Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elgondolkodtató álmok... fórum

Elgondolkodtató álmok... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elgondolkodtató álmok...

1 2
11. Noarashi (válaszként erre: 10. - Átlagos)
2011. máj. 23. 13:43
:) ez jó!
10. átlagos (válaszként erre: 6. - EsztyMorgan)
2011. máj. 23. 13:42
Három gombóc fagyi?
9. töprengő (válaszként erre: 6. - EsztyMorgan)
2011. máj. 23. 13:15
3 gyereked lesz. Az is lehet hogy egyszerre. Nem értek hozzá csak eszembe jutott...
8. töprengő (válaszként erre: 7. - Rencs20)
2011. máj. 23. 13:13
Nem tudom mikor álmodtam egy " rémeset " és meg is történt valamennyi időre rá. A helyszín és a súlyossága nem egyezett.
2011. máj. 23. 12:18

Én is elég furákat szoktam álmodni.Sokszor emberekkel,akiket sosem láttam.Hátborzongató amikor valamiről álmodok és aztán később megtörténik.Ezt nevezik de ja vue-nek,szerintem.

Azt viszont tudom,ha vonattal álmodok,mindig megváltozik valami az életemben:)

6. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - Cel)
2011. máj. 23. 12:10
Próbáltam, de nem tudom dátumhoz kötni. Vagy időponthoz... de már legalább 3-4 hónapja mindig a 3-as számmal álmodom... és most már egyre inkább piszkálja a csőröm, hogy vajon miért :)
5. cel (válaszként erre: 4. - EsztyMorgan)
2011. máj. 23. 12:00
Nem feltétlen kell sztereotípiákban gondolkodnod. A 3-as szám jelentését keresd a saját életedben, dátum, időpont, sorszám, csakra szám, stb.
2011. máj. 23. 11:54
Hmm.. fura, hogy amint felléptem ide, ezen a cikken akadt meg a szemem. Mostanában nagyon furcsa álmaim vannak, de akármilyen hajmeresztőek is, egy valami mindig állandó benne: a 3-as szám. Valahogy mindig szerepel ez a szám az álmaimban, a maiban is. Próbáltam már utána nézni, de mindenhol mást írnak: van ahol szerencse, vagy áldás (a szentháromság miatt), máshol meg épp hogy balszerencsét mond. Már nem tudom melyik magyarázatnak higgyek, de az biztos, hogy valamit VALAKI súgni akar nekem...
3. cel (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2011. máj. 23. 11:51

Álombéli helyek, melyeken még ebben az életben nem jártál, de jól ismered:)) Nagyon ismerős helyzet és mókás is lehetne, de engem akkor ért a frász, amikor azt a helyet később a tv-ben viszont láttam.

Az okát tudom az álomnak, de ez nem publikus, mert sokan nem nyitottak erre a témára, vitát meg pláne nem óhajtok:)

2011. máj. 23. 11:18

Okos írás, sok jó meglátással, gondolattal... Tapasztalatból tudom, hogy az álmaink sokat "mondanak" rólunk, nekünk. Azok is, melyekre emlékezünk ébredéskor, s még inkább azok, melyekre nem... Rájöttem életem során, hogy egy-egy álom "áll" amögött is sokszor, hogy "jobb lábbal" vagy "bal lábbal" kelek-e föl...

Szóval: mélységesen igaznak gondolom, hogy "anyám, az álmok nem hazudnak"... - hogy Petőfit idézzem... :-)

2011. máj. 23. 10:08
Minden ember szokott álmodni, ezért gondoltam azt, hogy ez a témakör sokak fantáziáját megmozgathatja. Két álmomról írtam bővebben, amik eléggé érdekesek számomra. Ha kicsit sajátos módon is, de megpróbáltam leírni gondolataimat egy cikk formájában nektek. Íme a végeredmény.

Ugrás a teljes írásra: Elgondolkodtató álmok...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook