Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy tönkrement, korábban jól működő házasság története fórum

Egy tönkrement, korábban jól működő házasság története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tönkrement, korábban jól működő házasság története

1 2 3 4 5 6 7 8 9
205. 2caf8744b6 (válaszként erre: 202. - Gabi0206)
2011. szept. 14. 22:12
Persze, hogy másik nő. 99-százalékban ezért hagyják ott a párjukat mert ott tolong a harmadik.
204. 2caf8744b6 (válaszként erre: 200. - Atirigan)
2011. szept. 14. 22:10
Nekem ezt a dumát 25-év után mondta, de szó szerint ezt. Persze nem nő miatt!!!!!!!!!! Most három év után lassan ki derül, hogy bizony nő miatt. Csak akkor félt be vallani, mert féltette a másikat, hogy kárt teszek benne. Erről ennyit. Most már mindegy, Erőt kitartást neked mert nagyon nehéz ezt fel dolgozni.
2011. szept. 12. 08:30

Jobb tudni az igazságot, szabaddá tesz! csak ne fájna ennyire!

Valahol a távolba itt is van egy nő, azt tudom, de sajnos a helyzetemen ez sem változtat.

Nem kívánok neki ekkora szenvedést, de remélem, hogy rájön ő is hogy mit veszített, és úgy jár, mint Gabi0206 exe, és hónapok múlva elgondolkodik, de akkor már késő lesz! Talpra kell állnom, ha Nektek sikerült, nekem is menni fog! és ennél már csak jobb jöhet!

202. Gabi0206 (válaszként erre: 200. - Atirigan)
2011. szept. 11. 22:52

Istenem, ez mennyire ismerős! Nálunk is hasonló volt a helyzet, hasonló dolgokra hivatkozott a férjem. Csak, mire elment, már volt nő is a képben.

A szerelem nem marad egy életen át ugyanolyan, vannak hullámvölgyek. Ebbe a férfiak nem gondolnak bele, és úgy járnak, mint az én régi párom, hogy hónapok múlva jön rá, mit veszített.

Sajnálom, hogy így alakult, de jó, hogy megbeszéltétek a dolgokat.

Idő kell hozzá, hogy túl legyél rajta, sok erőt, és kitartást kívánok hozzá!

201. Szuzi78 (válaszként erre: 200. - Atirigan)
2011. szept. 11. 18:14

Nagyon rossz ez, és nem kevés időt voltatok együtt.:(

Basszus, hát a szerelemért meg kell dolgozni, mert különben tényleg elmúlik! Ez kétemberes munka... Nem tudom, mért nem képesek ezt felfogni a pasik. Majd a következő csajnál is csodálkozik, hogy hát ez is elmúlt...


Remélem lesz olyan, aki majd átölel a nehéz időkben, hogy túléld. Nekem itt a kisbabánk, és azért nehezebb, mert muszáj időről-időre találkozni, és a sebek így nehezebben gyógyulnak.

Ha gondolod, olvass bele a naplómba, szívesen beengedlek.

2011. szept. 11. 12:58

Nah, 3 héttel a szakítás után megvolt a nagy beszélgetés. Hazajött külföldről és megkeresett, végre elmondhattam amit akartam és kérdezhettem amire kiváncsi voltam.

Furcsa volt a helyzet, nem nagyon tudtuk kezelni, mindketten kimértek voltunk, és fürkésztük egymás tekintetét, hátha valamit felismer a másik. iszonyú volt 8 év után ugy beszélni vele, hogy nem érhetek hozzá, nem becézgethetem, remegett a hangom, de szerintem összeszedett és amennyire ment laza voltam.Kedves mosolygós, meg is jegyezte hogy csinos vagyok:)

A lényeg, ami számomra rossz, hogy elmondta hogy nem nő miatt lépett ki, hónapokat gondolkodott, de szerinte ez elfáradt, már nem olyan, és elmult az a valami, és ő most mást akar, változtatni az életén, nem tudja h jó döntés volt e, de meg kellett lépnie.

Szerintem jobb lett volna ha elmegy egy másik nővel, megpróbálja, aztán ...De igy hogy elmult minden, semmi fellángolást semmi szikrát nem érez, igy bíztos elvesztettem őt.Bele kell törődjek,el kell fogadnom, de a szívem szakad meg utána!

199. Zamila (válaszként erre: 201. - Szuzi78)
2011. szept. 2. 18:51
Húúhhaa :( Az azért elég szomorú :( Sok-sok erőt és kitartást kívánok :*
198. Szuzi78 (válaszként erre: 197. - 2caf8744b6)
2011. aug. 31. 13:30

Nagyon sjnálom... Nekem nagyon nehéz volt az előző 3 hét hasonló dühvel, tán ki sem bírnám tartósan, felemésztene. Úgy gondoltam még a hétvégén, hogy könnyebb, ha haragszom, de nem: túl sokat foglalkoztam vele, most inkább a saját dolgaimmal foglalkozom.

Elismerem, lehet olyan szituáció, amikor ez segíthet. De tartósan mégsem tudom elképzelni...

197. 2caf8744b6 (válaszként erre: 196. - Szuzi78)
2011. aug. 31. 11:49
Jó nektek kaptál, kapsz, esélyt a beszélgetésre én nem kaptam. Valahogy nem is akarok (tudni róla) semmit sem talán így jó nekem. Lehet jobban fájna ha azt tudnám, hogy jól van jól él, boldog ez nagyon fájna. És szét rombolnám a saját kis világomat amit építettem, Nem kívánok neki boldogságot és semmi szépet csak gyötrelmet meg ilyesmiket. Hát ezt romboljam le????????????????,
196. Szuzi78 (válaszként erre: 194. - Atirigan)
2011. aug. 31. 11:18
Hajrá nekünk!:) Meg mindenkinek, aki hasonló cipőben jár. Várom nagyon a beszámolód a fejleményekről! Ha nagyon elkeseredsz, írd le a gondolataid (lehet, már más is mondta) nekem nagyon segített! Első indulatból, elkeseredettségből dühből leírtam, és később örültem, hogy nem mondtam el neki, mert nagyon megbántam volna. Szépen átgondoltan, indulat nélkül tudtam neki ugyanazt elmondani. Ez talán segíthet a beszélgetéshez!:)
195. Zamila (válaszként erre: 194. - Atirigan)
2011. aug. 31. 11:04
Sok sikert Nektek :)
194. atirigan (válaszként erre: 187. - Szuzi78)
2011. aug. 31. 08:14

Ránk még vár egy nagy beszélgetés, talán szeptemberbe összejön valamikor. Tartok tőle nagyon, semlegesen akarok viselkedni, addig gyűjtöm az erőmet.

Lehet, akkor engem is padlóra tesz, de legalább tisztán fogok látni, és talán le tudom zárni.

Tuti biztos megtalálod azt a férfit, akire mindenben számíthatsz, ezek után igazán megérdemled!

Sok sikert Nekünk!

2011. aug. 31. 08:08

De jó! Igérem én is megpróbálok csatlakozni a kórusban kacagókhoz:)

Ha nem most, akkor egy kis idő múlva. Most még sajnos nem tartok ott, de eljön az én időm is!!!

192. 2caf8744b6 (válaszként erre: 191. - Szuzi78)
2011. aug. 30. 18:01
Persze kacagjunk is. Nekem már nevet a jobb szemem. A bal meg sír mert le esett a fogsorom oda a koronám. Ez ad okot sírásra is meg nevetésre is.
191. Szuzi78 (válaszként erre: 190. - 2caf8744b6)
2011. aug. 30. 17:58

:)))

Kórusban inkább kacagjunk!:D

Szoktam minden nap, sírni is, nevetni is, nevetni úgy, hogy gurulok.:) Jókat olvasok és humorosat hallgatok, meg lesem a kislányom, ő hogy mosolyog.

190. 2caf8744b6 (válaszként erre: 187. - Szuzi78)
2011. aug. 30. 17:45
Ez a riás jó ötlet. Rijunk kórusban. Kéne valaki aki vezényel.
189. Szuzi78
2011. aug. 30. 16:08

Erőt ad, hogy van más is hasonló problémával...

Mindenkinek további sok sikert, fel a fejjel!:***

188. Zamila (válaszként erre: 186. - Szuzi78)
2011. aug. 30. 10:13
Pontosan úgy van ahogy írtad :) Én nem robbantam,csak egyik reggel úgy éreztem,hogy nem tudom ki is vagyok valójában,a saját személyiségem teljesen eltűnt,kezes kis birkaként viselkedtem,egyszerűen nem értettem magamat :S
187. Szuzi78 (válaszként erre: 182. - Atirigan)
2011. aug. 30. 09:56

Egyszer ríhatnánk együtt kórusban...:D

Nagyon kiborultam a hétvégén, de megbeszéltük a válást, meg a régi dolgokat, meg a jövőt, és most kicsit jobb. Az a rossz, hogy még mindig szeretem... De ésszel tudom, hogy nem megy az együttélés, hiszen nekem olyan férfi kell, aki határozott, és kiáll mellettem, vígasztal és ott van, amikor szükségem van rá, nem akkor lép le, amikor a legkiszolgáltatottabb vagyok...

186. Szuzi78 (válaszként erre: 185. - Zamila)
2011. aug. 30. 09:51
Mindig a sok apró dolog, ami számít! Most már tudom... Én úgy voltam vele, hogy na, ebben engedek, nem nagy valami, hiszen szeretem. Ebben is, abban is engedtem, és már ott tartottam, hogy lenyeltem a sok apróságot, és nem maradt semmi, és egyszercsak robbantam...
185. Zamila (válaszként erre: 180. - 2caf8744b6)
2011. aug. 30. 07:44

Így van,az idő gyógyír erre...és azt hiszem a munka,sztem nagyon fontos,hogy elfoglalja az ember magát,hogy emberek között legyen,és erre nem mindig jó a baráti társaság,sokkal jobb a munkahely,ott tenni kell a dolgunk,folynak a felszínes beszélgetések,és valahogy kikapcsol az ember.

Azt nem tudnám megmondani a miénk miért is ment tönkre,sok-sok apró dolog miatt,azt hiszem.

184. 2caf8744b6 (válaszként erre: 182. - Atirigan)
2011. aug. 29. 19:56
Látod vannak akik nálunk is nehezebb helyzetben vannak és van ki tartásuk. Én azt kívánom most, hogy akik el hagytak bennünket nyüszítsenek mint a kutyák. Sírjanak ha kell ha nem. Meg sok mindent kívánok még de nem írom ide.
183. 2caf8744b6 (válaszként erre: 181. - Szuzi78)
2011. aug. 29. 19:52
Minden el ismerésem a tiéd. Neked ki jutott rendesen. Nagyon sok erőt kitartást neked meg a gyermekednek, és kívánok egy társat olyat aki ezért téged meg becsül. Kerüljenek el messze az olyanok akik meg sem érdemelnek téged.
182. atirigan (válaszként erre: 181. - Szuzi78)
2011. aug. 29. 18:50

le a kalappal előtted, és a kitartásod előtt. Te erőn felül teljesítesz. Én ugy elhagytam magam az uccsó 10 napba, el sem tudom képzelni, hogy mi lenne, ha itt lenne egy közös bébi.

Még mindig siratom az egereket és reménykedem...

Szeretném ha már 2 hónappal előrébb lennénk, talán akkor már tiszta fejjel áttudom gondolni, hogy nekem is igy a jobb, hogy elhagyott.Mindennek megvan az oka. Hullámzó a lelki állapotom, egyszer jobb egyszer iszonyú.

Belőled, belőletek, meg persze a barátaimból merítem az erőt, és tudom, hogy egyszer én leszek a nyeregbe, és ő fog úgy szenvedni, mint egy kutya...Kitartást kívánok Neked is, és tiszta szívből remélem, hogy hamarosan nagyon boldog leszel az élet minden területén!

181. Szuzi78
2011. aug. 29. 15:33
Hát igen, ahány kapcsolat, annyiféle... Nálunk én erőlködtem nagyon, ő már látta, amit én nem. Hogy tényleg nem megy együtt. Nagyon fáj, nekem nagyon nehéz volt, egyedül terhesen, most meg egyedül a bébivel... Amikor az embernek ezerszer intenzívebben van szüksége szeretetre, gyengédségre, jó szóra, én szinte semmit nem kaptam... És itt jöttek a BARÁTOK, és édesanyám... Most már látom a kiutat. Ez a hétvége megint visszavetett, de nem adom fel...
180. 2caf8744b6 (válaszként erre: 179. - Zamila)
2011. aug. 29. 12:43
A te életed mért ment tönkre nem látok bele, gondolom sok álmatlan éjszaka van az mögött, hogy újra és újra meg próbálni hát nem lehet könnyű. Ezért van az, hogy minden eset más és más. De hidd el könnyebb úgy elfogadni, ahogy te tetted. És mondhatod én meg próbáltam. Mert vannak akik esélyt sem kapnak arra, hogy meg próbálják újra. Még azzal is meg kell küzdeni, hogy mért nem kap esélyt. A kérdésre nem válaszol senki. De abban meg neked van igazad, lehet, hogy az a jobb ha menni akar akkor menjen aztán majd lesz valahogyan nem tudjuk mi a jobb de az biztos, hogy az ilyen helyzetben a család többi tagja is szenved. Biztos van rá magyarázat, hogy miért is van ez így. De az akit ott hagynak az teljesen bele roppan az lelki beteg lesz. És csak az idő gyógyír erre.
179. Zamila (válaszként erre: 177. - 2caf8744b6)
2011. aug. 28. 08:22
Nálam ez a "csak úgy kilépünk a kapcsolatból",kb 3 évig érlelődött,addig megpróbáltuk rendbe hozni,működött,aztán megint nem működött,megpróbáltuk...de nem ment,aztán még utána is kb. másfél évig éltünk együtt,mire meghoztam a döntést.Persze,mondjuk aki nem látott bele a családi életünkbe,annak úgy tűnt mintha egyik napról a másikra lépnék,pedig dehogy.Kell foglalkozni a másik lelkével,én is próbáltam,amennyire lehet,de sosem szabad úgy alakítani,hogy a másik miatt a mi lelkünk megy tönkre.
2011. aug. 27. 19:09

Legszívesebben elfutnék, menekülnék, nem bírom, elfáradtam, élni akarom az én életem, de nem tehetem, mert az mellett hogy elhagyott és meg kell küzdenem a fájdalmammal, van egy ágybafekvő beteg apám és egy 20 éves húgom.

Nem tehetem hogy elhagyom magam meg őket.

De nagyon elegem van hogy nem élek csak létezem, és mindig másnak kell megfelelnem.

Ő éli az életét, nem tudom hogy meddig lesz boldog az állítólagos harmadikkal, de engem elhagyott és nem jön vissza, ez a tény, amit el kell fogadnom.

Nem kell pasi, isten őrizz!!!

Hála Isten vannak barátaim, akik most mellettem állnak, de hosszú távon nem akarok az ő terhükre sem lenni.

Meg kell oldanom nekem magamba a problémám, ez a legnehezzebb, mert megfújt, megöl a fájdalmam.

Néha azt érzem hogy napról napra erősebb leszek, de jön az éjjel, a reggel, és ismét rájövök hogy teljesen egyedül maradtam :(

177. 2caf8744b6 (válaszként erre: 175. - Zamila)
2011. aug. 27. 17:03
Igazad van, hogy nem kell olyan akit nem szeretünk. De aki ki lép ott mindig ott a harmadik!!!!!!! Az más, hogy az által jött rá arra hogy nem szereti a másikat. DE OTT VAN. És bizony nagyon fájdalmas akár hogyan marad egyedül. DE a java kapcsolat az nem így működik, hogy csak úgy ki lépünk aki ezt teszi az felelőtlen nem törődöm módon gondolkodik. De biztos van sok olyan, hogy ki kell lépni mert más a baj. (Alkoholista vagy agresszív) Ott nem biztos hogy mély fájdalom keletkezik. Ha nem törődöm módon ott hagynak valakit annak a lelke majd később fizikailag is beteg lesz. Na ezt nem mérlegeli senki csak azt mondják lépj túl rajtam meg kezdjél új életet. Hát ez nem egy szerű.
176. 2caf8744b6 (válaszként erre: 172. - Atirigan)
2011. aug. 27. 16:50
Ez így jön sorba harag gyűlölet meg minden, Ez mind vele járója a szakításnak. Még van vissza sok minden ami nagyon fáj. Pasira nem tudsz nézni????????? (Nem mind ilyen) Én mondom neked aki rá se néz egyre sem. Na hallod!!!!!!!!4
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook