Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » El lehet helyezkedni Elo tanfolyammal? fórum

El lehet helyezkedni Elo tanfolyammal? (tudásbázis kérdés)

17. terek (válaszként erre: 15. - Xti_)
2009. okt. 19. 14:59

:DDD kíváncsi lennék hány kőművesnek van okj vizsgája :D

De mondjuk egy ügyintéző tanfolyamnál szerintem nincs jelentősége, hogy bejársz-e...

Azért a fodrász meg masszázs távoktatás valóban érdekes :D

2009. okt. 17. 14:53
Biztosan jó valamire..
15. xti_
2009. okt. 17. 14:34
komolyan kérdezed? te rábíznád, pl. a házad építését valakire, akimég életében nem látott építkezést, mert távoktatáson végzett?
14. 1731424aa5 (válaszként erre: 2. - Frutty)
2009. okt. 17. 14:28

Igen el lehet helyezkedni, például az ELO Kft-nél :):)

Viccet félretéve...A Pest megyei Flór Ferenc kórházba a múlt héten kerestek ELO-n végzett aneszteziológust, belgyógyász szakorvost és gerontológus szakápolót.

Íme egy fontos ELO link:

[link]

13. Burkuska (válaszként erre: 2. - Frutty)
2009. okt. 17. 12:22

frutty!


Mindenféle sértődés nélkül:nem kéne előbb valamennyire helyesen írni?

12. Berillke (válaszként erre: 8. - Gy.Ibi)
2009. okt. 9. 06:28
igen, az fontos, hogy elo és nem ello
11. terek (válaszként erre: 3. - Frutty)
2009. okt. 8. 23:23
melyik tanfolyamra szeretnél jelentkezni?
10. Szaszy79 (válaszként erre: 5. - Manólányka)
2009. okt. 8. 23:21

Szerintem nem drágább. De ez relatív. Pl. most ha az átlag tanfolyamokat nézem, akkor 3-4000 Ft között van a havonkénti ára, és átlag 20 hónaposak.

80ezerért szerintem nem sok helyen kap az ember képzést...

2009. okt. 8. 23:17

Én nemrég kezdtem el az angol kezdőt. Tetszik! Ha van önszorgalma az embernek akkor nem lehet vele gond.

Nyelviskolával nem egyszer befürödtem már. Mert jó, hogy jó a tanár, az ember kiejtésére figyelnek, folyamatos felmérések vannak, csak ha páran kiszállnak menet közben, akkor felfüggesztik a csoportot, és nem megy tovább... na ez meg szívás, annak aki komolyan vette ezt. Én is így jártam. A harmadik befizetett időszak után szétoszlott a csoport, és várnom kellett volna ki tudja mennyit, amíg ismét eljutnak addig a szintig a kezdők (csak kezdő csoport száma sem volt meg)

Szóval, én emiatt döntöttem mellette, és tetszik!

8. Gy.Ibi (válaszként erre: 3. - Frutty)
2009. okt. 8. 23:13
Írd be itt a keresőbe:elo Van két fórum róla,érdemes elolvasni.
2009. okt. 8. 23:06
ELO? Pár éve elvégeztem a virágkötő tanfolyamot. OKJ-s vizsgát nem tettem le, mert nem akartam ezzel foglalkozni, csak hobbi szinten érdekel.Arra jó volt és akkor még nem is volt drága, nagyon jó könyveket küldtek. Ha komolyan veszed, szerintem ellehet vele helyezkedni, nem hiszem, hogy kevesebbet érne mint bármilyen más OKJ-s végzettség
6. psycheee (válaszként erre: 5. - Manólányka)
2009. okt. 8. 22:54
Én is így jártam! :D Már az agyamra mentek, olyan erőszakosak voltak. De nyugi, most már nem tehetik meg.
2009. okt. 8. 22:42

Én egyszer feliratokoztam egy hírlevélre náluk, vagy nem is tudom talán kértem valami tájékoztatót....a lényeg végülis hogy nem jelentkeztem, mert drágának találtam nagyon,de azóta is folyamatosan küldik a leveleket és zaklatnak telefonon, nem értik meg hogy már nem érdekel a dolog :(

Ha anyagilag megengedhetitek akkor lehet hogy érdemes, de van ami ugyanolyan OKJ-s képesítést ad, amit nappali tagozaton ingyen is el lehet végezni.(persze aki gyesen van, nem tud iskolába járni).

Na mindegy, ezenkívül nem tudok semmit, ettől okosabbak nem lettetek. :D

2009. okt. 8. 22:37
fogalmam sincs, de a kérdés engem is foglalkoztat, mert gyesen vagyok éppen és útban van a második baba, szóval van időm tanulni. Igazából egy nyelvtanfolyam érdekelne, de kiváncsi vagyok én is a hozzászólásokra!
2009. okt. 8. 22:32

szerenék oda jelenkezni,de nem tudom

érdemes-e?

2009. okt. 8. 22:27
szerintetek ellehet vele helyezkedni?
2009. okt. 8. 22:26
Ello tanfolyamok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook