Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyoldalú szerződésmódosítás OTP részéről! Mit lehet tenni? fórum

Egyoldalú szerződésmódosítás OTP részéről! Mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)

18. salabakter (válaszként erre: 17. - Correct)
2009. márc. 9. 19:29
Csakhogy nekünk is egy évben kétszer van tárgyalás,tavasszal,meg novemberben,és az OTP ezzel is csak nyer!Mert fellebbez,és megint egy fél évig használja a pénzünket.
17. correct (válaszként erre: 16. - Sünciné)
2009. márc. 9. 10:34

:( ííí...OK., várom!

Szerintem is lépjetek, a szerződésszegés mint önmaga büntetendő kárPÓTLÁSsal, mivel eltértek, erre "fel", nem arra fel, hogy ért-e kár.


Puszika!

16. Sünciné (válaszként erre: 14. - Correct)
2009. márc. 9. 10:30

Köszi! Azt hiszem lépni fogunk mert igazunk van! Van pénzünk de mégsincs!

Írhatnál, majd én is írok. A lányomék szegények is szívnak, de majd megírom priviben!

Puszi

15. correct (válaszként erre: 13. - Sünciné)
2009. márc. 9. 10:26

Köszönöm, kedves vagy! :))) Jól vagyunk, csak több, mint egy hónapja köhögünk. :(

Ti? Férjed, lányod, és Te? Minden rendben? Persze priviben :)

14. correct (válaszként erre: 12. - Sünciné)
2009. márc. 9. 10:24

Így van. De ha nem ért kár, egyszerűen akkor is lehetne indítani egy kárpótlási pert. Annyiban hagyni ne hagyd az biztos, ha ráérsz esetleg, akkor a legközelebbi Bíróságon felvilágosítanak.

:)

2009. márc. 9. 10:11

Ági!

Egyébként jól vagytok? Gyönyörű kislányod?

Puszi

Gabi

12. Sünciné (válaszként erre: 10. - Correct)
2009. márc. 9. 10:07
Ebben igazad van! Végül is ért volna kár mert volt vevő a lakásra csak visszalépett. Mi van akkor ha megveszi és mi letesszük a megvásárolandó lakásra a foglalót?
11. Sünciné (válaszként erre: 8. - Kattyus)
2009. márc. 9. 10:05
Ez nem semmi! A saját pénzedért még Te menj ügyvédhez? Gusztustalan!
10. correct (válaszként erre: 7. - Sünciné)
2009. márc. 9. 10:05

Attól függetlenül, hogy letelik a 90 nap vagy sem, simán kérhetnétek kárPÓTLÁST! (Nem kártérítést.)

Kártérítést akkor kérhetnétek, ha valamilyen kár ért titeket 3 hónapon belül.

2009. márc. 9. 10:05

Az a baj, hogy volt már gondunk az OTP-vel. Ha Te később fizetsz be valamit akkor késedelmi kamat!!!!

Kifizettük a lakást, hogy ne legyen rajta jelzálog - mert alakarjuk adni - de a következő hónapban levonták a tőrlesztőrészletet. 3 hónap múlva utalták vissza persze kamat nélkül.

8. kattyus (válaszként erre: 4. - Salabakter)
2009. márc. 9. 10:04
Én sem szeretem. Nekem véletlenül rossz számlára utalták a pénzemet. Mikor vissza akartam kapni, ügyvédhez kellett fordulnom, hogy visszakapjam Bankot váltottam. Azóta nincs problémám.
7. Sünciné (válaszként erre: 6. - Correct)
2009. márc. 9. 10:03
Igen, mi is gondoltunk erre Csak az a baj, hogy mire ennek vége addigra letelik a 90 munkanap! Minket az bosszant, hogy amikor betettük akkor mindent átolvastunk - a férjem nagyon alapos minden téren - és most nem jutunk a pénzünkhöz az ő hibájukból.
6. correct (válaszként erre: 3. - Sünciné)
2009. márc. 9. 09:53
Szerintem menj be a Bíróság jogi tanácsadós napjára! Ott biztosan megmondják, hogy beperelheted-e őket, vagy ilyesmi.
5. correct (válaszként erre: 4. - Salabakter)
2009. márc. 9. 09:52

Nekem még semmi problémám nem volt velük, egyébként más bank is ilyen.

Ráadásul nem a legszemetebb, meg lehet nézni pl. a Providentet............

Én szeretem az OTP-t :)

2009. márc. 9. 09:39

Az OTP a világ leg inkorrektebb,legszarabb bankja.Eltartási szerződéssel hozzájutottunk egy 2 milliós betétkönyvhöz,és az úristennek sem akarják kifizetni.2éve pereskedünk,nyertünk is,de mégsem!Egy egész aprócska formai hiba miatt a tartási szerződésben, csak öröklés szerint akarnak fizetni.De az örökösök is mi lennénk!!Húzza az időt,mert a rangeteg kamatot beszedi attól akinek kiadta,nekünk meg a végén csak a mindenkor hatályos kamat lenne.Senkiházi banda.

De bezzeg ha ők adnak személyi kölcsönt,csak drága kártyával,amivel 1000ft egy tranzakció.Tiszta uzsorakölcsön.Szerződés?Ha neki úgy tetszik,módosítja és kész!

2009. márc. 9. 09:39
Nincs! Ezt elismerte az ügyintéző is, hogy egyoldalú szerződésmódosítás volt! Sajnos csak akkor szembesültünk vele amikor kiakartuk venni a pénzt, mivel már kevesebbet ér mint amikor betettük!
2009. márc. 9. 09:14
Húúúh. A szerződésben kisbetűvel nincs megadva, hogy egyes esetekben módosíthatja?
2009. márc. 9. 09:05

Mit lehet tenni, ha az OTP egyoldalúan módosítja a szerződést!

Befektetési jegyről van szó! Amikor megvásároltuk akkor benne volt a szerződésben, hogy bármikor hozzáférünk. Erre az OTP novemberben módosította, hogy csak 90 munkanapon belül vehetjük ki a pénzt. Erről semmilyen értesítést nem kaptunk, amit az ügyintéző is elismert. Mit lehet ilyenkor tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook