Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Együttlétek alatti fájdalom fórum

Együttlétek alatti fájdalom (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 28. 09:49

Köszönöm a válaszokat. Megleptetek ezzel a sikosító dologgal, mert óvszer nélkül nem igazán volt ilyen problémám most meg igen.

De akkor kipróbálom. Valami megoldás kell, ha ezzel sem lesz jó akkor orvos.

4. Mion
2015. ápr. 28. 08:53
De az is lehet, h érzékeny vagy a gumi anyagára.... ilyenről is hallottam már :-/
2015. ápr. 28. 08:50
Én is a sikositot javasolnám első körben, ha egyéb tünete is van, pl folyas akkor keresd meg a nogyogyaszodat. Ha felfázás erzesed van lehet temyleg felfaztal, vagy van valami kis gyulladásos. Remelem.mihamarabb megoldódik a helyzeted :)
2. 95651ce5fe (válaszként erre: 1. - 639b798950)
2015. ápr. 28. 08:34

Párommal szintén voltak hasonló problémák de ő például nem volt képes elegendő "síkosító anyagot" termelni, így az első pár alkalom még elviselhető volt számára de utánna már annyira érzékenyre lett dörzsölve, hogy alapjáraton fájt neki.


Javaslom a síkosító használatát az óvszerhez mert azokra nem szoktak tenni sokat, és esetleg hoszabb előjátékot, hogy te is termelj elegendőt.


Illetve a nyilaló fájdalomra azért érdemes volna elmenni nőgyógyászhoz mert lehet hogy valami más is okozhat még ezenkívül problémát. (fertőzések)


Ja én pasi vagyok. De értek a női dolgokhoz.

2015. ápr. 28. 07:59

Sziasztok!


Kb fél éve vagyok együtt a párommal. Sajnos úgy alakult az életünk, hogy január óta küldfölfön dolgozik így értelemszerűen ritkán vagyunk együtt.


Most épp itthon van és azt tapasztalom, hogy az együttléteink fájdalmasak. Vannak pózok mikor nyilaló fájdalmat érzek, jelenleg pedig a hüvely és a gátkörnyéke fájdalmas illetve olyan érzésem van, mintha fel lennék fázva.


Én nem gondolom azt hogy ennek az az oka, hogy túl sokat lennénk együt vasárnap óta minden este egyszer és nincs durvulás sem.


Annyi változott, hogy óvszert keztünk el használni (masculan pur) okozhat ez ilyen tüneteket?

Van tippetek a gyors regenerálódásra. Most annyit tudtam tenni az ügy érdekében, hogy szedek tőzegáfonyát, beraktam egy probiotikus kúpot és bekentem az érzékeny területeket bepanthennel.


Hétfőn megy vissza legakább két hónapra és nem akarok szünetet tartani ha nem muszáj, olyan ritkán vagyunk együtt.


Köszönöm a segítségeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook