Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... fórum

Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte...

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
200. spinneli (válaszként erre: 180. - 40163fd81d)
2010. júl. 3. 15:41

de úgy meg nem lehet annyi közhelyet puffogtatni, teee sült hal.

:)

199. f758a7200f (válaszként erre: 193. - 778dc2edcd)
2010. júl. 3. 15:39
A mai fiatalok? Nekem az jut eszembe hogy 15 évvel ezelőtt is cikiztek, mert nekem nincs adidas-pólóm, meg előtte mert apám nem volt kommunista...Szerencsére a sors kárpótolt mindenért, de mivel annak idején nekem is rosszul esett a dolog, eszembe sem jutna ugyanígy lenézni valakit, mert épp ez az, voltam a másik oldalon is, ettől van értékrendem. A csaj remélem felnőtt azóta és valamilyen értékrendje neki is kialakult, mert az élet előbb utóbb rákényszerít, hogy változz. És 15-20 évvel ezelőtt is ugyanez volt a duma, ott is ahol most élek, a playboyok összevissza kihasználták a sok butus modellt már akkor is, szóval nem csak egy mai generációról van szó
198. f36e266467 (válaszként erre: 197. - 778dc2edcd)
2010. júl. 3. 15:34

És az is sokszor van, hogy még csak nem is sulykolják a szülők, csak egész egyszerűen nem tudnak megfelelő mintául szolgálni, mert boldogtalanok, akkor érthető, ha a gyerek keres "sikeresebb"-nek tűnő mintát.


Ha egy szülő jól éli az életét és boldog, akkor hiteles lesz, amit mondani fog a gyerkének, mert érezni fogja rajta, hogy tudja, hogy miről beszél.


Ez pedig beívódik a gyerekbe is.

197. 778dc2edcd (válaszként erre: 195. - F36e266467)
2010. júl. 3. 15:23

pontosan.általában az ilyen emberekbe a szülei sulykolják ezt a gondolkodásmódot.senki sem születik ilyennek valahol csak látja ezt és hát a tv-n kívül mit lát a gyerek?hát a szüleit!

egyébként a csajnak nem a külseje gáz, hanem a belseje....de kinőhető állapot szerintem!

196. 778dc2edcd (válaszként erre: 180. - 40163fd81d)
2010. júl. 3. 15:19
egyébként részben egyet értek Veled, de szerintem az a baj, hogy ennek a lánynak a pénz és a külsőségek az érték és a mérték és ez azért nem éppen a legjobb.nem az a baj hogy 100 pasival fekszik le egy hétvége alatt hanem hogy csak olyannal akinek bmwje van és nem az a baj hogy dögösen néz ki hanem hogy elítéli azt aki nem ugyanígy néz ki.az a baj hogy ő az alapján ítél meg egy embert, hogy milyen kocsija van, milyen mobilja, milyen ruhája.,,barátot" és pasit is ezek alapján választ.ez pedig felszínes és butaságra valló dolog.nem hinném hogy ennek a lánynak nincs agya, de kár hogy ilyesmire használja.azt sem hinném hogy az ő hibája hogy ilyen lett, erről már írtam lentebb:-)ezt látja ha kinyitja a szemét és a fülét!
195. f36e266467 (válaszként erre: 193. - 778dc2edcd)
2010. júl. 3. 15:18

Igazad van. Azt gondolom, hogy ez elsősorban a szülők hibája és nem a médiáé, bár a média is elégy alacsony szintű és sokat tudna ebben a témában hozzátenni és sokat tud elvenni is.


A szülőknek egy sokkal komolyabb odafigyeléssel és együttműködéssel lehetőségük van egy jó értékrendet kialakítani a gyerekükben, persze ez sok ismert tényező miatt nem fog megtörténni a legtöbb esetben:


Pl. Nincs rá idő ebben a rohanásban (addig persze nem kellene gyereket vállalni, amíg az ember nem érzi felkészültnek magát, hogy megfelelő mennyiségű ideje legyen rá)

2010. júl. 3. 14:59
ilyen felszínes világban élnek a gyermekeink és könnyű ilyenné válniuk.a tanulás tudás ma nem érték számukra, ma ciki értelmesen viselkedni.egy dolog hogy valaki igényes a külsejére és karban tartja magát és az is egy dolog hogy valakinek csak ez a mérték és az életcél és....ez elszomorító igy hova jutunk.......
2010. júl. 3. 14:54
őszintén szólva nem lepődök meg, mert a mai fiatalok többsége(és tényleg tisztelet a kivtelnek!)ezt a mentalitást követi.ez az iromány mondjuk egy eléggé eltúlzott példája a mai fiatalság értékrendjének(már ha igaz a blog).nem feltélenül a lányok hibája ez.ezt látják a tévéből is, hiszen csak akkor nő valaki ha volt már egy cickóműtétje.iszonyatosan hamis képet sugároz a lányoknak a média mind a külső, mindpedig a belső szépségről.csak nézzünk meg egy videoklippet.félmeztelenül vonaglani egy pasi körül egy buliban ezt látja egy 14 éves ha bekapcsolja a tv-t.azt hiszi ez kell a pasiknak.minden a külsőségekről szól a mai világban és ezt a fiatalok már az anyatejjel szívják magukba.ez számít nekik sajnos a ruha márkája.délután ha bemegyünk egy plazaba hát kik ülnek ott a fiatalok iskola után s boltról boltra verődnek, ugyanis ez a programjuk.
2010. júl. 3. 14:47

Azt gondolom, hogy ha az ember józan érzéseit felháborítja valami, akkor azt nem kell gyorsan ítélkezés skatujába zárni. :O)))


Nyugodtan mondja el bárki, hogy mit vált ki belőle az, amit olvasott.


Van, aki azt ítéli el, aki így él és van, aki azokat, akik ezt elítélik. Ilyen formában ő is ítélkezik.


Az emberek sokszor egymás számára visszajelzések.


Aki értékerend nélkül éli az életét és kihasznál másokat, az megkapja érte a magáét.


Nincs ezzel semmi gond. Aki felületesen ítélkezik, az úgyis maga csapdájába esik, de


NEM KELL MINDENKIT ÉS MINDENT ELFOGADNI


csak azért, hogy simogathassuk magunkat, hogy mi milyen toleránsak vagyunk.


Amit kivált belőlünk egy jelenség, azt nyugodtan elmondhatjuk. Majd az idő igazolja, hogy jól éreztük-e, vagy saját negatív berögződésünk miatt reagáltunk.


Persze, hogy valami defekt miatt lesz valaki kihasználós és azon el lehet gondolkodni, hogy vajon mi kell hozzá, hogy valaki ilyenné váljon, de azért drukkolni nem kell hozzá.


Ha rossz érzésünk van, az is egyfajta visszajelzés.


Így vagy úgy, de eljuthat ahhoz, akinek szól.

2010. júl. 3. 14:19
Hát ez a kis csaj elég lelketlen lehet,bár biztos szép, csinos, tök jó ruhái vannak...amit apu finanszíroz, sőt, a tanulmányait is.Tehát el van kényezetve és ki van nyalva a feneke szó szerint, Valószínűleg nem becsül semmit, az emberi értékeket meg főleg. Aki kigúnyolja az embereket a testi adottságai miatt az egy lelki nyomorék.Az ilyen lányok tényleg csak egy éjszakára való és nem társnak. Bár valószínű neki is el fog jönni az idő,amikor vágyik valakire,és lehet,hogy vele is azt fogják csinálni,mint ő azokkal a fiúkkal, akik szerinte tök trék. Csak őt azzal fogják megalázni,hogy egy két éjszaka után lepattintják, mert semmire nem jó.Felnőtt korában egyedül nem fog tudni mit kezdeni magával, hiszen eddig mindent alátettek a szülei, semmiért nem kellett megküzdenie, bár ha majd a főnökeivel összefekszik, biztos sikeres lesz (és ha nem vigyáz nemi beteg is).
2010. júl. 3. 14:06

Ne haragudjatok, ezt be kellett másolnom.:D :D

[link]

189. uracsvivi (válaszként erre: 158. - 40163fd81d)
2010. júl. 3. 13:52
Bocs ha valakit azért ítélek el mert (ő írja magáról)mindegy kivel fekszik le csak legyen jó autója lakása stb.De lehet hogy az én értékrendem rossz.De én már csak így halok meg.
188. Zsuccy
2010. júl. 3. 12:53

Sziasztok!

Olvastam a cikket és engem elborzasztott.(na jó meg nevettem is rajta).Hihetetlen h ilyen emberek vannak.Am meg pénzzel könnyű"kúúúl" csajnak lenni...állandóan prfi szakemberek megcsinálnak,olyan ruhát vehetsz meg amilyet akarsz,olyan edzésre járhatsz amilyenre akarsz.És h őszinte legyek nagyon sok pasinak az számít amit ez a csaj szimbolizál.Az agy és az értékek mellékesek ha mellette van egy "kúúúl" csaj.És ez sajnos nem csak az agyonszolizott,izompacsirta pasikra igaz...

187. puritan (válaszként erre: 182. - 7c1de072c3)
2010. júl. 3. 12:26
senki nem mondott olyat, hogy az volna a követendő értékrend...nem ez a két véglet létezik, hogy vagy követünk valakit, vagy megköpködjük...a kettő között elég széles a skála
2010. júl. 3. 12:23
mert én is dolgoztam ilyen kögazdagnak...és nem lehet megbüntetni, pedig megérdemelné...és igen, büszke vagyok magamra, arra, amit egyedül elértem. Az ismeretlenek mit gondolnak rólam, valóban nem érdekel. Az ismeröseim pedig úgy szeretnek, ahogy vagyok, szerencsére. És csak remélni tudom, hogy a gyerekem nem fog majd ilyen agyatlanul viselkedni...és igenis, számomra ez nem értékrend!
185. puritan (válaszként erre: 178. - Jozsi.38)
2010. júl. 3. 12:22

nekem nem baj, hogy nem tetszik nekem a cikkíró véleménye


a kifejezés pedig nem bánt, hanem nem szeretem (ezt írtam)...hogyismondjamcsak szépen...a szlengek olyan fajtájához tartozik, amik agresszivitást és egyfajta kirekesztést közvetítenek...olyasfajta modern szó, amit éppen a cikkben bírált ajkáról szólva tudok elképzelni

184. 625b4da9ec (válaszként erre: 180. - 40163fd81d)
2010. júl. 3. 12:20

Az ilyen gondolkodású ember, mint Te, ritka, mint a fehér holló.

Én mindenesetre tisztellek érte!

Van egy társadalmilag íratlan szabály (értékrend) ami szerint a "normális" embereknek élniük kell(ene).

Én gyűlölöm, amikor valaki azért tesz, vagy nem tesz valamit, mert akkor mit szól a szomszéd Juliska néni. Sok minden azért van úgy ahogy, mert mindig is úgy volt és aki azon változtatni akar, azt meg kell szólni.


A címben szereplő plázacica (és a hozzá hasonlóak) természetesen úgy él, ahogy akar, de mivel lenézi és megszólja azokat, akik nem olyanok mint ő, ezért gerjeszt gyűlöletet és ellenségeskedést.

183. 40163fd81d (válaszként erre: 182. - 7c1de072c3)
2010. júl. 3. 11:51

Értem.Akkor büszke lehetsz,és felemelt fejjel mehetsz végig az utcán,ugyebár.

Mit számít ki mit gondol rólad?Miért ez a düh?

2010. júl. 3. 11:47
hüüü, valamit félreértettél! itt nem az értékrendekröl van szó...egyszerüen az emberi butaságról. és ha már itt tartunk: nekem azt ne mondd, hogy az a követendö,mintaértékrend, hogy minden héten más dugjon meg a buliban, mikor úgy be vagyok nyomva, mint a rajzszög....mikozben én vezetem a porcelánbuszt (hányok, mint a lakodalmaskutya), valaki hátulról rakjon...bocs, ha közönséges vagyok, de ez már tényleg felháborít...én sem voltam mintakamasz...meg mintafiatal sem...de nem száradt le a kezem, hogy gimnazista korom óta minden nyáron dolgoztam...és nem a plázában nyalattam a s...em a bunkó csávókkal...ja,és ha már itt tartunk: egy normálisan öltözködö, habár túlsúlyos szöke liba vagyok, aki inkább könyvtárba jár, mint dizsibe...és mégis egy audis bunkó vett észre és feleségül...igaz, neki is a tíz körme kopott ezért az autóért, mert nem tolta apuka a segge alá...és nem is villog vele, neki autó és nem audi....lehet így is élni...a köbunkó kifejezés a "nem tudok hova szarni a pénzemtöl"-re vonatkozott...azt meg, hogy milyen trükökkel gazdagodnak meg, inkább hagyjuk...ez is egy ÉRTÉKREND, ugyebár...
181. 40163fd81d (válaszként erre: 178. - Jozsi.38)
2010. júl. 3. 11:39

Tetszik vagy nem,létezik.

Sőt,egy csomóféle ember létezik,akik szeretnék,ha megértenék őket...sőt.

Mindenki.

Csakhogy az elítélés,a támadások, a harag ugyanezeket szüli.

Hogy várhatjátok el ,hogy megértsenek titeket ,ha ti sem értetek meg másokat.

Ha megalázzátok őket,ha fajként,("remélhetőleg kipusztuló fajként") tekintetek emberekre???

180. 40163fd81d (válaszként erre: 177. - 7c1de072c3)
2010. júl. 3. 11:35

Mindenkinek van agya,csak épp máshogy gondolkodik,érez,cselekszik.Máshonnan jön,máshova tart.



Értékrendek,pfff?!!


Mégis miféle értékrendekről beszéltek?


Szép új világ ,hol mindenki egy értékrenddel rendelkezik?


Oké.Értem én.

A következő kérdés,vajon a te értékrended valóban a követendő?Vagy az anyáé ,aki ebben leli örömét?

Vagy a karrierista emberé,aki hasznos a társadalom szemében?

Vagy KIÉ?!

Kit kellene követni ,téged,a szomszédot,egy plázalányt,egy vallást ,egy eszmét ,egy papot,egy életszemléletet......??????


Mikor eszméltek már rá arra,hogy így tökéletes a világ ,ahogy van.

Hogy nem várhatjuk el minden embertől ,hogy olyan legyen ,olyan értékrenddel ,mint mi?!

2010. júl. 3. 11:33
tetszik bocs
178. jozsi.38 (válaszként erre: 171. - Puritan)
2010. júl. 3. 11:32
ez a cikk egy vélemény egy jelenségről ami remélem hamarosan kihal ha nem teszik a véleménye a cikkírónak a te bajod. a kőgazdag kifejezés meg talán azért bánt mert kőgazdag vagy?
2010. júl. 3. 11:04
ha van neki agya, ami segít neki rájönni...
176. 266abbdae5 (válaszként erre: 175. - Puritan)
2010. júl. 3. 10:56
Így van szerintem is.Hibáiból tanul,és rájön sok dologra.
175. puritan (válaszként erre: 174. - Db4f1eff6b)
2010. júl. 3. 10:53

már miért kellene visszaút?

szerintem mindenkinek meg kell engedni, hogy elkövesse azokat a hibákat és bűnöket, amiket el kell követnie...

2010. júl. 3. 10:42
Mit ér külső, ha belül üres minden? Tudomásul kell venni, hogy nem vagyunk egyformák: ki ilyen, ki olyan. Ha megöregszünk, sok dolgot szégyellni fogunk, amit fiatal korunkban elkövettünk, de késő lesz.Visszaút pedig nincs. Legyen egy nő akár csúnya is, ha belül szép, akkor sokkal jobban fog tetszeni a férfiaknak, persze, ha a belső szépség külső szépséggel is párosodik, akkor az csak jó lehet.
173. 7c1de072c3 (válaszként erre: 172. - Syria)
2010. júl. 3. 10:07
lehet, odacsukta egy fotocellás ajtóhoz :-) (mármint az orrát)...jajjmár, ez addig volt csak kúúúl, azóta talált más elfoglaltságot...nem hiszem, hogy azért nem fikáz másokat, mert hirtelen megvilágosodott...És szerintem sem változnak...az ilyen az éjcsinapcsiba jár balcsi szelcsit venni a depi közepén, és ha nagy lesz, megcsináltatja a mellét és lesz neki bájos ölebje, amit a patkány is kiröhög...szerintem ideillik: [link]
172. syria (válaszként erre: 139. - 40163fd81d)
2010. júl. 3. 09:36

Nem hiszem el, hogy éppen te nem érted. :)


Igenis különbek vagyunk. Tudod miért? Mert van normális értékrendünk. És kérem szépem nem belemenni annak boncolgatásába, hogy mi a "normális".

Vannak alapvető emberi értékek. Ezek azok, amikre a blogíró és a hasonszőrű társai fittyet hánynak. Valószínűleg azért tehetik, mert túl könnyű az életük. Biztosan nem így viselkednének, élnének, beszélnének, ha gályarabságba menő munkával kéne megkeresniük a shoppingoláshoz, meg a bulizásokra valót.


Amúgy úgy látszik BERBIEE már nem tartja olyan trendinek a blogírást, mint amikor 2007 július 4-n ezért elkezdte írni.

Vajon mi lett vele? 2007 november 25 óta oda sem dugta az orrát.

171. puritan (válaszként erre: 168. - Jozsi.38)
2010. júl. 3. 09:13

én nem szórakoztam, nem szeretem, ha egy írás azt sugallja, nekem mit kell gondolnom...azt szeretem, ha magamtól hagynak gondolkodni...


azt a kifejezést sem szeretem, hogy kőgazdag...mintha a gazdsagság bűn volna, vagy automatikusan bunkósággal párosulna...

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook