Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Együtt maradnátok egy pasival, aki rendszeresen túl korán megy el az együttlétek során? fórum

Együtt maradnátok egy pasival, aki rendszeresen túl korán megy el az együttlétek során? (beszélgetős fórum)


1 2
28. Altair (válaszként erre: 21. - Df1e1c376c)
2021. ápr. 30. 05:34
Fiatalként leálltam. Már én sem, főleg férj mellett, akivel nincs gond 😜 de nekem nem derült ki, milyen idős a FI - ő majd eldönti, hogy mennyire érzi öregnek meg türelmesnek magát hozzá.
27. vivo44 (válaszként erre: 26. - Df1e1c376c)
2021. ápr. 30. 00:56
:D:D
26. df1e1c376c (válaszként erre: 25. - Df1e1c376c)
2021. ápr. 30. 00:45
Ezek a pasik hadd maradjakank meg a hoxas "par honpaig talalkozhattunk, aztan kitoroltem a fecabookrol"-lanyoknak :D
25. df1e1c376c (válaszként erre: 22. - Vivo44)
2021. ápr. 30. 00:43

En a volt ferjem ismertem meg ugy, hogy beszelgetesek, es turelem. De akkor tizeneves voltam, o meg a huszonevei elejen, ahogy lent irtam, es mint Timi: mar tul oreg vagyok hozza.

Nem kurogatok mar huszonpar evesekkel, es ha nem jo, nem fogok "idomitani".

24. levarosbukta (válaszként erre: 22. - Vivo44)
2021. ápr. 30. 00:04
Áh most már értem, te megváltottad a világot és más is váltsa meg. Hát ez nem mindig működik így.
23. timycat (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 23:56

Akkor nem csak hogy korán megy el, hanem nem is érdekli, hogy a te igényeid kielégítetlenek?

Ez esetben szerintem nincs mire várnod.


Ha próbálkozik, nem csak mondja hanem tényleg... nem tudom, nekem már nem lenne türelmem hozzá, de én már öreg vagyok.

22. vivo44 (válaszként erre: 21. - Df1e1c376c)
2021. ápr. 29. 23:54

Hát én mikor megismertem a párom, nem tudtam, hogy milyen az ágyban. Az első után úgy gondoltam, hogy a hév, aztán rájöttem, hogy nem csak az.

Majd őszinte beszélgetések és női praktikák útján eljutottunk, hogy 11 éve semmi gond nincsen ilyen téren.

2021. ápr. 29. 23:45
talan benem van a hiba, de itt az utobbi sorok iroi, nok, ti tenyleg lealnatok egy kifejlejtelen ferfival?
20. vivo44 (válaszként erre: 19. - Altair)
2021. ápr. 29. 23:11

"de tény, hogy a nő tudja irányítani a helyzetben a férfit"

Ennyi lett volna a lényege az én túlzásnak nevezett véleményemnek:-)

19. Altair (válaszként erre: 18. - Vivo44)
2021. ápr. 29. 23:07

Igen, nagyjából ugyanaz 😊 a különbség, hogy te úgy fogalmaztál, nagyrészt a nő befolyásolja a dolgot. Szerintem meg nem nagyrészt, hanem fele-fele max, mivel a férfinak is akarni kell, próbálkozni. Mindkét féltől kell a kreativitás, de tény, hogy a nő tudja irányítani a helyzetben a férfit, mi a jó neki. Ennyi a különbség a véleményünk között.

De ez rendben van, mindenkinek joga van a saját véleményéhez 👍

18. vivo44 (válaszként erre: 17. - Altair)
2021. ápr. 29. 23:02

Ugyanazt írtad, amit én, csak más szavakkal.

Természetesen ha neked más a véleményed, akkor más.

Szerintem pedig mi nők váltjuk ki az igert akár egy ruhával (mi teszünk érte), mi váltjuk ki a helyzetet (mi teszünk érte), mi döntjük el meddig, az addig (mi teszünk érte).

Ha te nem így látod, akkor elfogadom, hiszen nem ismerlek, semmi jogom nincsen megkérdőjelezni.

17. Altair (válaszként erre: 16. - Vivo44)
2021. ápr. 29. 22:56

Hát, abban igaza van, hogy túlzás, ahogy leírtad, mekkora szerepe van ebben a nőnek. Lehet része, de nem nagyobb, mint a pasinak.


A témához: nekem volt ilyen pasim, nagyon jó parti volt. Mindent megtett, hogy konkrét aktus előtt is már jó legyen nekem, és úgy maga az akció is gördülékenyebb volt 🤭 Élvezetes dolgokat is ki lehet hozni az ilyen helyzetből, csak kell időt szentelni rá, na meg a pasinak a pisztolyán kívül mással is meg kell tanulnia játszani 😉 abban meg te tudsz neki segíteni.

16. vivo44 (válaszként erre: 15. - Levarosbukta)
2021. ápr. 29. 22:26

Köszönöm a személyeskedő véleményedet!

Igaz, a kutya sem erre kíváncsi!

Talán a fórum témájához szólj hozzá, engem pedig hanyagolj! Nem ismersz, nem tudhatod én hogyan gondolom!

Ha pedig nem érted, hogy a nő tudja befolyásolni egy StOP-al, akkor semmit nem tudsz!

Témához szólj, ne az én véleményemet elemezd sokadszor.

Pá!

15. levarosbukta (válaszként erre: 12. - Vivo44)
2021. ápr. 29. 22:19
Bocs, de ez egy nagy marhaság. Már hogy lenne ő a legfőbb okozója a problémának? Lehet hogy szervi probléma, az is lehet hogy egy korábbi kapcsolatból szerzett pszichés probléma. No meg aztán kibicnek semmi sem drága, persze hogy együtt maradnál vele, hja hogyne. Mese habbal.
2021. ápr. 29. 19:16
Meg ez nem ugy mukodik, hogy "o megigerte", hanem egy tarsasjatek, amit egyutt csinalunk egymas fele bizalommal.
2021. ápr. 29. 19:12

Huszas evei vegen jaro ferfit nem tanitgatnek, foleg nem 35 evesen.


17-18 evesen a huszon par eves ffi mas volt.

12. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 18:18

Igen, együtt maradnék!


Ugyanis a nő tehet érte, vagy ellene a leginkább.

Magyarul te vagy a legfőbb okózója a problémának, azonban a kulcs is a te kezedben van a megoldáshoz!

Inkább a pasi kérdezhetné, hogy együtt maradjon-e ilyen nővel, akinek a szex csak dugás és nincsen türelem, nincsen fantázia.

2021. ápr. 29. 18:06
Igen, beszéltünk már róla és azt mondta figyelni fog rám is, de nem tapasztalok változást, stresszelni meg nem akarom ezzel.
2021. ápr. 29. 17:56
Megigérte?😀
9. levarosbukta (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2021. ápr. 29. 17:47
Nagyon sok múlik pedig. Vannak férfiak akik nem is értik mi a baj, meg vannak győződve arról hogy így a jó. Főleg ha az előző kapcsolataiban nem okozott ez problémát.
8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 17:13
Te is segíthetnél azon, hogy ne menjen el túl korán!
7. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 16:59

Ha szexkapcsolat, akkor nincs miért maradnod.

Ha szerelem, akkor nincs lehetetlen.


(De az milyen gáz, hogy "megígérte", hogy nem fog túl korán elmenni 😰 Nem lehet valami nagy szexuális kultúrátok a 20-as évek végén ... Vannak felvilágosító könyvek, amik kitérnek a testi és lelki igényekre, azok kielégítésére, olvasgassatok.)

6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 16:58

A kérdés előtt gondolom utána olvastál,hogy s mint van ez.


Vagy nem!

Mindennek utána olvasunk ma már,itt meg fél év alatt annyira jutottál hogy ,,hogy ő még nem oldotta meg.

2021. ápr. 29. 16:51
Hát ha utána elfordul és bealszik, akkor biztos hogy nem. De ha mondjuk megy utána mégegy menet neki és az én igényeim is ki vannak elégítve, akkor nem hiszem hogy zavarna.
2021. ápr. 29. 16:50
Szerintem ezen azért lehet változtatni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2021. ápr. 29. 16:49
Nem szabtam neki határidőt, beszélgettünk róla. Csak nem tapasztalok javulást.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 16:46

Mert nem rajta múlik.

Ezt azok a férfiak tudják leküzdeni, akiknek a partnere nek határidőket szab meg, hanem támogatja lelkileg.

2021. ápr. 29. 16:44
Fél éve tart a kapcsolatunk, húszas éveink végén járunk. Megígérte hogy próbál változtatni, de minden ugyanolyan...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook