Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elindult a meddőségi kivizsgálás! Csináljuk együtt végig fórum

Elindult a meddőségi kivizsgálás! Csináljuk együtt végig (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
627. krisz5 (válaszként erre: 623. - Lyana)
2009. szept. 10. 19:27

Ezt nem értem.Az én páromnak 2-3 millió

a spermaszáma és nekem akkor is kell mennem

Hsg-re?Akkor nekem miért kell?

626. Ági05 (válaszként erre: 623. - Lyana)
2009. szept. 10. 19:20
Sajnálom,hogy nincs baba.Szorítok!Nem gondoltam,hogy ilyen sokára adnak időpontot.Vagy ez a természetes?!
625. Ági05 (válaszként erre: 618. - Melone13)
2009. szept. 10. 19:19

Szia!

Jó,hogy túl vagy rajta.Szorítok a lombikprogramhoz!

624. Lyana
2009. szept. 10. 16:16

Melone örülök hogy túl vagy a hsg-n. Neked is lombik??

És hova fogtok járni?

623. Lyana
2009. szept. 10. 16:15

Sziasztok!

Mai nap eredménye: LOMBIK

Már be is jelentkeztünk a Kaáli intézetbe. November 18-án megyünk az első konzultációra. Kaptunk egy hosszú listát mit kell addig elvégeztetni, de a legtöbb már megvan. Hsg nekem nem lesz mert felesleges.

Semmi esély természetes úton a babaára. Apának 8 millió a sperma száma:-(((

Most nincs baba:-(

622. melone13 (válaszként erre: 619. - Vroni)
2009. szept. 10. 15:34

De az a laparmit takar?

Na milyen rímes lett:))

Nem értem..Hsg után miért csak inszem marad esélynek??

Sokaknak segített már pusztán a hsg, rá néhány hónapra babásak is lettek.

Persze ez nem törvényszerű, de van esélye,persze ha nincs elzáródás....

621. melone13 (válaszként erre: 619. - Vroni)
2009. szept. 10. 15:26

Igen feltöltenek kontrasztanyaggal, és nézik, tud e szabadon áramolni a folyadék.De ez csak akkor működik, ha nem vagy jód érzékeny.Maga az egész max 15 perc.

Hát nekem azonnal ezt ajánlotta a doki, bár mi már 4 éve próbálkozunkMost verhetem a fejem a falba miért nem mentünk hozzá korábban.

620. vroni
2009. szept. 10. 15:16
Remélem Lya hamarosan előkerül, és elújságolja mi volt ma a dokinál.
619. vroni
2009. szept. 10. 15:16

Sziasztok!

Melone örülök, hogy túlestél rajt. És ilyen hamar. Lehet lapar helyett nekem is emellett kellett volna döntenem? Bár nekem is ajánlotta ezt a doki, de mondta, hogy akkor csak inszemmel lehet babánk, így meg remélhetőleg természetes úton is. Ez a HSG az, hogy vmi folyadékot belédfecskendeznek és röntgennel megnézik, hogy átjárhatók-e a petevezetékek?

2009. szept. 10. 15:10

Sziasztok lányok!

Na túl vagyok hsg-n!Annyira nem volt vészes, de azt nem állítom minden nap égicsinálnám

Nos eredmény:LOMBIK

A bal oldal teljesen el van záródva, a jobb pedig átjárható, de nagyon hosszú, túlságosan is, így hát ha természetes úton mégis sikerülne teherbe esnem nagy %.-ban méhen kívüli lenne!

A doki csodaként kezeli, hogy képes voltam méhen belüli terhességre.

Lya várom a híreket.

2009. szept. 10. 07:30

Sziasztok!!!

Lya: neked nagyon sok pozitiv dolgot kivánok mára!!! Remélem a petezsák méreteivel jössz vissza:)))))))


Melone: neked meg sok sok drukk a műtétre!!!! Nem lesz semmi baj, ügyesl eszel és visszagondolva majd mosolyogsz minek poaráztál annyit!!!

616. vroni
2009. szept. 9. 21:50

Sziasztok!

Már egész rég írtam, sorry! De olvastalak Benneteket! :-)

Lya! Remélem doki után egyszerre jelentkezel és közlöd Velünk is a jó híreidet! :-) Drukkolok!

Teodóra! Kitartás, hamarosan túl leszel rajt és minden OK lesz! :-)

Jó éjt Nektek!

615. teodora3322 (válaszként erre: 614. - Lyana)
2009. szept. 9. 14:13

:-) Minden rendben lesz, nagyon szorítok holnap hogy a dokibácsi is így lássa!!!

Hétfőn lesz a lap., de már vasárnap du be kell feküdni.

Majd csütörtök körül tudok jelentkezni, de addig még holnap várom a fejleményeket nálatok:-), mert doki után bejövök dolgozni.

614. Lyana (válaszként erre: 613. - Teodora3322)
2009. szept. 9. 12:41

szia drágám!

Mikor lesz a lapar? Ügyi legyél holnap.Igen használt az utro. Teljesen elmúlt még a színes folyás is.

613. teodora3322 (válaszként erre: 612. - Lyana)
2009. szept. 9. 12:14

Én is holnap megyek altatóorvoshoz, meg pár eredményért.

Örülök hogy :-)) és optimista vagy.

Így is kell ezt csinálni!!!

Utro használt???

612. Lyana
2009. szept. 9. 12:11

sziasztok!

Mi holnap megyünk megint a klinikára.

Minden eldől holnap. Vagy így vagy úgy de lesz kisbabánk:-))


Puszillak titeket csajok!!

611. Ági05 (válaszként erre: 609. - Lyana)
2009. szept. 7. 22:18
Remélem,jó híreket írsz majd :)
610. Ági05 (válaszként erre: 603. - Melone13)
2009. szept. 7. 22:15
Szorítok a hsg-re!De cuki vagy,hogy érdeklődsz.Most jött meg nekem is,egy napot késett,de próbáltam nem reménykedni,mivel a doki azt mondta,hogy minimális az esélye,hogy így sikerüljön.
609. Lyana (válaszként erre: 608. - Melone13)
2009. szept. 7. 12:36

Csütörtökön lesz hsg?

Mi is csütörtökön megyünk vissza a klinikára.

Babás tünet??? Hmmmmmmmm álmosság, érzékenység, émelygés. Ha a babától van persze.

Na majd meglátjuk hogy mit mond a doki csütörtökön.

szorítok neked nagyon, ne izgulj.

2009. szept. 7. 12:34

Lyana!Köszi aranyos vagy.Hát túl kell esnem rajta, nincs mese.Csütörtökön megyek, tehát gész héten izgulhatok.

Hát nem tudom mi okozhatja nálad ezeket a tüneteket.Semmi babás jel egyébként,mármint fáradékonyság, hányinger, ilyesmi?

607. Lyana
2009. szept. 7. 11:00

Sziasztok!

Vérzés nincs, viszont rózsaszín folyásom az van. utrot szedem, de eddig még nem mulasztotta el..... ettől a rózsaszínezéstől félek..............

Melone ne félj a hsg-től lélekben veled leszünk mindannyian.

2009. szept. 7. 10:24

Halihó csajok! remélem nem felejtettetek el, csak mert kicsit eltűntem! :) Sajnos beteg voltam a múlt héten, otthon pedig nincs net, így nem jelentkeztem. De ma már jól vagyok! A ciklusom 11. napján tartok, a 3-7. napig szedtem clostyt, ma reggel voltam uh-n. Jobb oldalamon látott a dokinő 3 db 11 mm-es tüszőt, aminek most örülünk! Aztán ebből egynek kell majd nagyon beindulnia, mivel viszont hosszúak amúgy a ciklusaim, ez talán hétvégére tehető majd. Addig is szerdán és pénteken is megnéznek uh-val, nő-e rendesen a tüsző. Nagyon izgulunk, hogy talán végre lesz peteérésem! ;)))

Lya, hát végigizgultam a visszaolvasást, és nem tudom, merjek-e gratulálni, de ha most nektek így sikerült, az egy csodaként fogható fel, és a csodákban mi most mindennél jobban szeretnénk hinni!

Puszi nektek!!!!

2009. szept. 7. 09:20

Lya, ez tök jóóóóóóóóóóóóó!!!!! Szóval még ne add fel, hátha....

Melone: nyugi, és nem kell a végrendeletet megirni!!!!

2009. szept. 7. 09:18
sziasztok!!!! Minden oké mindenkivel????
2009. szept. 7. 09:11

Jó reggelt!

Lyana!Ez fantörpikus!Naqgyon várom már mit lát doki bácsi csütörtökön neked!

Theodora nagyon sajnálom.-(

Nálam helyzet az, hogy volt 2 napig erős görcsök, vérzés, és azóta barnázgat.Már úgy útálom.Dokival ma egyeztetek, dee a héten hsg.Szerintem olyan szerda körül, már félek ám rendesen, de az utolsó reményünk...

Többiek?Ági, Dragonessa????????

602. teodora3322 (válaszként erre: 601. - Lyana)
2009. szept. 7. 07:46

Lya, ez fantasztikus!!!

Erősen pozitív!!!

Hát az csak baba lehet!!!

Szorítok nagyon, hogy minden rendben legyen!

Nekem ma 36,75 a hőm, leesett 36,9 ről.

Nálam ez azt jelenti, hogy ma vagy holnap menszi,

szóval nem uszom meg a lapart.

Pityeregtem is reggel rendesen :-(

601. Lyana
2009. szept. 7. 06:45

Jó reggelt csajszik!

Ma mindenki dolgozni fog? Én is készülődöm melózni:-( Pedig jobb lenne itthon lenni. Csütörtökön doki látogatás és uh. Kíváncsi vagyok hogy mit fog látni.

Ki hogy érzi magát? Mensi? Vizsgálatok? Eredmények?

600. Tumpika (válaszként erre: 599. - Lyana)
2009. szept. 6. 12:32
Ez jó hír! A vérzésed okát meg biztos meg tudják állapítani. Van olyan ismerősöm, akinek 3 hónapig megvolt, elment az éves cytológiai vizsgálatra, és ott derült ki, hogy 3 hónapos terhes. Azt mondta, hogy ha nem vele történik meg el sem hiszi ha mesélik. Sajnos terhesség alatt is előfordul, akár a méhlepény helyezkedésétől is. Remélem minden rendben lesz!
599. Lyana
2009. szept. 6. 11:48

Sziasztok!

mai ebéd: húsleves, töltött káposzta, és duna hullám szelet.

Vérzés teljesen elmúlt, csak a hasam szurkál. mai teszt erősen pozitív. utrot újra szedem.

csak azt nem értem hogy mi volt ez a két napos erős

vérzés?????????????

598. Tumpika
2009. szept. 5. 14:08

Sziasztok! Én is lecsót főztem ma, kedvencem. Meg husi levest és rizseshust a maradék pöriből. Takarítottunk is közösen a párommal. Nálunk komlói napok vannak, így elég sok a program, ma Mága Zoltán, Apostol, Korda Gy.és Balázs K. előadások lesznek.

Lya még bízom benne, hogy baba.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook