Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élet amire vágysz! fórum

Élet amire vágysz! (beszélgetős fórum)


28. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 26. - Vandam77)
2013. febr. 16. 11:06
VAN!
2013. febr. 15. 19:48

Vannak, amikor egeszen htkoznapi, kis dolgok is oromet tudnak okozni az embernek.


Fiatalon meg meg akarja valtani a vilagot, aztan, ahogyan idosodik mar csak biztonsagra es nyugalomra vagyik.


Nem mintha nem lenne benne meg tuz, csak mar sokat latott es tapasztalt, s mar nem idealista.

2013. febr. 15. 19:42
ÉLET
2011. okt. 23. 12:42
Csak 1dolgot szeretnék:boldog párkapcsolatban élni.
24. 04e95f637a (válaszként erre: 20. - 04e95f637a)
2011. okt. 23. 12:22
még mindig :)
2011. okt. 23. 12:20

Nekem meg van mindenem, amire vágyom. Karácsonyra érkezik a baba, 1 hete férjes asszony vagyok, van lakásunk, autónk, minden, amire vágyhatunk.

Amit mindenesetre szeretnék, az 2 dolog:

1. Az EGÉSZ családom, szeretetben, egészségben(elsősorban a születendő PiciFiam) és normál anyagi körülmények közt éljen(ne legyen hónap végén kenyér probléma)

2. Legyen másfél millió forintom, hogy egy régi hitelemet lerendezhessem és ne kelljen ugyanennyi kamattal még 80 hónapig törleszteni. Ennyi.

2010. jún. 14. 15:59

Hm. Akkor csak én élek ilyen álomvilágban!!?? Míg nekem olyan álmaim vannak, hogy Hoolywood, stb. mások babára, könnyű életre vágynak...


Velem van a baj?? 26 évesen még eszembe se jutott a gyerek! Van egy jó munkahelyem, ami nagyon jól fizet és fix. És mégis elvágyódom onnan :(

2010. febr. 28. 19:20
Legszívesebben mindig utaznék,shoppingolnék,partyznék,és persze pasiznék!!!
2010. febr. 28. 17:29
Milyen életre vágyom?Nincs rossz életem,csak rossz pillanataim!Utazgatni,bulizni,táncikálni,jönni-menni,egész áldott nap!Erre vágyom!
2010. febr. 28. 17:13
Igen erre vágyunk mindannyian.Egyébként,ha újra kezdhetném,ugyanezt az élete válaszatnám.Most boldog vagyok.
18. 6c5f346e46 (válaszként erre: 16. - Kryssz)
2009. dec. 12. 22:30
az biztos,a sors különös fintora,mi nem terveztük,de ő jönni akart,mi meg hagytuk,most 4 hónapos a kislányunk,de annyira imádni való..kívánom a babára vágyóknak,hogy mihamarabb össze jöjjön,mert ez a világon a legnagyobb csoda.......:))))
2009. dec. 12. 21:10
Ha mindent újra kezdhetnék, akkor sem lehetnék boldogabb
16. kryssz
2009. dec. 12. 21:05

Valóban meggondolandó, hogy érdemes-e erre a világra gyereket szülni! LÉPten-nyomon azt hallani, hogy pár évtized múlva vészes ivóvízhiánnyal fog küzdeni a föld!

Persze mindennek ellenére egy kisbaba a legcsodálatosabb a világon!

2009. dec. 12. 20:19

annyira rossz olvasni, hogy ennyien babára vártok:(( úgy segítenék!!!

Nekem már van 2 gyerkőcöm (2 fiú) és ismerem az árnyoldalakat is, tudom csúnya dolog ilyet mondani - meg lehet kövezni, vállalom amit gondolok - de néha van, mikor azt kívánom bárcsak ne szültem volna. Szerettem volna egy kislányt, de nem mertem már a harmadikat bevállalni. Férjem viszont nem ment bele, hogy odaadjam egy kolléganőmnek. Ugyanis bennem felvetődött ez a gondolat.


Az élet felfoghatatlan.

2009. dec. 12. 20:16

Sziasztok!

Én egy sikeres terhességre vágyom, és egészséges kisbabára.

13. panini
2009. dec. 12. 19:47
Én is egy kisbabára vágyok. Az újévi kivánságom megint egy csöppség lesz. Tavaly is az volt, de sajnos idén nem adatott meg. Talán majd jövőre....
12. Bcicus
2009. dec. 12. 19:33
Nekem egy baba hiányzik az életemből, de ez nem adatott meg, anyagi vágyaim nincsenek.
11. Sirga (válaszként erre: 10. - Mama_gold)
2009. dec. 12. 19:02

Ez aranyos, és jogos. Barátnőm idézte a Bibliából: "Szegényember kevéssel beéri, vágyait ha kevesebbre méri" - ez ugyanaz, amit Te írtál, más köntösben. :)

Ha kívánhatnék, akkor egészség - nekem és családomnak, elsősorban a kisfiamnak -, és kiegyensúlyozott élet.(Ezt a pénzügyi dolgot én a reggeliző pehelyre szoktam vetíteni: ne kelljen gondolkoznom, számolnom, hogy melyiket vegyem!)De lehet elég lenne, amit mama_gond írt: a megelégedettség. :)

2009. dec. 12. 18:54

mindenki álma/vágya jogos...én is szoktam természetesen ábrándozni:)


De egy nagyon kedves barátnőm/túratársam mondta nekem egyszer: Mindig azt nézd ami van és ne azt, ami nincs.

Ha ezt megfogadom, szinte mindig elégedett vagyok:)

2009. dec. 12. 18:49
Ne legyek beteg, kiszolgáltatott, ne legyek gyerekeim terhére. Megélhessem, hogy unokám felnő. De a legközelebbi talán az lesz, hogy a házamon levezényeljem a tetőcserét, és kinyögjem a kb. 1 millió forint feletti összeget.
2009. dec. 12. 18:35

Én olyan életre vágyom,ahol nem kell mindíg azt számolni hogy tudok e venni a gyereknek cipőt,illetve mennyi kaját tudunk meg venni!

Nem akarok gazdag lenni,csak meg élni és nem nélkülözni...

2009. dec. 12. 18:32

Én azt szeretném, ha tudnék írni.....

Üldögélnék otthon, miközben ki tudnám fejezni azt, ami bennem van.. Ja!!! Természetesen marhára sikeres író szeretnék lenni:)

6. etikat (válaszként erre: 3. - 6c5f346e46)
2009. dec. 12. 18:29
Én is erre vágyok tiszta szívből !
2009. dec. 12. 18:23

Én egy kisbabára,de ez sajnos még nem adatott meg.Remélem jövőre teljesül ez a szerintem nem túl nagy vágyam.

E mellett még szeretnék találkozni néhány kedves hoxás barátommal is:)!

2009. dec. 12. 18:23
A kettő nincs köszönőviszonyba egymással. Nem dönthetünk 100 %. Ez nem matematika.
2009. dec. 12. 18:23
én csak ember módjára szeretnék élni,nem gazdagon,csak ember módjára,emberszámban..:(
2009. dec. 12. 18:21

Én mindig is arra vágytam, hogy a filmgyártás világában éljek. Részt vehessek különböző filmek gyártásában, forgatásában. Nem mint színésznő :D nem lenne hozzá tehetségem, meg külsőm sem, de ott lenni minden részletnél mikor elkészítenek egy szuperprodukciót!

De sajnos Hollywood messze van számomra :(

2009. dec. 12. 18:17

Sziasztok.


Biztos mindenkinek van egy olyan időszak az életében mikor többre vagy másra vágyik, mint ami megadatott neki.


Osszuk meg egymással álmainkat, vágyainkat!


Üdv:

Anita

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook