Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hitelfedezeti életbiztosítást meglévő lakáshitelre hol érdemes kötni? fórum

Hitelfedezeti életbiztosítást meglévő lakáshitelre hol érdemes kötni? (beszélgetős fórum)


12. zsanci79 (válaszként erre: 11. - Ko_rita)
2010. ápr. 13. 19:02
jaaaj nem kell mindent ilyen véresen komolyan venni ám:D
11. ko_rita (válaszként erre: 9. - Zsanci79)
2010. ápr. 13. 18:46
sorry, de valahogy úgy jött le, mintha én lennék a szemét, mert kiemeltem egy valamit a sok közül.
10. MMea (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2010. ápr. 13. 18:34

Már nézelődtem, de eddig nem kaptam jó ajánlatokat.

Mindenképen utána fogok nézni több helyen is.

Köszönöm a hozzászólásokat.

9. zsanci79 (válaszként erre: 8. - Ko_rita)
2010. ápr. 13. 18:14

Nem mondtam én rád semmi rosszat :))))


Úgylátom ma mindenkinek belelépek a gyomrába.

8. ko_rita (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2010. ápr. 13. 17:10

nem azért ajánlottam, félre ne értsd és nem ott dolgozok, csak vannak kapcsolataim. A kettő között szerintem elég nagy a különbség.

1. Egy szóval sem mondtam azt hogy ne nézzen szét másik biztosítónál.

2. Van más biztosítóval is tapasztalatom hidd el, és nem azért ajánlottam a generálit, mert a többinél nem tudnék segíteni.

3. Csak kiemeltem egy olyan szolgáltatást, amit a többi biztosítónál nem fog megtalálni, és ami a mai világban szerintem az egyik legfontosabb kérdés. a munkanélküliség.

7. zsanci79 (válaszként erre: 6. - Ko_rita)
2010. ápr. 13. 16:28
Igen, igazad van. De én úgy vagyok ezzel, hogy nem fogok senkit csak azért ajánlani, mert én ott dolgozom. És a szolgáltatások miatt ajánlottam a nagyobb biztosítókat is. Tessék előbb körbenézni a piacon, és aztán dönteni. Úgy lesz elégedett!
6. ko_rita (válaszként erre: 4. - Zsanci79)
2010. ápr. 13. 16:21

Kapcsolatban állok a generalival :-) inkább fogalmazzunk így :-). Én még nem vagyok gyesen, csak várom a babámat, de sajnos ágyhoz lettem kötve egy időre :-(.


Amit írtak az igaz, nincs nagy különbség a biztosítók között, kb 1-2 ezer forint. Viszont a szolgáltatások között nagy különbség van. Fontos megnézni, hogy milyen dolgok szerepelnek a kizárások között. Tehát, hogy mikor nem fizet a biztosító. A generalit azért is tudom ajánlani, mert náluk van munkanélküliségi kiegészítő az életbiztosításban, és nagyon jó feltételekkel. Sokmindent bevállalnak a többi biztosítóval ellentétben.

5. zsanci79 (válaszként erre: 1. - MMea)
2010. ápr. 13. 16:13
De egy tanácsot fogadj meg. Ne brókernál köss, bárkit is választasz, hanem a biztosító üzletkötőjével. Ők végig kísérik a szerződésed, fordulhatsz bármikor az üzletkötődhöz, de a bróker csak kötni akar.
4. zsanci79 (válaszként erre: 2. - Ko_rita)
2010. ápr. 13. 16:09
ott dolgozol? Csak mert én is gyesen vagyok. Mondjuk én nem üzletkötő vagyok
2010. ápr. 13. 16:08

Nagy különbségek nincsenek szerintem biztosítók között. Érdemes azért nagyobb biztosítót választani.

A kockázati jóval olcsóbb mint az elérési, de ugye az csak baj esetén fizet, az elérési meg futamidő végén, ha nincs baj, Tiéd a befizetett összeg. minden biztosítónál van ilyen is olyan is. Hidd el készségesen fognak kalkulálni Neked :)))

2. ko_rita (válaszként erre: 1. - MMea)
2010. ápr. 13. 16:07

Szia!

Én a generálit tudom ajánlani. Ha valami kérdésed van, szívesen segítek ezzel kapcsolatban.

1. MMea
2010. ápr. 13. 16:02
Hitelfedezeti életbiztosítást meglévő lakáshitelre hol érdemes kötni, melyik biztosítónál a legkedvezőbb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook