Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott életem szerelme. Vissza jöhet még? fórum

Elhagyott életem szerelme. Vissza jöhet még? (beszélgetős fórum)


1 2
ma 02:46
ezek szerint akkor megse o volt az eleted szerelme!
35. andilaci (válaszként erre: 34. - Érdekes73)
máj. 5. 18:48
👍🏻😊
34. Érdekes73 (válaszként erre: 32. - Chill20)
2019. márc. 9. 17:38
Jól teszed.
33. 82b19139c2 (válaszként erre: 29. - Chill20)
2019. márc. 9. 14:18
De látod, megint feltettél egy kérdést amire kénytelen válaszolni,mert kikerülhetetlen. Azt mondta ne beszéljetek egy ideig, neked fontos tudnod,hogy meddig. Amikor meg válaszol, hogy keddig akkor nem tudod, hova tenni, hogy miért szeretne beszélni veled. Nem szeretne, szünetet akar egy ideig,gondolkodni. Csak kénytelen volt megadni a kérdésedre egy napot,hogy mikor beszéltek legközelebb. Megértem igazából, hogy elhagyott, hisz 3 hónap után már veszekedtetek. Annak aztán semmi értelme. Ki szeret úgy otthon lenni, hogy folyton viták vannak? Persze most azt érzed itt a világ vége,ez teljesen természetes. Lesz még pár ilyen az életben :) Találni fogsz majd olyat, akivel nem fogsz mindig veszekedni, hidd el. Ha pedig kibékültök akkor figyeljetek jobban arra,hogy normális hangon is meg lehet beszélni egy nézeteltérést, nem szükséges vitába fajulnia :) Az egyetemet ne hanyagold, bármilyen nehéz is most nem a szakításra gondolni.
2019. márc. 8. 22:38

Ma telefonáltunk. Megbeszéltük,hogy egy hétig nyugiban hagyjuk egymást,aztán majd felhív megint. Megpróbáljuk szép lassan felépíteni,és vagy újra együtt leszünk a végén,vagy nem.Azt mondta viszont,hogy ő most nem érzi azt a szerelmet amit kellene :(( Amit igazából megértek,mert az elmúlt időszakban sok volt a könyörgés részemről (tudom,hogy nem kellett volna :( ),és sok rossz dolog történt.

Most viszont tényleg magamra koncentrálok,meg a sulira,és hagyom hogy alakuljanak a dolgok,vagy így,vagy úgy..

31. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Chill20)
2019. márc. 7. 11:28

Most szörnyen szenvedsz, és nagyon borzasztó időszakodat éled. Ez érthető és szerintem normális is.


Viszont, nem ő életed szerelme. Persze még lehet, hogy lesz köztetek valami, de szinte biztos, hogy nem ő a végállomás. Mondjuk szerintem jobban is jártok mindketten, hiszen tapasztalni és élni kell ilyen fiatalon, nem lehorgonyozni! Legalábbis szerintem.


Neeee neee gondolkozzál még gyerekvállaláson. Se vele, se más pasival. ÉLJ! Nagyon sok időd van még erre. :) Anno én is sokat sírtam idióta kapcsolatok miatt.... Ma már fejbe nyomnám magamat hátulról, ha visszamehetnék az időbe.

30. Érdekes73 (válaszként erre: 29. - Chill20)
2019. márc. 6. 22:20
Várd meg azt a hetet szerintem és addig tereld el a gondolataidat a sulival.
2019. márc. 6. 17:04

Köszönöm hogy ennyien írtatok! Ma bementem órákra, és jobb volt így,elterelődött a figyelmem kicsit. Eddig kétségbeesésemben már azon gondolkodtam hogy passziváltatom magam, és megpróbálok kicsit magamra figyelni, de ezt már el is vetettem.

Tegnap beszéltünk egyébként, és azt mondta jobb lenne mindkettőnknek ha egy darabig nem beszélnénk. Megkérdeztem meddig, és azt mondta csak egy hét,és jövőhéten kedden írni fog. Nem igazán tudom ezt hova tenni,nem tudom egy hét múlva miért szeretne beszélni. Nekem akarhat jót ezzel,hogy még tartsuk a kapcsolatot, vagy ő sem tud elengedni?

Mindenesetre én tudom hogy sokszor hibáztam,sokszor reagáltam túl a dolgokat. Ezen már nem tudok változtatni, de ha lesz még egy esélyünk akkor már jobban figyelnék.

28. dd9dec5381 (válaszként erre: 25. - 8b415aea81)
2019. márc. 6. 11:37
Én is.
27. 8b415aea81 (válaszként erre: 26. - Ab3619a9cd)
2019. márc. 6. 11:28
Ezt elismerem, de nem vagyunk egyformák.
26. ab3619a9cd (válaszként erre: 25. - 8b415aea81)
2019. márc. 6. 11:27

Én meg soha! 😂

Semmin nem változtat, csak megfájdul tőle az ember feje!

25. 8b415aea81 (válaszként erre: 22. - Dd9dec5381)
2019. márc. 6. 11:23
Akkor én már feljebb léptem (vagy lejjebb?), olyankor sírok mikor nem lát senki.
2019. márc. 6. 09:25
Egy jó barátnőm mondta, gondolom ő is kapta az idézetet valakitől.. hogy az életet visszafelé nézve lehet megérteni, de csak előre felé lehet élni.. és mennyire igaz ez :-)
23. Fancsimancsi (válaszként erre: 22. - Dd9dec5381)
2019. márc. 6. 08:52
Ha elhívtad volna sörözni, lehet nem hüppögött volna tovább! :DD Nálam bejött volna! ;)
22. dd9dec5381 (válaszként erre: 21. - Puritan)
2019. márc. 6. 08:38
Hányszor mondtam én már nőknek, csajoknak, hogy hagyjanak föl az állandó bömböléssel, mert a faszik nem tudnak mit kezdeni vele, és egy idő után már nem is akarnak. Itt nem az igazi, fájdalmas könnyekre gondolok, hanem a manipulatív, hüppögős kajmán méretűekre, amikor látványosan szipogva vagy zokogva!!! megy a műsor... Persze én voltam a gyíkarc, mert hogy a nők ilyen sírósak. Jaaa, bocs. Aztán jött az értetlenkedés, hogy dehát hallotta hogy a szobában zokogok, de nem jött be a mocskos, sőt elment sörözni! Helyes, én is inkább oda mennék. Hallgassa ezt a plüssmedve.
21. puritan (válaszként erre: 1. - Chill20)
2019. márc. 6. 08:24
Csak egyetlen tanácsot tudok adni és szomorúan gondolok arra, hogy bárcsak huszonévesen is ennyi esze lenne az ember lányának, mint nagymama korában. Próbáld megjegyezni erre a kapcsolatodra nézve is és a többire is, hogy a pasik a NYUGALMAT szeretik az egyik legjobban. Ha sírsz, ha veszekszel, ha megkéred valamire, ha szemrehánysz, ők mindent b @sztatásnak vesznek és menekülnek. Valószínűleg szeret téged, de egy esélyed van, hagyod most lenyugodni a kedélyeket és vársz. Ha visszamegy nem piszkálod, nem emlegeted fel a múltat és pláne nem bőgsz.
2019. márc. 5. 20:42
Ahogy írtad sose voltál egyedül . Szerintem néha nem árt azt is kipróbálni.Legyél egy kicsit csak önmagad. Aztán ha tényleg annyira fontosak vagytok egymásnak akkor okosabban kéne újrakezdeni.
2019. márc. 5. 19:41

20 évesen sok csalódás? Na ne.

Tanulj, ismerkedj. Aki elment, menjen.

2019. márc. 5. 17:05

Nagyon rossz most neked, szerintem sokan éltünk át hasonlót. Nem is akarom elbagatellizálni, de ha az én barátnőm vagy lányom lennél, úgy rúgnálak hátsón, ha emiatt az egyetemet hanyagolnád huzamosabb ideig, hogy a kihagyott szemináriumodig szállnál.

Terveket, sulit, állást, barátságot, állatot stb.. sosem adunk föl egyetlen krapek (sőt senki) kedvéért sem.

Fájjon, sírj, szűkölj a sarokban, tombolj buliban, menj a haverjaid agyára a sirámaiddal, de ne hagyd el magad.

Ha pedig magad is úgy látod, sárkány voltál, tanulj belőle, és a legközelebbi kapcsolatodban ne játszd el a hétfejűt. :)

2019. márc. 5. 16:55

Minden lehetséges és mindennek az ellenkezője is.


Nélküle nem megy???? DEHOGYNEM!


Nem szeretem, ha egy nő egy pasitól függ. Légy önálló, még a gondolataidban is!

16. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Chill20)
2019. márc. 5. 15:25

Az egyetemet semmiképp ne hagyd elúszni, én is voltam kb. 20 évesen szinte pont ugyanilyen helyzetben, és teljesen lesz*rtam azt a félévet, és csomót csúsztam is miatta (a fiúval viszont újra összejöttünk fél év után, és még kb 7 évig együtt is voltunk :)) te ne kövesd el ezt a hibát. Később örülni fogsz, hogy kikeltél az ágyból és bementél meg tanultál, és nem azzal töltötted az időt hogy egy fiú után sírtál.


És tudom hogy idegesítő ezt hallani de nagyon fiatal vagy még, valószínűleg sok ilyen lesz és most lehet hogy nem így tűnik de túl tudod magad tenni rajta. Nem szeretem az ilyen kliséket de "ha úgy kell lennie" akkor úgyis összejöttök még. Ha meg nem, akkor annak is oka van, és majd találsz mást akivel még jobban összeilletek. :)

15. Lydian
2019. márc. 5. 15:21
Az ember érzi azt,hogy "mennyire ment el".Ha tényleg elment, akkor elment és nem szabad akarni visszacsinálni.A korábbi önmagunkra kell koncentrálni, akik voltunk NÉLKÜLE! A korábbi önmagunkat kell visszahozni, ha tényleg elment.Hogy elment-e ? Még az is meglehet mi csináltuk így (tudat alatt) "akartuk is" ezt, hogy elmenjen.Így hát,hogy visszajöjjön, ez tőlünk is függ, akarjuk-e ezt ? De - mondom - jobb csak magunkban bízni ezek után: “soha ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel” ...
2019. márc. 5. 15:11
XDD
2019. márc. 5. 15:08

Persze, hogy visszajöhet.


De minek?

2019. márc. 5. 15:06
Na megint a sok okoskodás! Szerintem simán összejöhettek mèg.Anno a szüleim külön voltak egyszer 3 hónapig.Akkor kb: 2 èves voltam.Újra kezdtèk ès lassan 40 ève együtt vannak,igaz idősebbek voltak akkor mint most ti meg èn is ott voltam.De a remèny hal meg utoljara!
2019. márc. 5. 15:02
Ha eltudott hagyni,akkor szerintem hagyd had legyen boldog.Még ha annyira fáj is.
10. chill20 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2019. márc. 5. 15:00
15 éves koromtól 17 éves koromig volt a 2 éves kapcsolatom és utána ez. Mikor volt sok csalódásom? Sokszor csalódtam az emberekben,de szerintem nem csak én.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Chill20)
2019. márc. 5. 14:50

20 éves vagy, eddig volt 3.5 év tartós kapcsolatod, meg SOK csalódásod? Mikor?


Hagyd ezt inkább, és élj, tanulj, lazíts.

2019. márc. 5. 14:16
Sajnálom, hogy rossz periódust élsz, de fel kell állnod! Persze, lehet, hogy újra összejöttök - de minek? Az első szakítás utáni törést is teljesen érthetőnek tartom, és még azt sem heverted ki - minek tetézni? Hagyd, engedd el! Majd lesz más. Egyelőre tanulj, és adj időt Magadnak, hogy a lelki egyensúlyod helyreálljon! :)
7. Fancsimancsi (válaszként erre: 4. - Chill20)
2019. márc. 5. 12:43

Butaság összetörni. Élj! Pasizz! Szerezz új barátokat!

Nem szabad pasi miatt bánkódni. Függetlenül sokkal jobb megélni az egyetemi éveket!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook