Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyoldali petevezeték átjárhatóság fórum

Egyoldali petevezeték átjárhatóság (beszélgetős fórum)


3. Cicamica89 (válaszként erre: 2. - PöttyösPanka)
2018. dec. 7. 20:05
Szia. Köszönöm szépen a választ. Januárba van időpontom egy jó endokrinológushoz, sokan dicsérik. idáig nekem szerintem kevés volt a gyógyszer amit szedtem, napi fél szem, egy hónapja magamtól emeltem az adagon, mert már annyira hullott a hajam
2. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Cicamica89)
2018. dec. 7. 19:28

Szia!


Ne ess kétségbe. Ha csak az egyik oldal átjáható, akkor is teherbe tudsz esni. De ezek alapján akár a másik is jó lehet. Szerintem ezen ne aggódj. Inkább a pajzsmirigy problémát próbáld meg rendezni. Sok sikert a babához.

2018. dec. 6. 21:43

Sziasztok!

Tegnap voltam hsg vizsgálaton. Ami egyáltalán nem fájt. A bal oldali teljesen átjárható, a jobb oldalira azt mondta a röntgenes orvos, hogy nem biztos benne. Doktornőt megkérdeztem, aki szintén ott volt, h most akkor mi van, azt mondta hogy, biztos hogy átjárható vagyok. Erre a zárójrlentesre annyit írtak, hogy bal oldalon kilép a folyadék a hasüregbe, de jobb oldalon nem látható, hogy kilépne. Akkor most el vagyok zarodva? Ha igen akkor azok válaszát várom, akiknek sikerült egy petevezetékkel teherbe esni természetes úton. Ha igen akkor mennyi idő alatt? Annyira be vagyok stresszelve. Sajnos még pajzsmirigy alulműködésem is van...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook