Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... fórum

Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte...

2010. júl. 2. 18:52

Én sem szeretnék,de én sem értek egyet. Nem akarok általánosítani, és azt mondom,hogy nem mind marad igy. AZ élet SOKMINDENRE MEGTANIT....durva lenne,ha 30-40 évesen még mindig ugy gondolkodnánk mint 20 évesen.

Különben nem kell velem egyet érteni, egész nyugodtan lehet más a véleményedén elfogadom, de az még nem azt jelenti,hogy igazad is van. Minden ember más.

2010. júl. 2. 18:50
Jó cikk! Nekem csak az szúrja a szemem, hogy az ilyen agyonszolizott, az éjszakánál is sötétebb lányok nézik le a normális, okos, lehet picit átlagos lányokat. De mitől is átlagosak? Azért, mert nincs mindennap másik pasi az ágyukban? Vagy mert nincs műkörmük, nem készítik ki a bőrüket naponta a szoliban, és mert van saját, értelmes gondolatuk? Ez a plázacica csak mégjobban megerősíti azt, hogy néhányuk rettentően büszke a semmire, és arra, hogy mennyire szánalmas ez az életvitel, amit folytatnak. Szerintem :)
78. 625b4da9ec (válaszként erre: 76. - 3521a947d3)
2010. júl. 2. 18:48

Nem szeretnék vitatkozni, de nem értek egyet!

Az ilyen beállítottságú lányok/nők, nem fognak változni.

Nem egy "ilyet" ismerek, az édesanyjuk is "ilyen", bár némelyik elkerülte az ötödik X-et.

Amit írtam, tapasztalat.

Aki így, ilyen mentalitással indul az életnek, az nem változik.

2010. júl. 2. 18:46

Hűűűűűűűűűűű, de jól szórakoztam :)))))))



még jó hogy tud írni szegényke, majdcsak beérik 40 éves korára............


Azért én azt nagyon szeretném tudni, hogy milyenek a szülei???? °°°°°°°°°°°°

76. 3521a947d3 (válaszként erre: 74. - 625b4da9ec)
2010. júl. 2. 18:43
Mindenki változik...ő is fog. Amugy nem egyedi az eset.Sőt! inkább azt mondom,hogy tipikus. Én napi szinten találkozok ilyen kiscsajokkal a szakmám miatt és tök mindegy,hogy pláza cica vagy egyetemista a gondolkodás hasonló,tisztelet a kivételnek.
75. f758a7200f (válaszként erre: 65. - Nicolekeg)
2010. júl. 2. 18:42
nem, én egyébként nem vagyok az ellen, hogy valaki BMW-vel mászkáljon, de általában, az én köreimben, aki megdolgozott a BMW-ért általában nem dicsekszik vele, épp azért mert megdolgozott érte és nem magyarázkodik, nem kérdez másokat mijük van, stb. mert anélkül is lehet "kőgazdagnak" lenni hogy valaki szétkürtölné. Ezt már a klasszisba sorolnám:) Sajnos nem sok van ilyen de akad
74. 625b4da9ec (válaszként erre: 73. - 3521a947d3)
2010. júl. 2. 18:39

Még!!!

Csak az első szarkaláb jelenjen meg a szeme sarkában és a pasija vagyonát pszichiáterre és kozmetikusra valamint plasztikai sebészre fogja költeni.


Az ilyen röhögjön ki a strandon, nézzen rám lesajnálóan (a férjem úgysem kellene neki, mert csóró velem együtt), én nem cserélnék vele, mert a BOLDOGSÁGOT hírből sem ismeri.


Csak sajnálni tudom, aki ilyen!

2010. júl. 2. 18:30

Irigylem a kiscsajt! :DDD

Nem sok gondja lehet! :D

72. 3521a947d3 (válaszként erre: 38. - Ájrin)
2010. júl. 2. 18:24
köszi :DDDD
71. Gixy28
2010. júl. 2. 18:05
Utálom az ilyen csírákat, ezeknek szerintem klónozták az agyukat, vagy nem tudom. Sajnos lépten nyomon látni lehet őket és végignéznek rajtad és elkezdenek röhögni, csont és bőrök és azt hiszik, hogy ők a világ szépei, közben még egy anorexiás is jobban néz ki náluk. Normálisan az alapozót se tudják felkenni maguknak és úgy járkálnak mint a madamok, meg az ölebük a táskájukból figyel ki és az is szerencsétlen be van öltöztetve csak azért hogy összhangban legyenek! Még a hideg is kiráz tőlük.....
70. 7c1de072c3 (válaszként erre: 55. - Ficu00)
2010. júl. 2. 18:01
ááá, nem csak öregek...itt, ahol én lakom, azoknak mercijük van...bömbi az ifjúságnak jut...
2010. júl. 2. 18:01

Az a baj, hogy ma már csak a külsőségek, az anyagiak számítanak sok embernek...

Anyám szegény, mindig sopánkodott, hogy "csóró" pasikkal jártam...

Istenkém, a pénz nem minden!!

68. 388b941089 (válaszként erre: 60. - Lyrian)
2010. júl. 2. 17:59
hát nem semmi a különbség! kifordult magából ez a világ... pontosan arra kell tanítani őket amire te is, ÖNÁLLÓSÁGRA! én is 17 évesen maradtam egyedül.. és a gyerekemet is erre tanítom. bár sztem ezeknek a gyerekeknek soha nem lesz szükségük arra, hogy bármikor is az önállóságukra hagyatkozzanak, hiszen mindig ott lesznek a "Kőgazdak" szülők, barátok, rokonok :S
2010. júl. 2. 17:58
Jujj, de jól sikerült ez a cikk...Nagyon ott van, és sajnos nagyon igaz :-( Minednkinek, aki azt mondta, ááá, ilyen nincs is, menjen el egy plázába és sétáljon végig....10 emberböl minimum 9 ilyen mentalitással fog szembejönni veled. Az az egy meg a biztonsági ör...sajnos tragikus, hogy van ilyen, de ebbe az állatfajba már beleszaladtam én is, nem egyszer...de egyszerüen átnézek rajtuk ("Nem vívok szellemi párbajt fegyvertelennel")
2010. júl. 2. 17:57

Sajnos a cikk feléig jutottam, bevallom tovább nem ment , nem azért mert nem tarom jó irománynak csak pontosan is az ilyen libáktól kapok hidegrázást. :D

Röviden megjegyezném: egyszer eljön az életében az a hatalmas pofára esés és majd jól felébred!

65. nicolekeg (válaszként erre: 59. - F758a7200f)
2010. júl. 2. 17:46

Kemény dió!

Amógy itt van a kutya elásva... Honnan tudja, hogy az nem normális, amit csinál, ha nem olyan pórnép veszi körül, mint pl én, aki ugye dolgozott, most meg gyereket nevel, és értékel egy olyan embert, akinek nincs BMW-je:) Nincsen előttük olyan példa, ami pl előttem, de ez nem gáz. Reméljük, hogy soha nem kell majd dolgoznia, vagy csórónak lenni, mert akkor Isten oltalmazza... A 3. héten felvagdossa majd az ereit...

2010. júl. 2. 17:46
De azt bírom azért, amikor valaki menő ruhákba jár, meg ott a BMW kulcs... jah a háza meg összedől... de az nem lényeg, a lényeg h kivillanjon a kocsi kulcs, meg lássák h milyen márkás ruhákat hord... na ez a szánalmas
63. winny
2010. júl. 2. 17:45

Naon állat a cikk!

Maradjunk a stílusnál:-D

62. f758a7200f (válaszként erre: 55. - Ficu00)
2010. júl. 2. 17:44
:DDDDDD Vagy amikor apuci autójával vadászni járnak a kisrókák (azért sem ők dolgoztak meg, de villognak)
2010. júl. 2. 17:44
Hát ez valóban agyzsibbasztó volt... :D Értékrend?? ugyanmár azt se tudják ezek, hogy az mit jelent... Sajnos idáig jutott a világ, ez most a trendy... Bár nem értem, én most 23 éves vagyok... és soha nem gondolkodtam így... A szülőkről meg annyi, h én se kaptam a legjobb értékrend-példát... de mégis normális lettem :D Ez van, ilyen világot élünk...
60. Lyrian (válaszként erre: 56. - 388b941089)
2010. júl. 2. 17:44

A választ keresd a naplóm utolsó bejegyzésében. Ott megtalálod a rejtvényes fejtvényt. :)


Ide nem akarom bemásolni, mert nagyon hosszú, de azt hiszem, az ott szereplő lányokból nagyon sok ilyen "cicus" lesz. Sajnos...

59. f758a7200f (válaszként erre: 52. - Nicolekeg)
2010. júl. 2. 17:43
nekem van fiam is meg lányom is úgyhogy kétoldali frontot kell tartanom:)))))) Egyikbe sulykolnom kell hogy normális nőt válasszon és ne dőljön be mindennek, másikba hogy normális pasit válasszon és szintén ne dőljön be mindennek:))) És mindegyikbe hogy a pénzzel szerzett barátságok nem igaz barátságok. Ha már ez sikerülni fog akkor a fél út ki lesz egyengetve...A többit meg egyedül kell csinálniuk és remélem nem baccák el..
58. nicolekeg (válaszként erre: 55. - Ficu00)
2010. júl. 2. 17:42
:) Vagy hitelbőőő van:)) Nem az a ciki, ha valaki gazdag, ás hangoztatja, az csak stílustalan taplóság, az a ciki, ha valaki csóró és gazdagot játszik:)) Ha valaki csóró, és bevállalja, az miért gáz manapság??
57. 388b941089 (válaszként erre: 56. - 388b941089)
2010. júl. 2. 17:41
bocsi a szóhasználatért, de tényleg felháborodtam! :DD
2010. júl. 2. 17:40

a picsába...


kérdés: hol vannak ezeknek a kis picsáknak a szüleik? és mire nevelték őket? arra, hogy így viselkedjenek...?? én nem is értem, komolyan mondom, én 20 évesen már gyereket neveltem... ez felháborító!!! milyen értékrend-példát kapnak ezek a fiatalok a szüleiktől??? ez mind abból adódik szerintem mert az emberek nem foglalkoznak eleget a gyerekeikkel! nem beszélgetnek velük!! kiábrándító... :S

55. Ficu00 (válaszként erre: 52. - Nicolekeg)
2010. júl. 2. 17:39
én nem értem ezt a bmw-vel járó szolys jó pasi dolgot. én tényleg drága autóval még csak őszülő fószereket láttam. lehet nem jó helyen lakom. :)
2010. júl. 2. 17:39
Biztos hogy megérte erre egy cikket pazarolni az energiádból? :-)
2010. júl. 2. 17:38
HÁHÁHÁHÁ!! Király cikk! ÉS vivát metál!!! :)))
52. nicolekeg (válaszként erre: 47. - F758a7200f)
2010. júl. 2. 17:35

Így van...

Amúgy meg egy kapcsolatot a pénzre alapozni, olyan, mint szarból lekvárt főzni... És a szolys jópasik BMW-vel igazán vérgecik tudnak lenni, ha kitartanak egy csájét:)


Én meg akkor halnék kínhalált, ha a fiam egy ilyen nőt választana hosszútávra...

51. Lyrian
2010. júl. 2. 17:34

Ja, feldobtam a naplómba a "Kőgáz 'Kőgáznak' lenni... szerintem... (napló-részlet)" című opuszomat.


Ha valakit érdekel. :D


A legutóbbi "köszim" óta olvasóknak újabb "köszi". :)

Mert ez olyan "klaro". :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook