Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy súlyos teher, egy mindent megváltoztó nap...! fórum

Egy súlyos teher, egy mindent megváltoztó nap...! (beszélgetős fórum)


21. Lilu44 (válaszként erre: 20. - B486c9cf7d)
2011. jún. 10. 11:28
Örülök, hogy ilyen sokan egyet értenek velem:) Megerősítetek a döntésben és próbálok most nem visszaesni :)
20. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Lilu44)
2011. jún. 9. 10:12
Elolvastam a masik forumod indito hozzaszolasat is, ez a pasi felhaborito.
19. zzmm (válaszként erre: 18. - Lilu44)
2011. jún. 9. 10:05

Lehet most úgy érzed, hogy a legjobb 'barátod' vesztetted el. Akivel tényleg megbeszéltél mindent szinte, akiben bíztál. És ez persze, hogy rossz..


Csak most legyél erős. Tudom, nehéz.. De Te is tudod, hogy nem ő az életed párja, hogy Te sokkal jobbat érdemelsz. És hidd el, el is fog jönni :)


Most hova utazol vissza? Londonba? Mit csinálsz ott?

Jó utat és fel a fejjel :) ennél már csak jobb lesz ))

18. Lilu44 (válaszként erre: 17. - Zzmm)
2011. jún. 9. 08:20
Szija, ne haragudj, hogy eddig nem válaszoltam, csak itthon vagyok,és menekültem a problémák elől, úgy ahogy tanácsoltad :) De ma utazok vissza, és nagyon félek, mert most se barátok, se család, se pasi... nem is azért vagyok szomorú ,hogy vége lett, hanem ,hogy egy biztos pontot veszítettem el, akivel miden nap beszéltem , aki ott volt ha problémám volt...Te ,hogy vagy?:)
17. zzmm (válaszként erre: 14. - Lilu44)
2011. jún. 8. 20:07

Szia! :)


Hogy vagy ma..?

16. zzmm (válaszként erre: 14. - Lilu44)
2011. jún. 7. 22:12
Jól mondod, mindenkinek van egy ilyen tanuló pénze. Kit anyagilag húznak le, kit lelkileg, kit mindenhogy..
15. zzmm (válaszként erre: 14. - Lilu44)
2011. jún. 7. 22:11

Igazából a kapcsolat végén én már mélyen depressziós voltam. Aztán mikor vége lett, fellélegeztem.. Napi 5000-szer feltettem magamnak a kérdést, hogy miért.. miért voltam vele?


És.. rá 2-3 hónapra megismertem a mostani párom :) Így elég könnyű volt. Meg persze észrevenni a különbségeket is kettőjük között.


Szerintem most csak magaddal foglalkozz. Járj el, barátnőzz, sportolj (ha szeretsz.. az jól levezeti a feszültséget) és próbálj meg teljes életet élni nélküle, a gondolata nélkül, hogy volt aki hülyének akart nézni..

14. Lilu44 (válaszként erre: 13. - Zzmm)
2011. jún. 7. 21:49
Köszönöm szépen a pozitív bíztatást! Nagyon jól esik, egy bajom van csak a pénzek, de tudom , valamit valamiért... kellett vmi ami felnyitja a szemem, ez az én ,,tanuló pénzem"...! Neked sok ideig tartott ,,kigyógyulni"?
13. zzmm (válaszként erre: 12. - Lilu44)
2011. jún. 7. 21:33

Áá, én 'csak' 15 hónapig bírtam.


De! :) hidd el, sokkal jobb lesz. Fogod tudni értékelni azt, aki megérdemli. És jobban észre fogod venni az apró mindennapi csodákat, amit majd mástól fogsz kapni. És akkor fogod látni, hogy mi is a különbség..

12. Lilu44 (válaszként erre: 11. - Zzmm)
2011. jún. 7. 21:26
Valamivel több mint 3 év... elszúrtam 3 évet ...Nem baj, megtanultam a leckét, és én sem gondolok rá...rossz emlék, talán az idő elteltével jobb lesz...!Ti?
11. zzmm (válaszként erre: 10. - Lilu44)
2011. jún. 7. 21:14

:( hát, ez nem lesz egyhamar jobb..

Igazából én már csak azon húzom fel magam, hogy hogyan lehettem ennyire hülye? Most sem tudom rá a választ. Na mindegy, a lényeg, hogy töröltem a fejemből, gondolni sem szeretek rá. És nem is szoktam..


Mennyi ideig voltatok együtt?

10. Lilu44 (válaszként erre: 9. - Zzmm)
2011. jún. 7. 21:09
én sem mondtam el snekinek, csak a bnőimnek, és midneki kiakadt rajta...tudom, buta voltam, barátnőm mondta is, hogy nem kéne! De tanultam , és tudom , hogy ez már így nem volt állapot, és most is én vagyok a sz.r meg a szemét, hogy hogy viselkedtem...ráadásul a kedvenc fülbevalóm is ottmaradt, de már úgy vagyok vele, hogy veszek 6 másikat :D minthogy odamenjek érte...ma egész nap gyomoridegem volt, hiába ,,nem érdekel" ,de mégis.
9. zzmm
2011. jún. 7. 18:56
Ja, persze mindezt el sem mertem mondani senkinek. Anyu kiakadt volna.. joggal, természetesen. És a barátnőim is..
8. zzmm (válaszként erre: 1. - Lilu44)
2011. jún. 7. 18:55

Jól tetted, hogy kidobtad.. :) de persze ezt Te is tudod. Nekem is volt egy ilyen pasim. Fősuli mellett dolgoztam eladóként egy farmer üzletben, mellette takarítani jártam egy irodaházba. És miért? Hogy tudja finanszírozni a hülyeségeit.

Nem mondom, jó kis tanuló pénz volt. Hiába, az okos ember nem a saját kárán tanul :D de okosabb lettem :D


Ja, és pont azt kaptam, ami a szokásos 'különbségekből' adódnak. Hogy én lenéztem őt minden téren, és azért lett vége. Aham.. Persze..

2011. jún. 7. 11:20

Vissza ne enged:))

Veszett már több is Mohácsnál, fogd fel úgy és élvezd az életed;)

majd találsz ha ideje lesz gy normális pasit aki úriemberként bánik veled!

2011. jún. 7. 11:05

Szeretne élősködni rajtad, lehúzni, amit tud, de a munka az meg büdös. Csodálom, hogy nem előbb adtad ki az utját.

Szerintem azt is tagadd le odakint, hogy ismered, nemhogy munkát keress neki!

Térj már észhez...

2011. jún. 7. 10:50
Helyesen dontottel! Fel a fejjel!
2011. jún. 7. 10:47
Biztos velem van a baj, de ezt én nem értem sajnos, de azért annyi lejött, hogy nem jött össze a dolog egy fiúval, majd legközelebb jobb lesz:)
2011. jún. 7. 10:44
Rossz napod van?:)
2. agis
2011. jún. 7. 10:42
Es most mire jo ez az uj forum? Nem lett volna egyszerubb a masikba leirni, hogy mit tettel?
2011. jún. 7. 10:40

Ma van a napja annak, hogy VÉGLEG szakítottam a pasimmal(nem írom ,hogy a párom, mert sosoem volt igazán az)! Előző fórumomban arról írtam, hogy mit szeretne tőlem , nos, én ezekután visszaengedtem őt, én naív id..ta p..csa! Mert az vagyok:D azaz helyesbítek,voltam!

Sosem voltunk tökéletes pár, teljesen más kategória, sosem hittem az emberek közti szintekben, de ma beigazolódott végérvényesen amiről édesanyám olyan sokat papolt nekem, hogy két ember ,akik nem ugyan olyan családban nevelkedett, akik nem ugyan azon az inteligenciaszinten állnak, nem tudnak egy párt alkotni! Lehet csúnyán ahngzik, én is nagyon sokáig hadakoztam ez ellen, de ma sajnos(vagy mégsem?) beigazolódott,hogy ez TELJES MÉRTÉKBEN ÍGY VAN!

A lényeg a lényeg,miután visszaengedtem , természetesen elmúlt belőlem az a valami ami feltétlenül szükséges egy amúgyis halálra ítélt kapcsolat tovább erőltetéséhez. Elméletileg benne is, mert én hetet havat összehordtam neki még a nagy veszekedés elött, és kidobtam azonnal amint ezzel az ötlettel előállt, mármint,hogy fizessem neki ki a repjegyét...nah emg h kint van...Most éppen azt követetlte, és vette természetesnek, hogy mivel itthon vagyok, én fizetek mindent amit csinálunk, ahová elmegyünk... hát nem :D Miután egész este nem voltam itthon, mert a barátaimmal szórakoztam , felhívtam édesanyámat, és minősíthetetlen hangnemben beszélt vele. Anyukám mondta nekem,hogy ő urilány, de kevesen múlott,hogy nem küldte el a búsba! És ez így van , anyukám tényleg úrilány :) Nah egy szónak is száz a vége, VÉGE. Egy dolgot sajnálok vagy mégsem? A laptopból amit a kölcsönkapott pénzemből vett , még a felét sem kaptam vissza, lehet ő msot öntörvényüleg úgy dönt, hogy akkor azt enmis adja vissza,de lehet ,hogy megérné. Ez lenne a leckém ára! Biztos úgy fognám fel :)

(Ne haragudjatok az összevisszaságért, ezek a gondolatok haladtak át a fejemben , és írtam is őket le!Lehet sok minden ,sőt biztos,hogy sokminden, nem érthető, bocsi :) )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook