Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott a vőlegényem és szeretném visszaszerezni fórum

Elhagyott a vőlegényem és szeretném visszaszerezni (beszélgetős fórum)


1 2 3
88. Rida80 (válaszként erre: 87. - 55416fb8e2)
2013. jún. 25. 15:52
Igen, de akkor mindkettőnknek változtatni kéne a dolgokon.
87. 55416fb8e2 (válaszként erre: 86. - Rida80)
2013. jún. 25. 13:39
mi merul fel egyaltalan ilyenkor lehetosegkent, ha visszajonne? vagy visszajon, vagy nem, nem? :)
86. Rida80
2013. jún. 24. 06:40
Sziasztok! Köszönöm a többi tanácsot is. Vannak fejlemények, többször átjött már azóta, itt is aludt, de nem vagyunk sehogy. Beszéltünk lehetőségekről, mi lenne, ha visszajönne, mondtam, hogy itt nem lenne mézeskalácsból a kerítés, mint amott. Mivel teljesen üres a lakása is, ezért pár napon belül elcuccol, de ez már az ő döntése lesz, hogy mikor, én nem keresem.
85. be8c230f51 (válaszként erre: 84. - Jctjct)
2013. jún. 23. 19:57
Jól van:) Akkor nem csak fekete és fehér létezik:)
84. jctjct (válaszként erre: 77. - Be8c230f51)
2013. jún. 23. 19:48
Ez azert nem ilyen egyertelmu :)
83. 55416fb8e2 (válaszként erre: 82. - Beu23)
2013. jún. 23. 19:31
amikor ketsegbeesett es tehetetlen az ember, gyakran csinal olyan hulyesegeket, amiket jozanul nem tenne. de hat ilyen a szerelem :) de konyorogni nem szabadna :(
82. Beu23 (válaszként erre: 81. - 55416fb8e2)
2013. jún. 23. 19:20
hát reméljük... mondjuk elég nehéz kibirni, dehát baszus azért legyen már bennünk valami tartás... engem is régen megcsaltak nem 100%...de ezt megérzi az ember és én kibirtam...mi lett a vége? a csaj dobta és jött volna vissza hozzám...idő kérdése és visszatér a pasi...bár utána én nem fogadnám vissza :)
81. 55416fb8e2 (válaszként erre: 79. - Beu23)
2013. jún. 23. 18:19
remeljuk, nem sms-eket irkal :(
80. 55416fb8e2 (válaszként erre: 78. - Beu23)
2013. jún. 23. 18:17
inkabb oroljel akkor, sok no azert panaszkodik, mert otthon nincs vagy alig van szex :)
79. Beu23
2013. jún. 23. 18:16

de amúgy nem is rólam szól a forum...:)))


forum indíto hol vagy hogy bírod?

78. Beu23 (válaszként erre: 75. - Krisz42)
2013. jún. 23. 18:15
de utána bele jövök én is, csak ha fáradt vagyok, akkor nem sok kedvem van, de ha már benne vagyok akkor nagyon jó...:) szóval nálunk nincs gond tényleg :)
77. be8c230f51 (válaszként erre: 1. - Rida80)
2013. jún. 23. 18:14

És hol marad a női tartásod? Aki szeret az megtalál.


Ha nem keres,akkor nem is szeret.

76. 55416fb8e2 (válaszként erre: 72. - Beu23)
2013. jún. 23. 18:10
nekem volt a forditottja is :) a pasim csak hetente x-szer kivanta, en minden nap. olyan parom is volt, aki ugyanugy minden nap es barmikor raveheto volt :) akkor csokken az igeny, amikor mar tul vagytok a mezesheteken, es kiderul, hogy igazabol kinek milyen a vermerseklete, vagy altalaban terhesseg, szules utan jut ra kevesebb ido, lehetoseg, sokan el is tavolodnak ilyenkor szexualisan. hosszu tavon mindenkeppen rossz, ha te joval kevesebbszer kivanod, mint a parod, hiszen meg csak 3 eve vagytok egyutt. ha te ugy erzed, hogy ra kell venned magad, az idovel problemat okozhat mindkettotoknel. szerintem a napi szexualis elet az teljesen normalis, ha egyutt eltek, egy agyba fekszetek le :) persze van, hogy az ember nagyon faradt vagy beteg, de ha minden rendben, es ugy se akarja, az valoszinuleg idovel meg ritkasabb lesz, nem?
75. Krisz42 (válaszként erre: 74. - Beu23)
2013. jún. 23. 17:52
Bocs,nem akartalak megbântani-bár nem forgattam ki a szavaid-,csak ha a párod ilyen,akkor vele szemben tênyleg igaz az,h ha a szex jò,akkor minden működik.Nekem párom élvezi,h velem bármikor lehet,neki is volt negatív tapasztalata.Sőt,az első felesége megcsalta,ezt viszont én nem értettem,mert nekem minden tökéletes vele.Egyébként ha hagyod magad,akkor később se élvezed?
74. Beu23 (válaszként erre: 73. - Krisz42)
2013. jún. 23. 17:30
jolvan nem megyek bele...kiforgatod folyamatosan a mondataimat!
73. Krisz42 (válaszként erre: 72. - Beu23)
2013. jún. 23. 13:49

Akkor én hazudok.Te miből vontad le a brilliáns következtetésed?Látod,a párod se olyan,mint te.

20-30év múlva annyival változhat,h még jobb lesz,de te,aki nem ezen az úton jársz,kijelented,h ilyen nincs.Na ez gáz.Én tapasztaltam azt is,h nem kívántam annyira és azt is már 8éve,h mindig kívânom,ha a párom megcsòkol,hozzámér,mert szeretem.Ha az elején gyakran volt,akkor miért változna,ha ugyanúgy,sőt megismerve még jobban,jobban szeretem.A szerelmeskedés a szerelem testi kifejezője,râadásul azzal,h kifejezésre juttatod,h mennyire szereted,még ajándékkênt orgazmust is kapsz.Én azt nézem,h szeretem és neki mi a jó,de ez persze engem is felizgat és ő is adni akar,de az őt is felizgatja.És mivel ha fizikâlisan nézem,akkor is csak jót kapok vele pedig adok,akkor nagyon is jó.Pl.megteszel vmit a párod kedvéért,mert szereted és egyébként másnak nem tennéd meg,de neki igen,még ha nem is kedvedre való.Viszont a szerelmeskedésnél még jól is jársz vele,ha adsz.Arról nem is beszêlve,h mennyi energiát képes adni.

72. Beu23 (válaszként erre: 70. - E49241a632)
2013. jún. 23. 11:14

köszi, hogy te legalább fel fogtad mit irok. amúgy mi csak 3 éve vagyunk együtt. :) de azt ne mondja senki, hogy aki 20-30 éve házas ugyanúgy szexel mint amikor 1-2 évesek voltak...mert azt nem hiszem el :D



Én is kívánom, de nem minden nap! mindenkinek mások az igényei! kinek mikor jön meg az étvágya. és nem kell egyből irkálni, hogy hát elég gáz, ha nem bír felizgatni, meg elég gáz, ha nem kívánod. mindenkinek mások az igényei, én ennyiszer kívánom, ő meg minden nap. még szex után is kíván...szóval szerintem én minden tőlem telhetőt megteszek, de neki soha nem elég...:D

71. Krisz42 (válaszként erre: 70. - E49241a632)
2013. jún. 23. 09:07
Én is csinálom a dolgom,mégis belefér.Attól,h minden mást csinálunk,pl.az esti tv nézés is belefér.Akkor már sokkal jobb a szerelmeskedés,nekem is igényem van rá minden nap,mert együtt vok a párommal,szeretem és kívánom.Mi pont 8éve vunk együtt,de ugyanolyan,mint az elején és ez lenne normális szerintem.És ez nem mindig attõl függ,milyenek az igények,mert ha párom napokig nincs velem-ami régebben nem fordult elő,de mostanában munka miatt volt-,akkor nem kívánom a szerelmeskedést,csak akkor,ha velem van.Egyébként is az ember túl sokat foglalkozik a munkával,nekünk napközben is belefér,ha összefutunk otthon,mert 3gyerek mellett luxus a kettesben.:)
70. e49241a632 (válaszként erre: 69. - Krisz42)
2013. jún. 23. 08:39

Nem azt mondta, hogy nem kívánja, hanem azt, hogy nem minden nap.

Azért 8 év után minden nap, kicsit meredek lenne, legalábbis nekem. Más is van a világon a szexen kívül. El kell menni dolgozni, ügyeket intézni, vezetni kell a háztartást. Sajnos nem úgy vagyunk már, mint 20 évesen, hogy csak a szexen járhat az eszünk:)

69. Krisz42 (válaszként erre: 64. - Beu23)
2013. jún. 23. 08:22
Mi az,h el lett kapatva?Ilyen nincs.Te is azt írtad,akkor szeretnél vele szerelmeskedni,ha neked is jò.Gondolom az elejên neked is jò volt annyiszor.Én a helyedben örülnék neki,h ennyiszer kíván,de ha te nem rezonâlsz rá,akkor ott gondok vannak.Igen,ha nem lehet elég gyakran,akkor a ffiakugyanúgy mint éhesen:),ingerlékenyek lehetnek.És nem tud felizgatni annyira,h te is kívánd?
68. ittmost (válaszként erre: 54. - Gotoau)
2013. jún. 23. 06:52

Nem ezt írta,hogy csak a szex fontos,hanem ha szex van,akkor minden oké. Persze ez egy kicsit túlzás.

.Az lenne sekélyes,ha csak a szex volna főleg,de abból sok.

A sok szex mellett egy ffi más területeken is kitűnően helyt állhat,és lehet ideális partner.De az is könnyen lehet,hogy ugyanez a ffi megfelelő mennyiségű szex nélkül már nem lenne ilyen jó másban is..

De tegyük a szívünkre a kezünket:mindenkinek kell valami töltés ahhoz,hogy igazán jól tudjon működni az életben.

67. ittmost (válaszként erre: 46. - Beu23)
2013. jún. 23. 06:48
Ha nincs,akkor biztos sokkal nehezebb minden.Ha van,főleg,ha elég,és jó,az egy nagyon jó alap az élet többi nehézségének elviseléséhez.
66. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Rida80)
2013. jún. 21. 13:48
Nem ,ez a lehető legrosszabb..:)Menj és élj!:)
65. 55416fb8e2 (válaszként erre: 64. - Beu23)
2013. jún. 21. 12:09
ha az o helyebe kepzeled magad, eleg frusztralo lehet, ha minden nap kivanod a masikat, az meg tobbszor visszautasit. az az idealis, ha kozelit egymashoz az igenyetek. ha nagyon kulonbozo, az hosszu tavon biztosan problemat fog okozni. ha o is megtesz mindent azert, hogy neked jo legyen es eleg legyen, akkor nem lesz baj :) de muszajbol, csak azert, hogy o mindig megkapja az adagjat, nem eppen jo es tarthato formaja ez egy kapcsolatnak, szerintem
64. Beu23 (válaszként erre: 61. - 55416fb8e2)
2013. jún. 21. 11:57
én már így szoktam meg, hogy ilyen. el lett kapatva mert az elejébe volt, hogy napi 2 is volt de minden nap tuti, persze az évek során ezek ritkulnak. ő szeretné ma is minden nap csinálni, de én nem kívánom a szexet ennyiszer már, mint régen. De szerintem ez normális dolog. hát az biztos, hogy neki nem elég a heti 2-3...de ezt is megértem :) én a fogamzásgátlót is leraktam, mert az miatt sem kívántam a szexet, folyamatosan szedtem 8 évig és sokat olvastam erről. én mindent megteszek azért, hogy neki jó legyen meg elég legyen, de szerintem az a jo szex, ha mind a két fél akarja, nem cask az egyik. :)
2013. jún. 21. 09:45
Pokolba a férgekkel.Tiszta selejtek a férjemmel együtt.Az idegeimet tacsra vágja.
2013. jún. 21. 09:40

Tegnap néztem a tévét, abban volt egy riport azzal kapcsolatosan hogy a színész Hujber Ferencék válnak. Meg hogy ők eleve nyitott házasságban éltek. Mondjuk eleve nem bírom azt a színészt, de ahogy magyarázta, hogy neki a házasság kell, csak az álszent katolikus maszla( mint hűség), az nem.

Olyan világot élünk ahol lassan ez az alap. Sajnos.

61. 55416fb8e2 (válaszként erre: 58. - Beu23)
2013. jún. 21. 09:08

akkor sekelyes es igenytelen, ha a veled valo kapcsolatot ugy latja, ha van szex, minden jo, ha nincs szex, semmi sem jo. mondjuk ennyibol nem lehet tudni, hogy mire gondolhatott, vagyis neked tudnod kellene :)


de te is furcsan gondolkodsz, ha azt irod, az elejen elkapattad. miért? egy kapcsolatban teljesen termeszetes a rendszeres szexualis elet, vagy te ugy gondolod, erje be heti kettovel, mert ennyi jar egy kapcsolatban es nem tobb? :) neked nem jo vele?

60. szafaripók (válaszként erre: 17. - Rida80)
2013. jún. 21. 08:46

A gondokban, problémákban lehetsz hibás, de abban, hogy a "párod" hogyan reagálta le, nem.

Amíg irogatsz neki minden nap, nem fog gondolkodni, hogy vissza akarjon-e menni, mert nyitva van neki a lehetőség, amiről minden nap számot adsz (sms-ben).

Ha nem írogatnál neki, talán érezné a hiányodat.

De egyetértek az előttem írókkal: hogyan tudnál bízni benne ezek után?

Biztos vagyok benne, hogy most nehéz neked, de inkább most legyen nehéz egy átmeneti időszak, mint az egész további életedet kétségek között, bizalom-problémákkal, esetleg sorozatosan megcsalva leélni - az biztos sokkal nehezebb...

59. Krisz42 (válaszként erre: 54. - Gotoau)
2013. jún. 20. 22:53

Nem a szex a fontos egy kapcsolatban,hanem csak a szex a fontos,kapcsolat nêlkül,de mivel egyedül nem megy,kell hozzá vki.Ha egy ffi képtelen a saját párjával örömteli szexuális életetkialalítani,az jobb is,ha megy,de mással se fog sokáig együtt lenni,azzal se fog mindig működni..

Ha nem hívtad volna,szerintem magától jelentkezik,mert nehogy már ne teperj utána.Viszont tênyleg kezd kihalni a női büszkeség.Ha úgy êlsz a kapcsolatban,h hagyod had gondolja azt,h ha elmegy,akkor nem tartod vissza,már is inkább maradni akar.Tudj úgy szeretni,h nagyon,emiatt tudod elengedni,ha menni akar,mert szereted annyira,h azt akarod neki jó legyen.Ha neki nélküled jò,akkor elengeded és nem fog fájni annyira,mert arra fogsz gondoni,azalatt az idő alatt boldog voltál és már ezèrt megérte az egész.Ha így fogsz éezni,akkor lesz igazi kapcsolatod,olyan,ami épít és minél tovább vagytok együtt,annál több kapu nyílik ki,annál több èrzést kapsz,értesz meg,élhetsz át,az érzékek birodalmában is eljuthatsz olyan mélységekig,ahol új útra léptek,ahol még rengeteg felfedezni való van,de ezek már nem fizikálisan,hanem csak az idővel,bizonyos gátak megszünésével érhetők el,viszont akkor maguktól jönnek,mint a bonusz,mert tisztán szeretsz és tisztán látsz,érzel mindent.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook