Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... fórum

Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte...

2010. júl. 2. 16:27

öööö.... nem értem, hogy mi a csajjal a gond? amíg nem zavarja mások köreit, addig nem mindegy, hogy mit tesz és csinál? én konkrétan leszarom, hogy ki hogyan él, amíg az én életembe ezzel nem fikáz bele...


és ugyan nem tűnik szimpatikusnak, de az mondjuk tény, hogy aki jól néz ki, az jellemzően kritikusabb azokkal, akik nem néznek ki jól. ha kimondja hangosan, ha nem. az emberek szeretik látni, hogy miben jobbak a többieknél. csak van aki ezt tudja kultúráltan kezelni, van aki meg nem. de ez vonatkozik az agykapacitásra... az emberek imádják hülyézni egymást, biztosak lévén abba, hogy ők okosabbak azoknál, akik szerintük hülyék. vagy ez nem ismerős?:)

2010. júl. 2. 16:26
jaja, sajnos nem enged egymás után sok üzenetet küldeni az oldal
2010. júl. 2. 16:26

egy másik lány naplójából részlet:

"..És nem is csúnya a csaj,de én jobb vagyok!!:-) Az EGO :-))


Úgyhogy most nem tom mi lesz...1 estére megkaphatnám szerintem simán bármikor,mert nem mondana nemet...vagyis ha igazi férfi akkor úgyse mond azt.


De nekem több kell,nem egy este......nekem Ő kell...addig ameddig én akarom,és csak az enyém legyen senki másé :-)) Most ezen "mesterkedem" hogy valahogy szakítson a csajával és velem legyen..."



ezek a lányok a mónika show nőttek fel?:S

2010. júl. 2. 16:25
le kell guglizni, egyből kidobja
16. ed405d6362 (válaszként erre: 12. - Spinneli)
2010. júl. 2. 16:23

ha csinált hack ha nem, akkor is szörnyű, mert ilyenek valóban vannak. Persze élvezze az életet, én is 21 vagyok, és élvezem ,színházba járunk, moziba, és bocsi könyvtárba is , és hát lehet hogy ciki de egy párom van és élvezem vele az összes együtt töltött pillanatot.

Igazából nem értem hogy minek táncol ilyen helyen, ha úgyis gazdagok, mert ha apukájának gazdag barátai vannak gondolom ők is azok.


ui: elküldenéd a blog linkjét nekem is priviben? köszönöm

15. ájrin (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. júl. 2. 16:23

Én még mindig a bokros beteperésen gondolkozom. De én sem emlékszem. Bakker valamit rosszul csináltam?! :D

Köszönöm Lyrian! Jót nevettem:)

2010. júl. 2. 16:21
szerintem megtaláltam, de nem biztos, akit érdekel írjon privit
2010. júl. 2. 16:18

Én is kérném privibe a blog linkjét!

Ha ennek a kiscsajnak a fele is igaz akkor...paff!

12. spinneli (válaszként erre: 6. - B2076ec79b)
2010. júl. 2. 16:17

jó, mert szerintem csak csinált hack.

:)

11. Ficu00 (válaszként erre: 8. - Kiddy)
2010. júl. 2. 16:17
a MESTER! ez jó! igen, tanuljunk a mestertől! :D
2010. júl. 2. 16:17
jó volt a cikk,de azért ez nem általános!
2010. júl. 2. 16:16

Szakadok a röhögéstől.

Komolyra fordítva a szót, ismertem én is ilyen leányzót.

Próbáltam én is a dolgok mögé látni, de szerintem nem érdemes a miérteket keresni.

Ők is egy külön faj.

Előbb utóbb majd összeszed valami nyavaját valami dögös béemvés hapsitól, oszt vagy megjön az esze, vagy nem...csak ne az aids találja meg...

2010. júl. 2. 16:15
enis akarom a nevet priviben,legyszike:)tanulni akarok a m estertol:o)
2010. júl. 2. 16:15
Hát ez durva. Nem tudnád belinkelni szívesen beleolvasnék, persze csak ha bírom idegekkel, mert az ilyeneket kinyírnám..
6. b2076ec79b (válaszként erre: 3. - Spinneli)
2010. júl. 2. 16:15
nem hinném :)
2010. júl. 2. 16:15
én ezen úgy röhögtem, írd meg nekem legalább priviben hol tudom ezt elolvasni lécci, lécci, lécci! jobb, mint a showder klub! :D
2010. júl. 2. 16:14

Atya úr isten!!!

Belegondoltam, hogy nekem is két lányom van.

Ha ilyenné válnak, akkor valóban becsődöltem anyának lenni :(

2010. júl. 2. 16:14
öö, most fikázni kell?
2010. júl. 2. 16:14

Megadod priviben a nöi hölgy nevét? Én is szeretnék "müvelödni"!


Bevallom irtó jót mulattam a cikkeden! Bár gondolom az vizsgálati alanyod élöben fele ennyire sem szórakoztató...

2010. júl. 2. 16:08
Nagyon sok fiútól hallottam már, hogy nem értik, miért olyanok a mai lányok amilyenek. Csak a pénz, a menő autó, a shopping, a pasizás, és bizony a normális, rendes hímneműek parlagon darvadnak. Tessék, itt egy példa, valós, nem kitaláltam... ki is akadtam rajta rendesen, amíg olvastam...

Ugrás a teljes írásra: Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook