Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy tönkrement kapcsolatot rendbe lehet hozni? fórum

Egy tönkrement kapcsolatot rendbe lehet hozni? (beszélgetős fórum)

2018. aug. 1. 14:03
Szerintem adj neki egy eselyt..bizonyitson..hogy szeret.hogy fontosak vagytok neki.de ne költözz ujra össze vele mėg!!hagyd küzdeni!ha vallalja egyaltalan.ki tudja meddig fog tartani neki.de ha szereted,probald meg! Sok sikert! ☺
2018. aug. 1. 12:52
Nagymamám azt mondta,ami egyszer eg kapcsolat elromlott,az soha többet nem lesz jó.Lehet igaza volt!
13. d29a6eeda9 (válaszként erre: 1. - Sasha.)
2018. júl. 29. 10:39

Ki tudja komolyan gondolja e a mostani változását...

Ha az édesanyja beleszólt eddig az életetekbe ezután is belefog.

Talán a párodnak/volt párodnak a sarkára kéne állni az anyjával szemben...

A leendő nagymamának pedig örülnie kellene, hogy lesz két kis unokája nem pedig generálni köztetek a konfliktust.

12. Szabokisandi (válaszként erre: 10. - Sasha.)
2018. júl. 25. 15:08

Kicsit??? Ez a legfurább az egészben. Hozd tudomására, hogy nem felejtettél el semmit és nem hoztad meg a döntést....


És be ne dőlj, ha 1-2 hétig rettenetesen mézes mázos....

Én hónapokon át tesztelném, beleértve akár azt is, hogy segítsen a lakásnál, legyen ott a szülésnél és még mindig ne lakjon veled.

Nagyon jó, hogy nem akarsz függeni tőle!!!

11. Szabokisandi (válaszként erre: 9. - 12d083b51b)
2018. júl. 25. 15:06
Hát éppen ezért nem kell odaengedni. Mutassa meg mennyire ragaszkodik, mennyire kitartó.
10. Sasha.
2018. júl. 25. 14:52

Nem szeretném, hogy velem éljen még jelenleg a szüleimnél vagyok amíg készül az otthonom és nem is szeretnék eljönni most még. Bár felajánlotta, hogy keressünk ketten egy lakást szerintem nem kéne együtt élnünk főleg nem egy olyan lakásban amit ő fizet...

Nem akarok függni tőle.

Azt érzem úgy tesz mintha nem tőrtént volna köztünk semmi probléma és minden oké lenne...

Ez kicsit furcsa számomra...

9. 12d083b51b (válaszként erre: 7. - Szabokisandi)
2018. júl. 25. 14:29

Az biztos, hogy ha nem engedi hogy odaköltözzön (legalábbis most rögtön), gyorsan kiderülhet, hogy nem is olyan nagyon szeretné az illető a kapcsolatot.

Volt már ilyenre is példa: ha nincs hol lakni, már nem is kell a nő sem.

8. Sild
2018. júl. 25. 13:39
Költözni majd később. Előbb próbáljátok ki mennyire működőképes a dolog. Sok sok hónapig!! Gyerekkel minden más és erről neki jelenleg fogalma sincs!!
7. Szabokisandi (válaszként erre: 1. - Sasha.)
2018. júl. 25. 11:27

Egy próbát megér. De! Nem engedném magamhoz. Lakjon, ahol akar. Legyen veled, amikor te akarod és hagyjon, amikor nem akarod. Nagyon fontos, hogy megbeszélendő kérdésekben a saját véleményét képviseli vagy az anyjáét.

Tartsd vele a három lépés távolságot, de adj neki egy esélyt HA ÉRZEL MÉG IRÁNTA BÁRMIT IS. Ha nem, akkor mehet a levesbe. Csak azért, mert a gyermekeit várod, nem kell magad egy ilyen kapcsolatba belekényszeríteni.

Szerintem ez a legfontosabb kérdés, tudod e még szeretni.

A második legfontosabb, hogy tud e függetlenedni az anyjától. Ha nem, akkor nincs miről beszélni. Folyamatos konfliktus forrás lenne. Arra meg nem várhatsz, hogy mikor szenderül jobb létre a kedves mama....


Gondold át, mit szeretnél. Ha adsz neki egy esélyt, üljetek le és mondd el a feltételeidet. De szerintem ne lakjon még veled. Dolgozzon meg érte.


Saját tapasztalat: én is szültem egy harmadik gyermeket a férjemnek (volt), de nem lett jobb semmi. Azt gondolta, így majd nem merek lépni, mert a kicsi miatt nem teszem meg. Megtettem. Jólétet hagytam ott, cserébe a nyugalomért.

6. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Sasha.)
2018. júl. 25. 11:11
Biztosra nem lehet megmondani, de van rá esély, hogy helyre tudjátok hozni. Valahogy bizonyítania kellene, hogy tényleg komolyan gondolja. Mondjuk a kibékülést kösd ahhoz a feltételhez, hogy heti egyszer eljártok párterápiára. Ha hajlandó erre, és tényleg el is jár veled, akkor nagyobb bizalmat szavaznék neki.
5. Sasha. (válaszként erre: 4. - Semleges)
2018. júl. 25. 11:03
Még nem születtek meg a picik, de mivel engem mindíg is utáltak a szülei így előre utálják az unokáikat is. Engem azért utálnak mert nem akarták, hogy "magyar nője legyen a fiuknak".
4. semleges (válaszként erre: 1. - Sasha.)
2018. júl. 25. 10:59

A kérdésem az lenne, hogy a szülei miért akarnák, hogy hagyjon ott benneteket? Főleg, hogy már vannak gyerekeitek.

Egy esélyt adnék ha nagyon "összetörné" magát értünk és látnám a pozitív változást és akarást de nagyon ne éld bele magad ha az anyja fontosabb mint ti.

3. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Sasha.)
2018. júl. 25. 10:57

Vagy inkább veled/veletek élne egy fedél alatt, mint a szüleivel, akik már eddig is éppen eléggé a nyakán lógtak.

Ezek után is ott lennének, mindenki nyakán, és mindenbe beleszólnának, mindenben tedd azt, amit ők diktálnak.


Azt mondják felmelegítve csak a töltött káposzta a jó. Szerintem még az sem mindig.

Amikor én 5 év után akartam véget vetni, és esküdözött, csak 3 hónapig bírta ki, utána minden vissza a régi kerékvágásba, és mégis ráhúztam még jó pár évet.

Mai eszemmel a töltött káposztát sem melegíteném újra! :))

2. globus (válaszként erre: 1. - Sasha.)
2018. júl. 25. 10:53
Így látatlanban én adnék neki egy esélyt. Mindenkinek jár.
2018. júl. 25. 10:51

Sajnos még akkor szakítottunk a babáim apjával amikor nem tudtuk, hogy várandós vagyok. Amikor kiderült közösen döntöttünk úgy jó kapcsolatot ápolunk a kicsik érdekében de sajnos sokszor kihátrált a volt párom az édesanyja miatt.

Voltak nagy veszekedéseink amiből arra jutottam nélküle kell majd felnevelnem a kicsiket...

Most viszont szó nélkül ideutazott hozzánk úgy, hogy nem is tudtam. Bocsánatot kért, kérte legyünk újra együtt szeret stb... stb...

Nem igazán tudom higyjek e neki... Együtt akar újra élni velem de szerintem nem vagyunk most olyan kapcsolatban, hogy ez jó döntés legyen. Ezért most hozzánk nem messze végleg haza akar költözni.

Szeretem ő volt az első kapcsolatom... de úgy érzem túl gyorsan akarja a kibékülést...

Nem akarok megint kibékülni majd úgy összeveszni vele, hogy megint ne szóljunk egymáshoz.

A szülei nagyon befolyásolták eddig és talán megint ráveszik hagyjon ott minket...

Egy tönkrement kapcsolatot idővel helyre lehet hozni?

Tudom jobb lenne a kicsiknek két szülővel de nem akarok egy rossz kapcsolatban élni...

Valaki hirtelen megváltozhat ennyire? Vagy csak a bűntudata lenne? Van itt valaki aki szakítás után mégis kibékültek és "semmi gond" a kapcsolatukkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook