Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Életbiztosítással egybekötött lakáshitelekről milyen tapasztalataitok lennének? fórum

Életbiztosítással egybekötött lakáshitelekről milyen tapasztalataitok lennének? (tudásbázis kérdés)


14. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 9. - Ilam)
2009. aug. 9. 14:11
Ki lehet előbb fizetni, előtörlesztési díj ellenében. Bent van a kondícióknál.
2009. aug. 9. 14:08
Amíg volt adókedvezmény, addig volt létjogosultsága. Ezt most eltörölték.
2009. aug. 9. 13:59
Mi most pénteken írtuk alá a lakáshitel szerződésünket a bankban, és előtte 3 héttel kellett megkötnünk egy életbiztosítást. Mivel nekem már van életbiztosításom, így úgy kértük, hogy a legkevesebb összeget kelljen fizetnünk, és mindketten benne legyünk. Így havi 3000-et fizetünk, és mindkettőnkre szól. Semmi gond nem volt! :)
11. Ndia (válaszként erre: 6. - Svenska)
2008. nov. 29. 19:54
de erre nagyon rá is lehet fázni !
10. darkart (válaszként erre: 9. - Ilam)
2008. jún. 17. 09:19
Nem a biztosítás a megoldás egy hitelhez.
9. ilam
2008. máj. 11. 23:52
Én most készülök kötni egy CIB-ING Lendület életbiztosításos jelzáloghitelt.De az esetleges visszafizetésről még nem érdeklődtem.Tényleg nem lehet előbb kifizetni? Sem másik hitellel kiváltani? Mert akkor kétszer is meggondolom.Egyébként elég magas a törlesztőrészlete.Ráadásul már elbírálás alatt van...
8. win
2008. márc. 11. 07:49
Mi is ilyet kötöttünk, egyszeri 90.000.- forintot kellett befizetni, én vagyok a biztosított. Nálunk sem tartott semmivel sem tovább, mint bármely más ilyen jellegű hitel. Nagyjából 2 hónap alatt megvolt, úgy hogy az ingatlan-értékbecslő tökörészett 3 hetet. :SSSSS
2008. márc. 11. 06:42
Akinek nincs más megoldása szerintem jó!
2008. márc. 9. 13:16

Halasztott tőketörlesztésű hitelesre gondolsz?

Szerintem nem rossz, csak oda kell figyelni, milyen eszközalapokba megy a biztosítási díj. Ha jól mennek az alapok, és a szerződő is ügyes, akár nyereséggel is kijöhet belőle.

2008. márc. 8. 16:45

Igazából nem tudom.Nem ismerem.Majd most nézünk utána bővebben,csak azt gondoltam valaki ismeri.

Köszi

2008. márc. 8. 14:42
Nekünk is ilyen van, de mi 5 évvel ezelőtt intéztük a K&H-nál. Azóta már biztosan sokat változott. Nekünk nem volt annyira hosszadalmas 2 hónapon belül megvolt. Nekünk olyan van, hogy ha a férjem (az ő nevére vettük fel a hitelt) ne adj isten meghalna amíg nem jár le a hitelünk, akkor a bank átvállalja a fennmaradó hiteltörlesztést és nekem nem kell tovább fizetnem. Azt hiszem ez fordítva is így lenne, mert én vagyok az adóstárs. Bár ebben nem vagyok 100%-ig biztos. Ilyenre gondoltál?
2008. márc. 8. 14:17
Mi most inteztunk ilyen hitelt es nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon lassu az ugyintezese - eppen a bonyolultsaga miatt. Egy egyszeru hitel esetben hamar elbiraljak (ott erdeke is mindenkinek, hiszen magasabb a torleszto is..), viszont ennel.. Mivel sokkal kedvezobb es nem is jarnak vele olyan jol, igy nagyon maceras volt.. az igert 2 honapbol 4 lett, ugy, hogy volt ismeros mindenhol.... De ha van turelmetek vegigjatszani a torturat, akkor szerintem megeri!
2008. márc. 8. 14:04
Tesómék tavaly kötöttek igy szerzödést,de még mindig az anyósáéknál laknak,mert nem tudták elkezdeni a házat.VALÓSZINÜ PÉNZ MIATT...
2008. márc. 8. 14:03
Életbiztosítással egybekötött lakáshitelekről milyen tapasztalataitok lennének?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook