Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tesco Baby elektromos sterilizálóról mik a vélemények? fórum

Tesco Baby elektromos sterilizálóról mik a vélemények? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 23. 18:21

Mégegy kérdés annak akinke van. Gari hogy van rá??? gazdaságos bolti gari vagy külön garis?

Megkérdezhetem mennyiért vette akinke van? Csak hogy érdemes e most 6600ért megvenni vagy várjak vele?

16. 7ff5dc369b (válaszként erre: 11. - Süti-baba)
2013. szept. 23. 18:19

Az sem tart tovább ám csak mégis macera. Én annyiszor megégettem a kezem...

Vizforralóval forraltam vizet azt be a lábasba azt meg fel a főzőlapra , igy már eleve forrt, aztán bele a cumisüveg kb 5 perc volt igy is, csak mindig rámcsapott a forró viz. Utáltam.

15. 7ff5dc369b (válaszként erre: 13. - Vykusz)
2013. szept. 23. 18:17
Hűűű köszi!!! Akkor futok és levadászom !
14. nefaria (válaszként erre: 8. - 7ff5dc369b)
2013. szept. 23. 16:33
Persze, a te dontesed :) mindenkinek mas valik be. Jo babazast addig meg boldog babavarast :)
13. Vykusz (válaszként erre: 10. - 7ff5dc369b)
2013. szept. 23. 14:22
Láttam hogy ikreket vártok, gyorsan megnéztem neked 6 darab Mam cumisüveg fér bele.
2013. szept. 23. 14:14

Nekünk decemberben születik az első babánk, így én még tapogatózom, nincs tapasztalatom. :)

Mi is mindenképpen a gőz sterilizálóra gondoltunk, ha a héten még ez akciós, lehet, h megnézem.

Nekünk Tommee Tippee-s cumisüvegeink vannak, az belefér vajon?

2013. szept. 23. 13:57
Nekem ilyen van, 1 hónapos a lányom, annyi ideje használom MAMos cumisüveggel, tökéletesen működik! ajánlom bátran. A franc főzőgetné az üvegeket így 5 perc alatt megvagyok.
2013. szept. 23. 13:21

Én főztem a lánommal a cumisüvget de macera volt, most ikreim lesznek, nem hiszem, hogy lesz időm és kapacitásom 3 gyerekkel főzögetni.

Ezért gondoltam, hogy ha már ugyis alig kell vegyünk uj cuccot a babáknak, mert a babakocsit kivéve megvolt mindenünk a nagylányunk miatt ezért most erre költök:)

Meg mi sokat utazunk, és konnektor mindenhol van mikró meg nincs :)

2013. szept. 23. 13:08
Bettybob, teljesen igazad van a mikros dologgal, de érdekes, mi pont azt gondoltuk, h sterilizáláshoz jó a mikro, melegítéshez viszont nem, mert a kaja szerkezetét megváltoztatja (állítólag azt is sterilizálja). Azt nem tudom, h esetleg a műanyagból nem old-e ki valamit. Lehet, h majd kifőzöm vagy nemtom... :)
8. 7ff5dc369b (válaszként erre: 6. - Nefaria)
2013. szept. 23. 13:05

Köszi,de nem akarok mikrósat.

Tdom, hogy olcsóbb de nem vagyok odáig ettől a mikróban tevős dologtól. Elég sok cuccot pakolunk igy is be oda, vacsimelegités, babakaja,tej, nem akarom még ezt is abba tenni. Fene tudja mennyire egészséges ez az egész mikró dolog.


Plusz bárhova megyünk konnektor van, mikró nem biztos. Köszi

7. Vykusz (válaszként erre: 5. - 7ff5dc369b)
2013. szept. 23. 12:52
Nincs mit.Használjátok sokat.....:)
2013. szept. 23. 12:48
Nekem a mikroba rakhato volt, az feleannyiba kerul, de ugyanolyan elven mukodik, ( a beleontott vizet gozoli ami sterilez ). Sztem az jobban megeri, most pl. Lekvaros es egyeb uveg sterileuesere tudom hasznalni, az elektromosat nem tudom, hogy tudnam-e.
2013. szept. 23. 11:49

köszi szépen a segitséget!!

Jóval olcsóbb mint a többi most pont akciós itt nálunk 6400ft, most voltam a "gazdaságos"ban és nem mertem megveni,de akkor visszamegyek érte:)

köszi

2013. szept. 23. 11:47
Mi is csak Mam cumisüveget használunk, úgyhogy en mind 4- et egyszerre szoktam belerakni.Sztem még egy 5. is mellé férne...
2013. szept. 23. 11:31

Az első milyen volt??

Csak kiváncsiság:)

Elég nagynak tűnt a többihez képest... Bármilyen cumisüvel belefér???

Mi Mam cumisüveggel használnánk. Nem tudod abból mennyi megy bele????

Köszi előre is

2013. szept. 23. 11:05
Nekünk ez a második.Van olyan mint bármelyik másik.Szerintem nyugodtan megveheted.
2013. szept. 23. 10:37
Tesco Baby elektromos sterilizálója van vkinek?Jó?Merjek venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook