Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elindult a meddőségi kivizsgálás! Csináljuk együtt végig fórum

Elindult a meddőségi kivizsgálás! Csináljuk együtt végig (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
717. melone13 (válaszként erre: 716. - Triniti1020)
2009. szept. 21. 18:42

Szia!

Nyugodtan megkérdezheted, itt ugye nyílt lapokkal játszunk.

Nálunk apácska tökéletes, nálam van baki.Bal oldalo petevezető teljes elzáródás, jobb oldal ugyan átjárható, de nagyon hosszú.Így hát nagy esélye van méhenkívüli terhességnek, perszze ha teherbe esnék.Valószínűleg túlérik a petesejt, mire talizna a kiskatonákkal.

Már több mint 4 éve próbálkozunk, de eddig sajnos sikertelenül.Pontosítva már 2 angyalkánk odafenntről néz minket, reméljük több ilyen szörnyűséget nem kell átélnünk.

A doki azt mondta nincs értele tovább várni, vágjunk bele a lombikba.

Nálatok akkor lehet nem is sima lombikról van szó, hanem ISCől.

De azért a véreredmény döntő lehet.

Véradás!Az szép, nemes dolog.Én szívesen mennék, de tőlem nem tudják levenni.Még egy vérvétel is problémás-(.

716. triniti1020 (válaszként erre: 715. - Melone13)
2009. szept. 21. 12:48

Szia melone13!


Köszi, már jó, hogy van valaki, aki tud valamit.. Vagyis nem jó, sajnálom, hogy Nektek is csak ez jelenti a megoldást a problémátokra! :(

Megvolt a vérvétel, csütörtökön de. kell telefonálni a dokira az eredmény végett. Ő is azt mondta, várjuk meg az eredményt mielőtt bejelentkeznénk a központba. Tehát csütörtökön már többet tudunk.

A probléma? Megkérdezheted, persze! Oligozoospermia, vagyis nagyon kevés spermája van a páromnak.... :(((

És Nálatok? Mi miatt kell lombik-programhoz fordulni, ha nem vok indiszkrét?


Most mennem kell, véradáson voltam és kicsit kába vok, 2re meg angol tanfolyamra kell mennem...

Estére leszek...

715. melone13 (válaszként erre: 714. - Triniti1020)
2009. szept. 20. 20:32

Szia!

Szívesen segítenék neked, de mi is csak most szembesültünk ezzel a ténnyel.Mi azonnal felhívtuk az intézményt, és kaptunk is időpontot.

Szerintem, hogy mikor jelentkeztek, ez csak tőletek függ.

Megkérdezhetem mi a probléma?

Mondjuk a vérvétel eredménynét még érdemes megvárni, hátha csak az a gond.

Itt a lányok nagyon segítőkészek, és van aki már előbb jár, mint mi és szívesen segítenek:))

2009. szept. 20. 19:56

Sziasztok!

Úgy néz ki, nekünk is CSAK lombik-programmal lehet közös babánk a párommal...

Nagyon jó lenne, ha tudna nekem vki nekem tapasztalatot írni, hogyan fogjunk neki, mikor érdemes bejelentkezni a Kaáli Intézebe....

Holnap azért még a párom megy vérvételre, hátha csak vmi gyulladás van a szervezetében és kezelhető gyógyszerrel, de az orvos egyből a lombikot mondta....

713. melone13 (válaszként erre: 712. - Lyana)
2009. szept. 18. 12:21

Drága ez nem optimizmus, ez már régen nem az!!Hanem REMÉNY!!!!!!!!!!!!

És igen úgy valóban nehéz így nézni a világot, ha a párod is bele van keseredve.

Ha van lehetőségetek pihenni pár napot, menjetek el, kapcsolódjatok ki kiicsit.Hidd el segíteni fog!

Drága én is szinte minennap pityergek sírok, hogy MIÉRT??

De apa mindig azt mondja így nem fog sikerülni, hinni kell hogy lesz babánk!!

Hiszen a hit,nagy úr.

Tudod :HIT, REMÉNY,SZERETET...

Tudom most könnyen beszélek, de van benne valami..

Úgy segítenék, de csak így tudok, márha segít:(

712. Lyana (válaszként erre: 711. - Melone13)
2009. szept. 18. 11:57

Jó,hogy te ilyen optimista vagy!

Én azonban feketén látom a világot.

Apa szerint nem ez a legfontosabb!!

Lehet hogy igaza van?

2009. szept. 18. 11:39

Sziasztok!Lya én maximálisan megértelek, nálkunk is a családban , ismerettségben is mindenki pocakos.Sokszor sírva megyek haza családi rendezvényekről.De tudom, ha most feladom, nem csinálom végig, én sosem tudom meg milyen csodálatos érzés anyává vállni!!!!!!!!

Vroni!Hát nekem tutira nem volt annyira elhatalmasodva annyira mint neked, ezért nm volt lapar sem.!

Sokat olvastam a dolgokról,mi és hogyan befolyásolja ezt az egészet.Rájöttem nekm nagy fokú veszélyt okoz a túlsúlyom.Rájöttem teljes rostszegény a táplálkozásom, nem mozgok, stb..

Teljes étrend változtatás, napi torna,lúgosítás...

És néhány hónap altt lement 12kiló, mineközben a ciszták is szépen eltűntek.

710. Lyana (válaszként erre: 709. - Vroni)
2009. szept. 18. 10:48

Sajnos én nem tudom ilyen egyszerűen feldolgozni és felfogni.

Az az igazság, hogy únom az egészet, elegem van mindenből.

Ez az állandó várakozás már az idegeimre megy. Nincs türelmem most 2 hónap utána majd megint 2-3 hónap.................

ez így nem mehet. inkább telefonálok és lemondom az időpontot. apa szerint úgy sem ez a legfontosabb dolog......

709. vroni
2009. szept. 18. 10:35

Sziasztok!

Melone! És helyre is rázódott ezzel az életmódváltással a PCO-d? Nem is volt lapar?

Lya! Kitartás! Tudom, idegesítő, hogy mindenki terhes, én is utálok kimenni az utcára, mert tuti, hogy csak kismamákkal találkozok, van, hogy olyanokkal, akik nem is annyira tervezték, csak "becsúszott". Hát, nekünk is becsúszhatna. Pont barátnőm van úgy, hogy a férje akart babát, ő még nem igazán készült fel rá, de aztán mégis abbahagyta a fog.gátlót és már 4 hónapos terhes. Ahhoz képest, hogy 3-4 éve még azt mondta elmegy apácának, mindjárt babázik.

De ha már eddig eljutottatok, hogy mehet a lombik, kitartás!!!

708. Lyana (válaszként erre: 707. - Melone13)
2009. szept. 18. 07:24

Szia.

Hogy lehetnék??? Szarul, nagyon szarul..............

Körülöttem mindenki terhes, vagy a kisbabáját isteníti. Nekem meg semmi..... esélyem sincs..........

két hónap múlva időpont,,,,,, majd megint biztos vizsgálatok és várakozás

apa bolond

áááááááá elegem van az egészből!!

2009. szept. 17. 17:45

Sziaszto.

Én vagyok, csak kicsit depisen!Nem mindig tudok jönni, emberpajtit zavarja ha itt lógok állandóan.Na és sikerült összevesznünk is-(

Igen vroni lombikra készülünk, kedden már konzira megyünk.Fel a fejjel!

Nekem is volt PCO-om, javasolták is a lart.Aztán utánaolvastam a dolgoknak, és rájöttm, nálam a túlsúly is befolyásolhatja.Elkezdtem figyelni az étkezésekre, egészségesen táplálkozni, mozogni, és szép lassan felszívódtak, szerencsére.

Hidd el segíteni fog a lapar neked!Aztán jöhet a baba.

Lya jól vagy?

706. Lyana
2009. szept. 17. 12:25

Sziasztok!

Már két napja nem járt errefele senki???

705. Lyana (válaszként erre: 701. - Melone13)
2009. szept. 15. 21:01

Szia.

Gratulálok, hogy ilyen hamar kaptatok időpontot.

Nekem nincs választásom, ki kell várnom a november 18. Nem türelmetlenkedem. ennyi év után 2 hónap..............

704. vroni (válaszként erre: 703. - Melone13)
2009. szept. 15. 20:54

Szia!

Sajnos nálam van a baj, PCO-m van. Most volt a lapar augusztusban, ettől várom a sikert. :-)

Tudom, hogy nem vigasztaló a "míg nincs babád, addig örülj" kijelentések, de nővérem akkor szokta ezt mondani, mikor kicsit neki van keseredve, vagy éppen én, mivel júniusban elhalt a babája a 10. héten, és elvették tőle, pedig már ők is 1,5 éve babát szeretnének, nagyon örültek, hogy sikerült, és akkor nagyon magába zuhant. *-(

De minden helyzet más.

Jól olvastam, hogy lombikra készültök? Remélem nem olvastam félre.

Na, asszem megyek aludni, hamar reggel lesz.

Jó éjt!

703. melone13 (válaszként erre: 702. - Vroni)
2009. szept. 15. 17:17

Szia!!

Örülök, hogy úgy érzed minen rendben.Hidd el ezeket a vizsgálatokat nem véletlen végzik el, jóhogy van értelmük:))

Hát tudod ezek a "vígasztaló addig örülj, míg nincs babád"szövegek, már a hátam közepén jönnek ki.Én elhiszem, hogy nehéz, fárasztó ha pici babó van, de ez életem álma.Évek óta várok rá, 2-t már elveszítettem, nekem senki ne mondja, hogy addig örüljek..

Bocsi, hogy ez így kitört belőlem, de a falra mászok az ilyen dumáktól......


Te hol tartasz egyébként a kivizsgálásokban?Tudjátok már hol a baj?

702. vroni
2009. szept. 15. 17:03

Sziasztok!

Már egész rég írtam, úgy látom. Sajnos, mióta visszamentem dolgozni, valahogy semmire sincs időm.

Látom, azért folynak az események. Kitartás! Hamar itt lesz az az idő, hogy a kisbabánkat fogjuk a kezünkbe, és folyamatosan sír, mi meg visszasírjuk ezeket a "nyugis" időket. :-) Nővérem mindig ezzel biztat, mikor lehangolt vagyok. :-) De bárcsak sírna már itt mellettem. :-)

Képzeljétek, tegnap letelt a 3 hét, vissza kellett volna mennem a dokihoz, de gondoltam még várok pár napot, hátha megjön magától. És csodák csodájára tegnap meg is jött. Alig akartam elhinni, hogy magától "jelentkezik". :-) Most már legalább látom, hogy volt értelme a laparnak. :-) Így a 10. napon vizsgálat (bár még időpontot kell kérnem), és meglátjuk, hogy helyreállt-e a "rendszer". Nagyon remélem, hogy igen, vagy nagyon affelé tart. :-)

2009. szept. 15. 15:35

Sziasztok.

Hát dobtam egy hátast ma.

Felhívom a budait, mondom mi járatban vagyok,és hogy sűrgős lenne az időpont.Erre a nőci, hogy igen tudja mindenkinek sűrgős(elégmogrva hangsúllyal), gondolom az isprobléma volt neki, hogykonkrét orvoshoz kértem időpontot,mit variálok már az elején, és erre az mondja nov.10!

Basszus, az még 2 hónap.És hát a fogadtatás sem volt igazán kedves, el is szontyolodtam rendesen, mondanom sem kell.

Persze elhiszem, hogy már elegük van belőlünk, de mi örülénk a legjobban, ha nem kéne hozzájuk mennünk.


Hazajöttem, mondom apácsának mi van.Hát ő is csak hebegett habogott mi legyen.

És kíváncsiságból felhívom a dévait, éééééééééés 1 hét múlva mehetünk konzira!

Na a boldogság hormonok csak úgy zsonganak bennem!!!!

700. Lyana (válaszként erre: 699. - Dragonessa)
2009. szept. 15. 08:18

Szia. Én is bizonytalan vagyok. Hidd el szerintem ez teljesen normális.

Én ma megyek aids, hepatitisz stb beutalóért a házidokihoz.

Egyébként felháborító, hogy egy átlagos nőtől mielőtt teherbe esik senki sem kér aids tesztet.

Milyen konzi lesz?

2009. szept. 15. 08:08

Szia Lya!

Nekem szept.29-re van idopont uj konzira, és páromnak sperma vizsg.

Mai napon is elmélkedem hogy mi lesz ezutan, mert totál bizonytalan vagyok. Nem jo ez igy...

És te?

698. Lyana
2009. szept. 15. 07:40

Jó reggelt lányok!


Kinek lesz valamilyen megbeszélése vagy vizsgálata?

Mivel fogjátok tölteni a mai napotokat?

697. Lyana
2009. szept. 14. 21:14

Mel!

Holnap felhívod a BMC-t?

Majd írd meg hogy miben egyeztetek meg.

696. melone13 (válaszként erre: 695. - Lyana)
2009. szept. 14. 19:51

Hát most még pozitív vagyok, de meddig....

Azt beszéltük a férjemmel, hogy kérünk időpontot, és meglátjuk, hogy szimpi e.Ha igen akkor megpróbáljuk...

695. Lyana
2009. szept. 14. 19:03

Te pozitívan látod a jövőt? Mondjuk muszály, mert máshogy nem is lehet elviselni.

Igazándiból nem tudom mi ez a türelmetlenség nálam. majd három év várakozás után 1-2 hónap ide vagy oda már mit számít?

Célegyenesbe vagyunk és ez a lényeg.

Na akkor a BMC-be mentek?

694. melone13 (válaszként erre: 693. - Lyana)
2009. szept. 14. 18:20

Jaj drága kérlek próbálj meg pozitívan gondolkodni.

Persze hogy lesz idén beülti, és +++++++teszted is:))))))))

Igen tudom, de én megpróbálok legyőzni minden negatív gondolatot, és bízni az orvosokban.

És mosolyogva fogom szúrni magam, bár a párom ezt még megkérdőjelezt.De majd bebizonyítom én neki!!!

693. Lyana (válaszként erre: 692. - Melone13)
2009. szept. 14. 18:16
én abban reménykedem hogy elegek azok a vizsgálatok amik meg vannak és nem vizsgálgatnak már tovább minket és novemberben megkezdik a stimut és idén lesz beülti. ha a babára gondolok elszorul a gyomrom. te tudod te is ezt érzed.
692. melone13 (válaszként erre: 691. - Lyana)
2009. szept. 14. 18:15

Nekem a munkahelyem elég jól, láthatólag, főleg, hogy számítottak rá.

A család nekünk tudja hogy évek óta próbálkozunk, hát ott már fele fele a vélemény.

De tudod nem érdekel, ők nem élték át amit mi...

Tehát menni ogunk előre, és ha ikrek, hát ikrek.Leglább teljesül apácska álma is:))

Bárcsak itt tartanánk már....

691. Lyana
2009. szept. 14. 18:12

hát elég nagy lett a felforgás. Az a legnagyobb bajuk hogy ki fogja a munkámat ellátni és 2 hónap alatt meg akarják váltani a világot.

Nálad hogy fogadták?

családdal megbeszéltétek?

690. melone13 (válaszként erre: 689. - Lyana)
2009. szept. 14. 18:10

Na ez az, én is ezért merészeltem nyílt kártyákkal játszani.És hát ugye nekem régót tudják a projectet, ugyanis a vetélések utn nyílvánvaló, hogy akarok babát..

És neked hogy reagáltak?

689. Lyana (válaszként erre: 688. - Melone13)
2009. szept. 14. 18:08

szívem én is bejelentettem a munkahelyen hogy lombik lesz.

ugyanis asszilált reprodukciós eljárás alatt nem lehet elküldeni a munkahelyről.

688. melone13 (válaszként erre: 687. - Lyana)
2009. szept. 14. 18:04

Valahogy így vagyok én is.És ma felhívott főni is, hogy akkor mondjam meg hogy állunk mert ha én sokat leszek tp-en, a helyettesítésem meg kell oldania.Hát azt mondtam nei , a konzin túl vagyunk folynak a vizsgálatok.

Túlságosan is képben van a lombikos dolgokkal, így hát kicsit füllentenem kellett, védve az állásom....

Tehát sos-ben döntenünk kell..

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook