Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyetem 180 kredit után fórum

Egyetem 180 kredit után (beszélgetős fórum)

7. willow' (válaszként erre: 6. - Tavasz007)
2012. szept. 5. 10:18
:)
6. tavasz007 (válaszként erre: 3. - Schogetten)
2012. szept. 4. 08:40
inkabb tanuljal nyelvet, szerintem, hogy kiadjak a diplomadat!
5. Schogetten (válaszként erre: 4. - Katie_rose)
2012. szept. 3. 21:23
Értem.Köszönöm Szépen a választ!:):)
4. katie_rose (válaszként erre: 3. - Schogetten)
2012. szept. 3. 21:04
Ebben az esetben szerintem sajnos nem. Ha nem lenne meg az abszolutóriumod,akkor esetleg. :)
2012. szept. 3. 20:41
Szakdolgozatra megkaptam a jegyet a neptunban,minden tárgyam megvan,aminek meg kell és a 180 kredit is megvan....csak éppen nincs meg a diplomám nyelvvizsga hiányában. és csak kíváncsiságból kérdeztem meg,hogy nem-e iratkozhatnék be egy 7.félévre :D
2. katie_rose (válaszként erre: 1. - Schogetten)
2012. szept. 3. 18:41

Levelezős vagy, vagy nappalis?

Nappalis hallgatóknál megvan,hogy maximum mennyivel léphetik túl a rájuk szabott keretet, és ha ezt a határt átlépik,akkor ki kell fizetni azokat a krediteket,amiket "túlteljesített". Nálunk ez kb 15 kredit emlékeim szerint.

Fizetősök bármennyi kreditet, SZAVA tárgyat felvehetnek, de ha fizetős vagy és még nem államvizsgáztál,akkor az egy újabb aktív félévnek fog számítani,tehát újabb tandíj.

Abszolutóriumod megvan? Ha jól értem,igen...

2012. szept. 3. 18:08

Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy megvan 181 kreditem 3 év alatt(minden kötelező tárgyam megcan),de ki van írva,hogy újra lehet jogviszonyom szeptembertől az egyetemen.

Kérdésem lenne,hogy beiratkozhatok és vehetek fel szabadon választható tárgyakat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook