Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyedül lakok és félek éjszaka! fórum

Egyedül lakok és félek éjszaka! (beszélgetős fórum)

1 2
47. Bucóka20 (válaszként erre: 46. - Loch ness)
2014. szept. 24. 19:20

Úgy volt h elhozhatom mamamtol ami neki van,de kijelentette h az neki is kell.Panelba:) Na mind1,eddig még nem sikerült,mert ugye falun vagyok és itt ilyen nincs.

De amugy pár napja volt itt a szomszéd és beszéltem vele pár mondatot,mondta h ő igaz csak nyaralonak hasznalja a hazikojat de mar 10 eve es meg 1x se tortek be.

2014. szept. 23. 22:21
Sikerült beszerezned a riasztót? Hogy érzed magad, kezdesz megszokni?
45. Bucóka20 (válaszként erre: 44. - Gizus58)
2014. szept. 21. 15:31

Igen,tegnap ezt írták,úgy volt h anya ma hoz,de nem tudott hozni,majd holnap megyek én és veszek magamnak.

köszönöm

2014. szept. 21. 15:10
Vegyél az ajtóra,ablakra felszerelhető riasztót!Irtó hangos, ha lefekszel bekapcsolod, reggel meg ki.Nem drága, és biztonságot ad, mert még a szomszéd is meghallja!Praktiker, Obi, barkácsáruházban kapható, kb 1.400 ft volt, mikor mi vettük.
43. Bucóka20 (válaszként erre: 42. - Moonlight13)
2014. szept. 21. 15:00
1 évig kerestünk lakást,mivel családi házat (kutyák miatt) nem könnyű találni,főleg olyat ami kicsi is és megfizethető.
42. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2014. szept. 21. 10:12

Miért nem figyeltetek erre,amikor a albérletet kerestétek, hogy legalább a közelbenlegyen sz

omszéd?

2014. szept. 21. 00:00

Ja, úgy értettem, hogy a közeledben egyáltalán nem laknak.


Reméljük, hamar megszokod. Próbálj ismerkedni a közelben lakókkal, az is nagyban növeli a biztonságérzetet, ha ismered azokat, akik a közeledben élnek.

40. Bucóka20 (válaszként erre: 38. - Elbb)
2014. szept. 20. 23:44
Mellettem is 1 házzal akkora kutya van mint egy bika,de szerencsére nem össze vissza ugat,hanem pl akkor ha kint játszok a kutyával vagy elmennek a házuk előtt.
39. Bucóka20 (válaszként erre: 37. - Elbb)
2014. szept. 20. 23:43

Isten ments:)

köszönöm jó éjt mindenkinek és köszönöm mindenkinek

38. elbb (válaszként erre: 36. - Bucóka20)
2014. szept. 20. 23:42
Anyuéknak tacskójuk van, mikor a szembe szomszéd udvarában jártak a dajdajhuszárok, még akkor is olyan hangosan ugatott, hogy elriasztotta őket. :)
37. elbb (válaszként erre: 35. - Bucóka20)
2014. szept. 20. 23:41

Nyugi, szerintem ezt kicsit túlspilázod. Két hét múlva már nem fogsz félni. :)

Megszokod a házat, a környéket, a neszeket. Pikk-pakk eltelik.

Egy jó tanácsot viszont tudok adni.

Horrorfilmet egyelőre ne nézzél. :D


Na, jó éjt! :)

36. Bucóka20 (válaszként erre: 34. - Elbb)
2014. szept. 20. 23:40

Keverék amúgy,de kb akkora.:)

Szal nem egy pitbull vagy egy moszkvai őrkutya:D

35. Bucóka20 (válaszként erre: 32. - Elbb)
2014. szept. 20. 23:39

Igen,ő jelez.Ha bármit hall,napközben is van h fekszünk és morog,mert hall valamit.Jó kutyus.:)


Ez a befőttes üveg dolog jó,de kb ennyit ér a kutya is. :):S


De ő se végleg van bent,majd megjön a barátnője,ha készen lesz a ház melletti kerítés,h ne tudjanak elmenni.Az megint jó lesz,mert akkor már ugye ő se lesz bent,mert elméletileg ő kinti kutyus már.


Nem,nem írtam ki sehova.

Kevesen tudják h itt vagyok,de azok is csak barátok és a család.

34. elbb (válaszként erre: 32. - Elbb)
2014. szept. 20. 23:37
Lehet hogy ezt a tacskó dolgot csak én olvastam bele, akkor bocsi, a lényeg, hogy van kutyád.
33. Bucóka20 (válaszként erre: 29. - 109be579a1)
2014. szept. 20. 23:35

:)

Persze , mondom odaát anyóséknál én sem féltem,talán azért mert ott ismertem a szomszédokat és nem volt ilyen új minden.

Ott mindig volt jövés menés...ez csendes utca...járkálnak napközben,de csak pár ember,nem úgy mint a másik háznál.

32. elbb
2014. szept. 20. 23:35

Mikor egyedül maradtam, eleinte én is féltem, hogy majd jönnek a pomogátsok, meg a hatlábú, hatlövetű karakondzsók. Aztán a kutya nem nyitotta rám az ajtót éjjel. Nappal is csak, ha előre bejelentkeztek.

Én sokáig befőttes üveget akasztottam a kilincsre, aztán egyik éjjel leesett, sejtheted, hogy a plafonig ugrottam ijedtemben. Aztán persze kiderült, senki nem ólálkodott kívül. Belül már igen, de ő ártalmatlan, mert a hat kilójával sok kárt nem tesz bennem. :DD Mára már csak bezárom az ajtót, és kész. A tacskód amúgy is jelez, legyen melletted bekapcsolt telefon és kész.

Egyébként a Facebookra ugye nem írtad ki, hogy te most egyedül élsz és félsz?

31. Bucóka20 (válaszként erre: 30. - Angelic smile)
2014. szept. 20. 23:33
:) köszönöm
30. angelic smile (válaszként erre: 28. - Bucóka20)
2014. szept. 20. 23:32
Amikor nyitják. :) De ha meghallja a hangot elszalad. Ne aggódj!
2014. szept. 20. 23:31
Eddig csak félősöktől kaptál sorokat....no most itt van egy nem félős!Volt időszak az életemben mikor az én férjem is hosszú ideig távol volt,de én soha nem féltem!Tudom vannak félősek és nem félősek ....szerencsém van? Pedig aztán hatalmas családi házban laktam(lakunk)rengeteg ablak,ajtók.Ne félj,azzal csak vonzod,a további félelmet.Sokan kérdezték annó,hogy nem félsz???Nem mert nem tudom mitől kéne félnem!!
28. Bucóka20 (válaszként erre: 27. - Angelic smile)
2014. szept. 20. 23:29
Magyarán ez már csak akkor jelez ha bent vannak.:):S Érthető,bocsi csak kicsit már fáradt vagyok.Akkor ebből nekem egy kell az ajtóhoz,mert gondolom nem az ablakon akarnak majd bejönni.
27. angelic smile (válaszként erre: 25. - Bucóka20)
2014. szept. 20. 23:27
Ez nyitásra jelez, azt érzékeli. Van rajta egy kapcsoló, amelyet on/off állapotba lehet állítani. Ha ki szeretnél menni, kikapcsolod.
26. Bucóka20 (válaszként erre: 23. - Cucicsillag)
2014. szept. 20. 23:24
Remélem.:)
2014. szept. 20. 23:23

És ha felszerelem akkor aktiválódik is?

És mi van ha este én még ki be járkálok?(cigizek)

Vagy csak akkor kell bekapcsolni amikor már tuti nem megyek ki?

Ilyen macska stb..-re nem jelez be???:)

24. angelic smile (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2014. szept. 20. 23:21
Nincs mit. A barátnőmet is megnyugtatta, hidd el, neked is biztonságérzeted lesz, ha meghallod a hangját. Hamarabb carik be valaki, mint tör be. :D
23. Cucicsillag (válaszként erre: 22. - Bucóka20)
2014. szept. 20. 23:20
Akkor csak megoldodik :)
22. Bucóka20 (válaszként erre: 19. - Loch ness)
2014. szept. 20. 23:15

Azért nem kihalt csak pont jobbrol ballrol szorosan nincs szomszed,de mellette mar van.:)


Anyóséktól csúnyán szólva örülök h megszabadultam.Én döntöttem így.

Nincs vissza űt és nem is akarnék vissza menni.


Én nehezen alszok el,de hála istennek utána jól alszok,bár az alvókámmal sosem volt probléma.

2014. szept. 20. 23:12

bekéreszkedtem = bekéredzkedtem.


Tudok helyesen írni, csak melléütöttem :)

2014. szept. 20. 23:12
Hmm igen..holnap jon le anyum,mondtam neki h nezzen mar nekem miskolcon ilyen hangos kütyüt amit ide linkeltetek.:)
2014. szept. 20. 23:11

Akkor kitartást... Ha belegondolsz, két hónapot kell "csak" kibírnod. Még mindig jobb, mintha évekre ment volna el.


Én is nagyon félős és szorongó vagyok. Volt olyan, hogy évekig alig aludtam, annyira féltem egyedül, folyton rémeket láttam. Volt, hogy szégyen, nem szégyen, bekéreszkedtem egy-egy ájszakára barátokhoz aludni. Most jobb helyen lakom, de itt is sokáig féltem, volt, hogy tiszta idegroncs voltam. Aztán nem tudom, mi változott, most már nem félek, csak egy egészen keveset, de az sem zavar nagyon. De azért továbbra sem szeretek egyedül lenni. De egyedül egy kertes házban egy kihalt környéken nem bírnék megmaradni.


Lehet, hogy hülyeség, mert nem ismerem az életkörülményeidet, de erre a két hónapra nem tudsz visszamenni anyósodékhoz?

2014. szept. 20. 23:09

Hmm, hat ez nem tul biztato... Miskolcrol az az lekem, hgy szuper fagyi van, de amugy, necces, plane este/ejjel.

Inkabb kerites es riaszto es kutya, stb...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook