküli lakásból? Macskák néha aludni nem hagynak, keltegetnek, mert éhesek. Rendszer már nincs ,mert műszakozok és a nappali 3 óra alvás miattuk az kevés. Dél és 2 kettő között kapnak enni,amit nagyjából tudok tartani. Egyedül vagyok azóta kapkodva edzek,megyek 140el minimum autópalyán, mert későn indulok dolgozni és sietek haza hozzájuk. Most irattam nyugtatót, hogy tudjak aludni a macskáktól és délelőttös héten meg korábban. Mit tegyek a saját magam stresszelése ellen? Sajnalnám másnak adni őket.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook