Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy "randi" előtt állok, de teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek? fórum

Egy "randi" előtt állok, de teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. Csirivirir (válaszként erre: 29. - C3f39fd03b)
2012. márc. 30. 10:34

XD XD És még a kajából is küld nekünk mintát futárral! Háhááááááá! XD


Na, jó, nem piszkájuk már szegénykémet. Csak furdall a kíváncsiság!

31. reload (válaszként erre: 29. - C3f39fd03b)
2012. márc. 30. 10:24
XDDDD
30. Sz.Izolda (válaszként erre: 29. - C3f39fd03b)
2012. márc. 30. 10:23
Ez jó volt.:)
29. c3f39fd03b (válaszként erre: 28. - Reload)
2012. márc. 30. 10:21
Vagy azóta írja a sztorit,mióta haza ért :-))) Benne lesz az időjárás,a lány kinézete hajszálakig lebontva,az étterem hangulata (és rövid története), a komplett menü (receptekkel,fotókkal tarkítva), valamint begépeli a teljes beszélgetésüket,szóról szóra,amit diktafonnal rögzített.:-)
28. reload (válaszként erre: 27. - Csirivirir)
2012. márc. 30. 10:07
Lehet olyan jól sikerült, hogy még mindig a lánnyal van ;)
27. Csirivirir (válaszként erre: 26. - Reload)
2012. márc. 30. 10:06

Éns azt várom, de nem ír! :(


Ha nem jött esetleg úgy össze, ahogy tervezted, ne szomorkodj, mind átestünk már csalódásokon. Nos?

26. reload
2012. márc. 30. 08:19
Na hogy sikerült? :)
2012. márc. 30. 00:02
Írd már meg mi volt! :)
2012. márc. 29. 16:05

Oda van érte a fél város? Mekkora város ez..és honnan tudod,hogy ennyien vannak oda érte?

Esetleg másokkal is eljárogat vacsorázni,a sok hódoló közül? Ha igen,akkor ne legyen sok illúziód,csak örülj annak,ami adódik.

Szerintem annyit mindenképp mondj a vacsora végén,hogy jól érezted magad vele,és szívesen beszélhetnél vele más dolgokról is,egy legközelebbi vacsora..bármi mellett.

..és ha van kedved,mesélj arról,hogy mért van oda értea fél város,és te is!a szépsége?

23. baybi (válaszként erre: 21. - Csirivirir)
2012. márc. 29. 14:19
Ez valóban egy ütös kombináció!Kevés az udvarias férfi már!! :)
22. Pahet a vadász (válaszként erre: 21. - Csirivirir)
2012. márc. 29. 13:57
egyet értek!
2012. márc. 29. 09:33

Szia!


Hidd el nekem, ha egy nőnek nem tetszel, nem fog veled ebédelni csak úgy, mivel nyilvánvaló, hogy azért hívtad el, mert tetszik neked.


Én azt mondom, az első alkalommal ne mondj semmit, mert balul fog elsülni. Lehet jól fogadná, de az is lehet, hogy azt gondolná, komolytalan vagy, első randin szerelmet vallottál neki. Szerintem ne tedd. Ha jól sikerül, lesz második randi, harmadik.... és akkor egyértelmű a kölcsönös szimpátia, így szépen kialakul.

Ha a másodikra nemet mond, akkor hagyd, mert nem vagy az esete, és milyen jó, így elkerülöd a kellemetlenségeket.


Legyél nagyon figyelmes, udvarias, vedd le a lábáról.


Én pl a helyedben azzal kezdeném, hogy vinnék neki egy szál fehér rózsát (bármilyen lehet, csak ne vöröset)Vagy a kedvenc csokijából.


Figyelj a kabát lesegítésre, szék kihúzására stb. Ez nagyon tud ütni a mai világban, ugyanis kevés férfi ilyen figyelmes.

20. korteforma (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2012. márc. 29. 09:25

A szerelem nem azon múlik, adonisz-e valaki! :)

Elhívtam, ami jó pont, mert volt bátorságod. Ő igent mondott, újabb jó pont.


Azok a randik a legjobbak, amikor -amennyire lehet- természetes tud lenni mindkét ember.


Előtte próbálj meg ellazulni (pl. forró fürdővel, sporttal, meditálással, zene hallgatással, nyugtató hatású citromfű teával).

Szerintem azt is érdemes átgondolni, TE milyen helyzetekben tudod a legjobban érezni magad.


Ne támadd le elsőre nagyon, de mondd el neki, hogy tetszik neked, vonzódsz hozzá (ha szép lány, akkor a belső értékeit is emeld ki).


Kívánom, hogy ez egy csodás kapcsolat kezdete legyen!


U.I.: A sok itteni tanács mellett..... a szívedre hallgass :)

19. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2012. márc. 29. 09:18
Nem köll azt elsietni!
18. RockyRoad (válaszként erre: 12. - Anettee333)
2012. márc. 29. 09:09
Egyetertek. Az elso randi nem a nagy vallomasokra valo, hanem ismerkedesre.
2012. márc. 29. 09:02
Ússz az árral! :) Ez a legjobb, amit tehetsz.
16. reload (válaszként erre: 13. - Vcsongor)
2012. márc. 29. 09:00

Mégis veled megy ebédelni :) Valami oka csak van.

Egyébként meg egyet kell értenem az összes előző hsz-el, nem kell első randin érzelmekkel sokkolni. Egyszerűen érezzétek jól magatokat együtt, aztán a végén kiderül, hogy lehet-e folytatás.

2012. márc. 29. 08:58
Aki hat hónapja egyedül van, nem hiszem hogy egy hét alatt "elkelne", úgyhogy szerintem ne kapkodj el semmit
14. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2012. márc. 29. 08:57
Igazából azzal,hogy elhívtad ebédre,szerintem már jelezted is,hogy tetszik neked.Ha ez az első "randitok",ne rohand le azzal,hogy kiöntöd a szívedet....Legyél oldott,magadat add,beszélgessetek,mindenféléről,bókolj neki,de ne túl sokat (sok mindent meg lehet tudni abból,hogyan fogadja ezt,milyen a visszajelzése...).Ebéd végén meg (ha nem mentek máshová) vesd fel egy újabb találkozó lehetőségét.Ha belemegy,nyert ügyed van.Ha nemet mond,nem fogod a fejedet verni a falba,hogy te meg jól kitárulkoztál előtte lelkileg.De egyébként azt hiszem nyugodtan veheted pozitív előjelnek,hogy elfogadta a meghívásod.:-)
13. vcsongor (válaszként erre: 11. - Adbefc7882)
2012. márc. 29. 08:57
Örülnék ha átlagos lenne, fél város meg van érte bolondulva...://
2012. márc. 29. 08:57

Ha belegondolok... ha engem valaki elhívna egy "első" ebédre, és közben elmondaná az érzésseit, lehet úgy érezném magam, mint akit leöntöttek egy vödör kifejezetten jeges vízzel :D

egy csöppet megijednék, és nem nagyon keresném a továbbiakban a társaságát. Sokkal szebb, ha kialakul a dolog, és nem csak úgy bemondod egyszer a nap folyamán :D

2012. márc. 29. 08:55

:)

Na, és az miért gond, hogy nem vagy Adonisz?? A szépség meg relatív.. :)

Lehet, Neked Ő gyönyörű és csodálatos, de egyébként egy átlagos lány :)

Mosolyogj, beszélgess, de szerintem ne nyomulj így első alkalommal, inkább "puhatolózz" :))

10. syria (válaszként erre: 6. - Vcsongor)
2012. márc. 29. 08:53

Akkor varázsold el a személyiségeddel; légy természetes, ne erőltetett.

Egyébként fél siker, hogy elfogadta a meghívásod.

9. vcsongor (válaszként erre: 5. - Anettee333)
2012. márc. 29. 08:51
kb 6 hónapja
2012. márc. 29. 08:51

Szia!

Nem tudom, mennyire nyomaszt a dolog, de én azt javasolnám, hogy nagy érzelmi kitárulkozást ne vigyél az első randira, mert megijeszted. Ismerjétek meg egymást, most már legyél egy kicsit türelmes, mert ha most rázúdítod mindazt, amit érzel, lehet hogy megijeszti. Udvarolj, bókolj, aztán majd alakul. Hívd el következő és következő randikra, és a legfontosabb: add magad, ne stresszelj, csak érezd jól magad vele. :) Ha szimpatikusak lesztek egymásnak, akkor folytatása következik majd, de ilyenkor minden kiderül. :) Szóval az első három randi az... csak tapogatózás, és hagyj neki időt :)

Szerintem, de persze nem tudok minden háttérinfót, szóval... végülis azt fogsz tenni úgyis amit te akarsz :)

7. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 6. - Vcsongor)
2012. márc. 29. 08:50
Mégis Igen-t mondott neked a mai találkára :) Szóval nyugi!!
2012. márc. 29. 08:50
Azt tudni kell hogy közel se vagyok sajnos egy adonisz, de ő viszont kimondottan szép.
2012. márc. 29. 08:50
Egyébként a leányzó mióta egyedülálló?
2012. márc. 29. 08:48

Viszont ha ennyire görcsölsz, akkor meg fogja érezni ő is, és az egész légkör kínos lesz, mielőtt még megszólalhatnál.

Csak lazán :)

3. 6736f94fb9 (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2012. márc. 29. 08:48

Csak add önmagad!

Azzal semmire sem fogsz menni, ha megjátszod magad vagy előre begyakorlod mit hogyan fogsz majd csinálni, mondani... :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook