Eidami, szőlő a kertből, pirítós, egy pohár finom fehérbor.... (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
2. Myra
2025. szept. 27. 09:06
Ez egy kellemes életérzés.
2025. szept. 27. 09:06
További ajánlott fórumok:
- Ezt kened a pirítósra:
- Melegen vagy hidegen szereted a pirítóst?
- Szerintetek igaz, vagy tévhit az, hogy ha egy sima kenyeret pirítósként esszük, akkor nem annyira hízlal mintha simán a kenyeret ennénk?
- Ha sima fehér kenyeret megpirítok pirítósnak, és light margarinnal meg hagymával megeszem, az hízlal?
- Hogyan csinálod a pirítóst kenyérpirító nélkül?
- Mi a receptje a fehérboros gyümölcslevesnek?