Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elektromos seprűről véleményeket várok?! fórum

Elektromos seprűről véleményeket várok?! (beszélgetős fórum)


2009. nov. 22. 19:06

Rehabilitálom az elektromos seprűmet.

Harmadik napja a cipőtalpakkal behozott sárdarabkák gyors felszámolása érdekében közvetlenül az ajtó mellé telepítettem. És így, hogy kishíjján átesem rajta, használni is kezdtem. Gyorsabb kényedlmesebb, mint a partvist vagy porszippancsot elővenni.

2009. nov. 20. 13:58

Nekem van, nagyon szeretem.Szerintem ahol padlószönyeg van ott kimondottan előnyös.

Mindennap nem szedem elő a porszivót, de az fél perc alatt minden reggel összeszed mindent ami a szőnyegen látszik. Persze a porszivót nem helyettesiti, de mellette elég hetente egyszer pórszivózni.

Én mindennap használom!

2009. nov. 20. 13:55
Köszönöm!Hát akkor ezt még alaposan átgondolom!
7. Jéghegy (válaszként erre: 5. - Katoca5)
2009. nov. 20. 13:50
NEm kötekedni akarok, de az elektromos seprű használata miért gyorsabb mint a porszívójé?:D Nekem mindkettő ugyanaddig tart:D
6. Jéghegy (válaszként erre: 2. - Kriszti0430)
2009. nov. 20. 13:49

Az elektromos seprű meg a vezeték nélküli porszívó, semmit nem ér!!! Ne vegyél!!!!!!


Én anno vettem mindkettőt, mert úgy gondoltam jobb-könnyebb mint mindig a porszívót rángatni magam után..

Tévedtem, gyenge teljesítmény, szinte NULLA szívóhatás!

5. Katoca5 (válaszként erre: 2. - Kriszti0430)
2009. nov. 20. 13:47
Nekem van és imádom. Szőnyegen is lehet használni, felszed mindent a felületéről, de a mélyebb porszívózást nem helyettesíti. Bevallom, nekem van olyan hétvégém, hogy nincs idő kiporszívózni, ilyenkor előkap és sitty-sutty végzek. Hétköznap is, konyhába is nagyon gyorsan össze lehet vele takarítani. Nálam rendszeres használatba van.
2009. nov. 20. 13:45

Jaj, tényleg! Nekem is van :)


Hamarabb kapom elő a partvist, mint az elektromos seprűt. Ha nagyobb gáz van, akkor úgyis kell a porszívó.

3. angyal1971 (válaszként erre: 2. - Kriszti0430)
2009. nov. 20. 13:43

Két porszívózás között elmegy. De köze nincs a porszívózáshoz. Ha a szőnyeg felületén van valami, és nincs megtapadva, akkor felszedi, de ha kicsit is megtapad, vagy netán rálépnek, már nem fogja.

A kövön, padlón sokkal jobb a teljesítménye.

2009. nov. 20. 13:41

lektromos seprűt szeretnék de nem tudom jó-e?

Azt szőnyegen is lehet használni?

2009. nov. 20. 13:40
Elektromos sprűről véleményeket várok?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook