Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen életre vágysz, hogyan váltod valóra álmaidat, terveidet? fórum

Milyen életre vágysz, hogyan váltod valóra álmaidat, terveidet? (beszélgetős fórum)

2010. márc. 11. 20:44
Fizetgetem ki az apró adósságaimat, újítgatok szinte minden hónapban a lakáson. Teszek havonta félre egy fix összeget, kiegészítek, modernizálok úgy, hogy időtálló legyen, mert 4-5 év múlva már nem lesz rá lehetőségem. Szóval minőségi cserét hajtok végre. Aztán a hátamra veszem a hátizsákot és a lábamra a túracipőt és meg sem állok Santiago de Compostelláig.
19. katácskák (válaszként erre: 14. - Teleki_2007)
2008. nov. 17. 02:08

Kivánok hozzá sok-sok ErQt, Boldogságot az Egész Családnak.Természetesen Másoknak is:)

A " hosszú" hozzászólásod-igaz

18. katácskák (válaszként erre: 10. - Alexa77)
2008. nov. 17. 02:00
van benne valami- gratulálok NEKED :)
17. caravell (válaszként erre: 12. - Alexa77)
2008. okt. 13. 18:58

Igen!

És semmilyen szél nem kedvez annak, aki nem tudja, merre tart :)

2008. okt. 13. 18:19

türelem, idegeskedés de....... meg avn az álmom 3 része!!!

BMW !

saját magam főnöke!

egy egy nő aki mindig mellettem van!

lakásom van de inkább tojok rá,csak ne kelljen beszélni az anyámmal!

igen anya csak egy van! ez így is van de inkább anyósom ki 1000x különb mindenben mint anyám!

míg anyám tetű addig anyósom sír velem együtt és segít kiáll mellettem mellettünk stb....

szerintem ennyi bőven elég!

már csak Gyurcsányt kéne eltüntetni és minden ember boldog lenne!

2008. márc. 12. 22:53

Öszinteségben, békében szeretetben élni, dolgozni pénzért, de szivesen. Boldog családban, szeretö barák között, Türelmes életritmusban.EGÉSZSÉGESEN, amennyie lehet!

Mit tesze érte, amit csak lehetséges. Hisz a boldog életnél semmi nem fontosabb, hisz akkor valamilyen szinten helyén vannak a dolgok az életünkben- szerintem- persze, errQl regényt lehetne írni.

2008. jan. 7. 08:12

Én arra vágyom,hogy a munkánkból jól meg tudjunk élni.Amire nagyon vágytam,hogy gyermekem lehessen az sikerült kétszer is.Két gyönyörű kisfiú, hálát is adok érte mindíg.Most egy harmadikra vágyunk, meg arra,hogy a házunk bővítését be tudjuk fejezni.Az emelet és a külső vakolás még vissza van sajna.Nem egyszerű dolog, egy fizetésből, mert az én gyesem most járt le és őstermelőként fizetem magam után a járulékokat.A mostani helyzetben sajna nem egyszerű mert jelen pillanatban csak a multik hódítanak meg a kínai holmi...Na mindegy ez nem ide tartozik és nem is akartak senkit megbántani...

Tehát amire én vágyom,hogy a fizetésünkből tudjunk haladni az építkezéssel,fizetni a részleteket kiadásokat,ne azon kelljen agyalni,hogy miből..... kicsit pihenni, nyaralni,

Egyáltalán, a családdal több időt eggyütt tölteni, és természetesen,hogy mindenki egészséges legyen.Nem munka nélkül szeretnénk pénzt, az sem lenne rossz, de mi megdolgoznánk és most is dolgozunk érte....Ezzel talán lépésről lépsre csak sikerül valahogyan haladnunk...

De gondolom ezzel más is így van, csak akkor haladunk ha teszünk is érte...Persze van aki anélkül is tud költekezni,hogy nem kell fizetésért dolgoznia, (de az sem tul egészséges szerintem, mert náluk talán nincs értéke a doplgoknak)

Kicsit hosszúra sikeredett......

13. lányom (válaszként erre: 12. - Alexa77)
2007. nov. 29. 01:22
Igen, én is osztom a gondolatodat!
2007. nov. 15. 23:27
Erdekes, ujra es ujra radobbenek, hogy ha az ember hajlando tenni valamit, hogy teljesuljenek az almai, akkor egyre-masra jon hozza a segitseg is. En legalabbis ezt tapasztalom.
2007. nov. 15. 17:14
Sokszor könnyűnek tünik, sokszor nehéznek. Lényeg szerintem ,hogy ne adjuk fel!!!
2007. szept. 28. 07:56

A kedvenc idezetem: "Alombol valosag, pokolbol mennyorszag ugy lesz, ha van hozza eleg erod!" es

"Az oreg jampik mindig azt mondtak, ne majrezz, cselekedj, mert aztan odafonn majd jol az orrodra huzzak a kihagyott helyzetet!" (Fenyo M.)

Probalom szem elott tartani oket es eszerint elni. Altalaban bejon.

2007. szept. 27. 20:02
olyan életre, ahol a körülöttem levő emberek szeretnek, és nagyon-nagyon vidámak!
2007. szept. 27. 13:23

Nyugodt, szeretetben bővelkedő, egészséges életre vágyok, és persze próbálgatom elérni.

Az életben lehetőségem legyen dolgozni,kikapcsolódni(amire kevés idő jut szeritem sokunknak, na meg igen, az anyagiak is befolyásolják a kikapcsolódás lehetőségét milyenségét!)Szeretném az életben elérni, hogy azt tapasztaljam, hogy az emberek őszinték mernek lenni,és indulatok nélkül is képesek legyenek problémák megbeszélésére, merjék ,és merhessék hibájukat felvállalni, (hisz hibátlan ember ugy sincs, de mindent lehetne valamilyen szinten orvosolni) Vágyom az életben tehát: több empátiára, türelemre, őszinteségre, nyíltságra, BÉKESSÉGRE. Vajon lesz ilyen? Jó lenne, legalább kisebb közösségek között, mint pl. családokon belül ezt látni, munahelyeken átélni, gyerekeknél már iskolákban elsajátítattni ezeket a dolgokat,na meg persze erre a család lenne a legjobb példa nekik. Az iskola lehetne a plussz. ...stb! Remélem nem csak vágy,és tervek. Mit teszek érte, Próbálok azokkal az emberekkel is empatikus és toleráns lenni, akik sokszor önző, durva, öntelt módon viselkednek, nem ismerik a kérlek, köszi, ..stb szavakat. Pl. nem képesek emberhez méltó hangon beszélni egyes kollégájukkal, . Sokan nem ismerik, és nehezen is viselik a mosolyt. Én sokat mosolygok,(szerintem sok ember számára megnyugtató lehet) azok között akiknél azt tapasztalom hogy csak duli -fulik tudnak lenni, még inkább keresem az alkalmat a mosolyra. ( Nem értelmetlen ,alaptalan "folyton vigyorgok"-ra gondolok!!!) Próbálom észrevenni hibáimat, és megosztom saját véleményemet azzal leginkább akit úgy ismerek, hogy nem tud önkritikát gyakorolni. Próbálok is persze ezeken változtatni, (kisebb-nagyobb sikerrel)Másoktól próbálom elérni,hogy ha rossz véleménnyel vannak valamivel kapcsolatben rólam ,bátran mondják a szemembe. Ezet a legnehezebb elérni. Pedig fontos ,hogy az emberek őszintén türelemmel fogadják mások negatív véleményét,beszéljék meg, és hátha valami jó kerekedik ki belőle. Sokszor kikérem mások véleményét .Hát ilyesmiket próbálgatok, de nagyon nehéz!!!

2007. jún. 25. 09:55
Nemigen tudom valóra váltani sajna,pedig nem nagy dolog szerintem.Én egy kiabálásmentes,halkan megbeszélgetős életre vágyom!
6. szendmen (válaszként erre: 5. - 5e67f791bc)
2007. máj. 7. 05:38
mindenhova retúrjeggyel megyek! hátha mellélövök!:D
5. 5e67f791bc (válaszként erre: 4. - Szendmen)
2007. máj. 7. 05:35
Talan Utopia megfelelne? ;)
2007. máj. 7. 05:34
királynak készülök!! keresem az országot hozzá...
2007. máj. 6. 23:45
Valami szabadabb, csillogóbb életre vágyom, több izgalommal fűszerezve. Vannak karitatív hajlamaim is, de pl nem mennék el misszionáriusnak, ám ha anyagilag jobban állnék,akkor létrehoznék vagy támogatnék jótékony célú nonprofit szervezetet. Úgy gondoltam, jól megyek férjhez, vagyis egzisztenciálisan magasabb kvalitású pasim lesz - na ez nem jött be eddig :pppp az eredeti hivatásom pedig szép, de nem egy aranybánya.
2007. ápr. 18. 20:55
Nem akarok milliárdokat nyerni a lottón. Én a fizetésemből szeretnék megélni. Vágyom egy normális lakásra egy megbízható autóra. Jó lenne gyüjtögetni egy utazásra mert az már azt jelenti, hogy van miből gyüjtögetni. Egyenlőre most a fizetésünk arra elég, hogy kifizessem a csekkeket és vagyünk egy kis kaját. De persze algefontosabb, hogy a szeretteim egészségesek és boldogok legyenek.
2007. ápr. 18. 20:41
Milyen életre vágysz, hogyan váltod valóra álmaidat, terveidet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook