Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jobb bordaiv alatti fájdalom. fórum

Jobb bordaiv alatti fájdalom. (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 1. 14:09

Nálam akkor volt ilyen, amikor huzamosabb ideig antibiotikum-kúrán voltam, és ez kikezdte az emésztőrendszeremet. nem szedtél gyógyszer mostanában? Ha igen, nézz utána a mellékhatások között.

A másik lehetőség valóban a besűrűsödött epefolyadék, amin lazító teákkal és/vagy gyógyszerekkel lehet segíteni.

9. 1e76158442 (válaszként erre: 8. - Gizus58)
2012. máj. 13. 10:19
ez kecsegtető,akkor mindenképp marad a méregtelenités,van egy olyan hogy regenor 3 hónapig kell szedni és mindent kipucol a szervezetből ami nem oda való az epesártól kezdve a bélsárig.....Azért elmegyek a gasztroentorológushoz hátha valamit látni fog,köszi mindenkinek!!!szép napot!
8. gizus58 (válaszként erre: 6. - 1e76158442)
2012. máj. 12. 17:08

Igen, évekig jártam ilyen panaszokkal.Uh.val csak azt látják, ha a váladék pang az epehólyagban.De, lehet epevezeték szűkület is.Azt is látni kell ultrahanggal.

Jó pár év múlva, nálam epekő lett a vége, amit meg is operáltak.

2012. máj. 12. 15:41

Jelenleg ezzel szenvedek.

reflux és epeholyaggyulladás.igyál borsmeteteát és nospát étel után,étel elött meg kolebilt ami az emésztést és az epét serkenti.

most hivtam fel a családi orvosomat,ö javalta ezeket és persze diétázni pár nap.

6. 1e76158442 (válaszként erre: 5. - Gizus58)
2012. máj. 12. 14:59

na és voltál vele orvosnál???

mit mondtak észre veszik ezt uh-al?

5. gizus58 (válaszként erre: 4. - 1e76158442)
2012. máj. 12. 14:42
Én már igen, nem is egyszer! Valószínű, hogy besűrűsödött az epeváladék,és nehezen ürül, az okozza a görcsös, vagy nyomó jellegű fájdalmat. A gyomrod is azért csinálja, mert arra akar kiürülni az epe!!Nem tudom, hogy a gyógyteát meg tudod-e inni, én borsmentát szoktam rá inni.Bármelyik boltban kapható.Enyhíti a fájdalmat, próbáld meg!
2012. máj. 12. 14:24
Sziasztok kb egy hónapja enyhén fáj jobb oldalt a borda alatt,voltam bio rezonancián ott azt mondta a nőci,hogy a májam nem müködik rendesen,van epesár.Sok a méreganyag.Menjek orvoshoz.Vérvétel rendben,vizelet rendben,ultrahang nagyon gyorsan történt máj nincs megnagyobbodva,epehomok epekő nincs.Majd megyek gasztroentorogushoz is.Volt már valaki igy,a gyomrom néha érdekesen émelyeg egészen fel a torkomig.
2012. máj. 12. 14:23
Epegörcs szerintem, az sugárzik ki oda!
2012. máj. 12. 14:22

??

Nekem akkor volt ilyen fájdalmam, mikor epeköveim lettek.

2012. máj. 12. 14:21
Jobb bordaiv alatti fájdalom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook