Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... fórum

Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte...

110. klenca (válaszként erre: 101. - 8ee31e318f)
2010. júl. 2. 21:22

Szia!

Én olyan rockeres stílusú csaj vagyok, s besikerült az egyik lányom ilyen extraszőkének. Háááát, nem nagyon tudok vele sem szót érteni, sem megérteni...


Mit javasoltok? Át lehet őket nevelni?

109. Norelia (válaszként erre: 105. - 3521a947d3)
2010. júl. 2. 21:19
Életforma!? ... Ez a legszánalmasabb életformák egyike akkor >.< Ők csak azokat a lányokat tarják számon akik ugyanolyanok mint ők...>.< Szánalmaaas...
108. Norelia
2010. júl. 2. 21:17

Szerintem érthető mindenkinek a felháborodása ezen. >.< Engem is állandóan basztatnak mert jelenleg 72 vagyok és a hasam tele van striákkal, a strandon hangosan röhög rajtam az összes fiú és lány egyszerre. Én ilyen plázapasit ismerek >.< Balfék bagázs az biztos. Én szívesen tenném azt hogy nem bikiniben vonulok strandra de muterom nem engedi mondván hogy nem áll jól... >.< Kezdjük ott muterom 120 kiló körül mozog nem is akarja leadni mégis állandóan azon izél, hogy aki nem ismeri az állandóan kritizálja. 19 éves vagyok és a korombeli sőt még az 5 évvel idősebbek is szinte mindenki aki nem ismer állandóan kritizál.

Szánalmasak az ilyenek!!!

107. babyjuly (válaszként erre: 15. - Ájrin)
2010. júl. 2. 21:11
Ez a bokros dolog nekem is kimaradt valahogy :)))) Jót nevettem ezen a cikken így este. Köszi szépen!
106. last
2010. júl. 2. 21:00
egyből megtaláltam a google-n a blogot :)
105. 3521a947d3 (válaszként erre: 101. - 8ee31e318f)
2010. júl. 2. 20:47
Jól teszik!!!! :) Mindenkinek van egy életformája,nekik ez ..és akkor mi van?? Olyan sokmindenkit el lehet itélni és le lehet nézni azért ahogy viselkedik és ahogy él. Vannak ettől ezerszer gusztustalanabb emberek, nem tudom miért piszkálják egyesek csőrét a "pláza cicák".
104. puritan
2010. júl. 2. 20:41
szerintem onceuponatime-nál a labda...mindenki különbnek hiszi magát valamiben...a sok hozzászóló, aki ítélkezik...és sajnos ez rám is vonatkozik
103. rekamer
2010. júl. 2. 20:26

Ez a cikk, nagyon lol, cool, ahogy írkálsz, nagycsi, imcsi ahogy írcsi..


Igazából az a szánalmas, hogy ilyen emberek lesznek a következő generáció, ezekre épül egy nemzedék..


A felszínes, üres emberek világát éljük.. van kiút? Hol vannak az értékek...?

102. f758a7200f (válaszként erre: 100. - Sookie)
2010. júl. 2. 20:15
google szöszi plázacica naplója
101. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. júl. 2. 20:10
a plaza cicakkal egyetlen baj van csupan. azt hiszik mindenki odaig van toluk, es minden pasi roluk almodik. s ez tokeletesen az ellentetje a valosagnak. a legtobb pasi aki ilyent az agyaba dug csak arra kell neki, es fog egy masikat masnap ejszakara. magyarul. ok a legnagyobb k....-k a mai vilagban. hiszen semmit nem tesznek ingyen. lehuzzak a pasikat, majd tovabb allnak. mondja valaki nincs igazam ;)
100. Sookie
2010. júl. 2. 20:09
LÉGYSZI-LÉGYSZIII, VALAKI KÜLDJE EGY PRIVIBEN A BLOG LINKJÉT! ELŐRE IS KÖSZI :D
99. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. júl. 2. 20:06
A cikk klaro-ra sikeredett:))
98. buschne (válaszként erre: 89. - Kissa18)
2010. júl. 2. 19:45
Szívemből szóltál.
2010. júl. 2. 19:34

Én elolvastam a blogot...khmmm....csak a legelső 2007.júliusi bejegyzésére voltam képes, az is megfeküdte a gyomromat, mert ez a kislány olyan buta, mint a föld.

Szerintem túloz is, hozzákölt a dolgokhoz, nehogy mindent elhiggyjetek....de ha tényleg csak a fele igaz, az nagyon szomorú. Hozzáteszem: HA.....

Van egy olyan érzésem is, hogy az egész blog egy polgárpukkasztás, és még a negyede se igaz.

96. f758a7200f (válaszként erre: 88. - 625b4da9ec)
2010. júl. 2. 19:27
De azért szexhajhász, mert szeretne szerelmes lenni, csak senki nem az őbelé, és hogy nehogy be kelljen vallania a kudarcot, azt mondja: nekem ez kell, csak egyéjszakás kapcsolatokra vágyom. Mert az akibe ő esetleg, ha van ilyen, szóval akibe ő szerelmes lehetne, az már rég választott egy normális csajt, vagy másik szitu: szeretne egy pasit komolyan de a pasi csak dugni akar, és utána dobja, ezért ő azt mondja: "jobb is, nem szeretem a hosszú kapcsot" jobb ezt mondani mint beismerni, hogy kudarcot vallott, nem? Lehet, hogy már most érzelmi roncs, csak nem akarja beismerni, és szex-el kompenzál. Vagy azzal, hogy ráhajt más pasijára.
2010. júl. 2. 19:24

sztem azért ezt sem szép leírni..nem?

mármint így leírni róla a véleményed...:O

Fura..bár persze én nem védem..csak mondom

94. Gixy28
2010. júl. 2. 19:24
Na én csak az első oldalt bírtam végigolvasni, mert azt hittem agyrákot kapok az egésztől...Annyira lefárasztott agyilag, hogy mondani sem tudok semmit...Én csak azért sajnálom őket, mert a jó Isten csak ennyi ésszel vagy ész nélkül áldotta meg...Nagy az Isten állatkertje... :)
93. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 91. - 266abbdae5)
2010. júl. 2. 19:22

Tudom én, de amíg a bugyijukban hordják az eszüket, addig nehéz azt fejleszteni!!


Gond akkor van, amikor kapják a pofonokat........és szerintem kevesen birkóznak meg vele....:(

92. 3521a947d3 (válaszként erre: 88. - 625b4da9ec)
2010. júl. 2. 19:20
remélem az én fiam is. :DDD
91. 266abbdae5 (válaszként erre: 87. - 7448dbc8a0)
2010. júl. 2. 19:17

:O)))))))))

Igen!


De az ilyenek nem mindig buták ám...csak másba helyezik az energyt....meg szerepel.

2010. júl. 2. 19:16
Amugy ki ez a csaj kiváncsi lennék???? :D XD
2010. júl. 2. 19:12

Én csak azért irigylem, mert nincs agya, így nem kell gonodlkozni. :D

Az én párom pl az ilyen "tökéletes" csajokra mindig csak ennyit mond: "Na ennek is mennyi agya lehet!? Aztán jót mosolyog rajta" Cicuka azt felejti el, hogy úgy, ahogy ő röhög a normális embereken, a normális emberek ugyanúgy röhögik ki őt a "barinőivel" együtt.

Gratulálok a cikkhez, nagyon jól sikerült! :)

88. 625b4da9ec (válaszként erre: 80. - 3521a947d3)
2010. júl. 2. 19:11

Értelek, és nem is állítom, hogy nekem van igazam.

Nem is az igazságot keresem, pusztán a tapasztalatom (ami helyhez kötött) alapján írtam a véleményem.

Ennyi idősen megmosolygom az ilyen gondolkodású tizen-huszonéveseket, mondván: adod te még lejjebb is. De amikor látom az édesanyját, aki ötven x évesen, tangában, agyonszoláriumozva, miniszoknyában, szépsége és fontossága tudatában végigvonul az utcán, rá kell jönnöm, hogy a gyermeke ezt az értékrendet követi, mert ez volt a példa elötte. És ő nem fog változni 80 éves korában sem.


És igazad van, SZERENCSÉRE minden ember más!


Mindezek után csak egy dologban bízom, hogy a fiam sikeresen elkerüli az ilyen számító, pénz- és szexhajhász "kislányokat", és talál egy magához illő, (talán strandon kinevetett) de erkölcsileg méltó barátnőt magának.

87. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 84. - 266abbdae5)
2010. júl. 2. 19:08

Az tuti!


Csak hát pici aggyal nehéz dolog gondolkozni :o))))))))))))

2010. júl. 2. 19:08
Szeretnék róla(róluk) látni egy képet xD kíváncsi lennék! pfff ez annyira kiakasztó hogy iylen csajok is vannak, én 19éves vagyok és tervezem a jövőmet ő meg csak a papcsival foglalkozik, ez a csaj azt sem tudná mit kezdjen magával ha nem lenne apuci.. ennyit erröl! amugy meg egy hihetetlen nagy ri..nc lehet! de hogy lehet így élni..?
2010. júl. 2. 19:03

Jó a cikk, mindjárt belenézek a picsa naplójába, de nem olvasom végig, mert nem akarok agyrákot kapni. :P

Az a szomorú, hogy sajnos tényleg egyre több az ilyen hülye ribanc, és hogy a médiából is ez az eltorzult "érték"rend árad. :S

Amúgy amíg másnak nem ártanak, nem érdekel, hogy léteznek, tudom azt is, hogy engem pl. az ilyenek lenéznek, de ez kölcsönös. :D

84. 266abbdae5 (válaszként erre: 79. - Kiscsillag18)
2010. júl. 2. 19:00

Szép a körítés,tök jól leírta a naplójában az tuti,de ez csak álca,ő közben nem hinném hogy boldog lehet....aki így áll a dolgokhoz előbb utóbb nagyon nagyot fog zuhanni....az élet számos területén.

(szerintem)

2010. júl. 2. 18:59
Gondoljatok bele,mi lesz az ezekhez hasonló csajokkal,ha megöregednek,vagy kicsit löttyedtebb lesz a teste és már nem kell senkinek! Meg fog őrűlni...főleg ha nem lesz apuci,aki pénzeli.
2010. júl. 2. 18:56

Ez a cikk nem semmi!


"hozzá tartozó papcsival"


Ezen de jót nevettem!:O))))))))))))))

81. 3521a947d3 (válaszként erre: 78. - 625b4da9ec)
2010. júl. 2. 18:54
bocsi...erre válaszoltam :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook