Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyházi iskolák fórum

Egyházi iskolák (beszélgetős fórum)

6. cilus (válaszként erre: 2. - Cilus)
2009. márc. 9. 12:30
Nagyon megváltozott a véleményem...sajnos jelen pillanatban csak rosszat tudok mondani az iskoláról.Sem empátia,sem együttérzés,sem segítség nyújtást nem tapasztaltam most mikor bajba került a gyerekem.Sőt egyszerűen eltanácsolták::
2008. dec. 22. 19:24

Én egyházi gimibe jártam és nagyon erős volt. A mi osztályunkból mindenki egyetemet vagy főiskolát végzett kivétel nélkül.

Hihetetlenül erős volt. Nagyon jó nyelvi képzést adott.

Ha lenne gyerekem őt is oda küldeném. Amúgy a szüleim nem voltak vallásosak csak azért küldtek oda, mert jókat hallottak róla.

2008. dec. 22. 19:17

Én 2 évig jártam egyházi iskolában ha ngyon erősen gondolkodom sem tudnék veled pozitív tapasztalatot megosztani.

A pedagógusok(?)felsőbbrendésűgi tudattal kompenzáló alkalmatlan emberek, következetlen és álszent szabályokkal, tanulmányok terén egészségtelen elvárásokkal.

2008. dec. 18. 18:42
Fiaim egyházi középiskolát végeztek, felkészítették őket a továbbtanulásra. az egyik a POTE, másik a JPTE-et végezte el. Csak jót mondhatok.
2. cilus (válaszként erre: 1. - Melodie)
2008. dec. 18. 18:35
Nekem a hugom/19 éves/ és a lánykám/13 éves/ ilyen jellegű iskolába jár/járt.Majd később részletezem privibe ha érdekel a véleményem.Előljáróban csak annyit ,hogy negatívumot nem tudok írni csak jókat.
2008. dec. 18. 18:25
Azok véleményét várom,akik egyházi iskolában végezték középfokú tanulmányaikat.Pozitív és negatív élményeket egyaránt szívesen fogadok. Kinek, miért kellett ilyen iskolába járnia?Kapott-e az életben hasznosítható tanácsot,útmutatást?A párkapcsolatok kialakításában előnyt vagy gátat jelentett ez a külvilágtól "elzárva" töltött 4 év?Aki kíváncsi a személyes véleményemre,szívesen megosztom vele!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook