Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elengednéd a párodat egy ismerössel nyaralni? fórum

Elengednéd a párodat egy ismerössel nyaralni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. 91d4989ab9 (válaszként erre: 9. - Tavinyuszi)
2009. júl. 9. 16:51
fiatal vagy még, ha már most veszekedtek az nem túl jó, de akkor mond meg neki az út előtt hogy vége, ne szivasd:)))
2009. júl. 9. 16:50
Ha amugy is szakitani akarsz,akkor ez jo urugy ,de ha szereted a parod akkor inkabb a kert vegebol nezzetek egyutt a naplementet,egy felfujhato medence melett:)Ha szereted tobbet fog jelenteni hogy egyutt vagytok.
2009. júl. 9. 16:49
Neked hogy esne, ha a párod menne el egy csajjal nyaralni? Ha nem szereted, akkor persze nem érdekel, tehát akkor menj el a sráccal, ha viszont szereted, akkor ne akarj más pasival naplementézni, és a tengerben fürdeni... annak sosem lesz jó vége...
2009. júl. 9. 16:49

2. naki

Régen gondolkozok a ponton a végére, azthiszem, hogy most meglesz:)


4. zsuzsa76xx

A sok veszekedés biztos nem hiányozna:( lehet ott még jobb lenne felejteni is:)

8. csilla80 (válaszként erre: 2. - 00346cf747)
2009. júl. 9. 16:47

Szerintem is... :-(((

Ha igazan szereted,ne menj,de,ha ketsegeid vannak,akkor futas... :-)))

2009. júl. 9. 16:47
Ha szakítani akarsz,menj el nyugodtan:)
2009. júl. 9. 16:46
eygetértek...én nem mennék mert szeretem a párom!
5. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Tavinyuszi)
2009. júl. 9. 16:46
A párod mellől akarsz egy férfi ismerősőddel - akit alig ismersz - kettesben nyaralni menni a tengerhez? Szerinted mit fog hozzá szólni a párod?
2009. júl. 9. 16:46

uhh menj el a pasiddal ha őt szereted, ugyis végig hiányozna csak, nem?


ha szakitani akarsz vele akkor nyugodtan elmehetsz az ismerőssel:)

2009. júl. 9. 16:45
Hat engem nem erdekelne a naplemente ha egyszer szeretem a paromat....inkabb elmondanam hogy milyen lehetoseget ajanlott ez az ismeros,de inkabb egyutt kigyujtenenk penzt es a parommal mennenk...Ha pedig o menne el pl egy no ismerossel nyaralni ,akkor asszem a naplementevel maradna:P
2009. júl. 9. 16:45
Hááát... a kirándulás valószínűleg pontot tenne a veszekedés végére :p
2009. júl. 9. 16:43

Kaptam egy olyan ajánlatot, ami szingliként nem utasítanák el:) Az egyik férfi ismerösöm, elhivott magával nyaralni, a tengerhez, egy hétre, sajnos szakitott a baratnöjével az út viszont kétszemélyes, nem is igazán ismerem öt, de az tenger, naplemente, aah... menni akarok:)

1 éve vagyok a párommal, sokat veszekedünk, de szeretem öt... El szeretnék menni, ti mit tennétek?! Merjem elmondani? hogy reagálna?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook