Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sarok és sarok alatti fájdalom fórum

Sarok és sarok alatti fájdalom (beszélgetős fórum)


jan. 8. 14:55

Nagyon köszönöm kedvességed.

Gyerekemnek fájt a sarka es sarokemelő helyrehozta neki.

jan. 8. 14:53
Gondold végig. Ha esetleg a betét mellett döntenél, 1 számmal kisebbet rendelj a cipőméretednél.
jan. 8. 14:51
Egyszerű megnézni, rákerestem az emelőre és az ékre is, ugyanolyan képeket adott ki. Bár sok féle van. Azt is tudod melyik fajta kell neked?
7. 55Judit (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 14:49
Én se tudom. De a betét is emeli a sarkadat, úgy tehermentesít. Miért veted el ezt a lehetőséget?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 55Judit)
jan. 8. 14:48
Sarokemelő kellene ,de valahol sarokek nevezetű betetet talaltam es most nem tudom h a kettő ugyanaz-e.
5. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 14:47
Nekem az említett talpbetét hozta helyre a sarkamat, de ha nem vagy biztos benne mi a probléma pontosan, ortopédiára kéne menni. Bár, lehet hogy lesz 2 hónap is mire időpontot kapsz. Így nem könnyű biztonsággal tanácsot adni. Tény, az a betét tehermentesíti a sarkat járás közben.
4. 55Judit (válaszként erre: 2. - 55Judit)
jan. 8. 14:45
Megkerestem. Ezt írd be: "Szendvics szerkezetű lúdtalpbetét (parafa)"
jan. 8. 14:44
Talpam hátsó resze es a sarkam fáj.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 14:43

Írd be mindkettőt a gugliba.

ha sarokcsont kinövésed van, nem ezek kellenek. Van egy speciális talpbetét, ami lépés közben átteszi a terhelést a sarokról a talpra.

jan. 8. 14:40
A sarokemelő betét es a sarokék ugyanaz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook