Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... fórum

Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte...

2010. júl. 2. 17:31

:)))


ez jóóóóóóóó..én is kérem a linket..:))


ekkorát már rég nevettem...


grat cikk irójának...:)))

49. Lyrian (válaszként erre: 46. - ChrystalM)
2010. júl. 2. 17:30

Akkor már nem vagyok egyedül a házijátszómban, a zenémmel.


Kérsz egy sört? :D

48. Lyrian (válaszként erre: 47. - F758a7200f)
2010. júl. 2. 17:29

Én jobban szeretem a "kisegereket". :)

Több a belső értékük, ami szivárványszínű, s nem szürke, mint annak a bizonyos kis cincogónak külseje.

47. f758a7200f (válaszként erre: 40. - Lyrian)
2010. júl. 2. 17:24
Lesz, némelyikükből lesz. De sok csapás árán, mert ugye nehéz lesz túlélni ha a gazdag fiúgyerekek (vannak értelmesek is) egy "könyvtárbújó kisegeret" egyszer majd vonzóbbnak tartanak, akkor visszaránt a bumeráng:) De a könyvtárbújó kisegér ha hiszed ha nem a pénztől még nem fog megváltozni, mert vannak más értékei is. A plázacicáknak meg marad a sírás és akkor ki néz majd le kit?
2010. júl. 2. 17:23
Ezen akkorát nevettem, gyerekek, hogy még a könnyem is kicsordult! :-)))) Ránéztem itt magamra a szakadt fekete sortommal rockzenét hallgatva, műköröm nélkül, full fehér bőrrel... el is szégyelltem magam azonnal! Ezért érdemes volt ide kattintani, köszönöm az élményt! :-DDDD
45. spinneli (válaszként erre: 44. - Fiatal nő)
2010. júl. 2. 17:21

:)


mások a tapasztalataink.

44. Fiatal nő (válaszként erre: 43. - Spinneli)
2010. júl. 2. 17:20

"ilyen vegytisztán senki nem ilyen"


Dehogynem...

43. spinneli (válaszként erre: 16. - Ed405d6362)
2010. júl. 2. 17:14

dehogy vannak, ilyen vegytisztán senki nem ilyen.

Azokra a skatulyákra támaszkodik a napló, ami él az emberek fejében.

Az emberek így beveszik, és a Győzőke show és egyebek mellett van más, amin lehet szörnyülködni, amit mindenki nagyon élvez.

:)

42. Fiatal nő (válaszként erre: 41. - Fiatal nő)
2010. júl. 2. 17:14
Gusztustalan.
2010. júl. 2. 17:13
Na, az ilyeneket tudnám belefojtani egy kanál vízbe. Igaz, hogy 3 éves a blog, kíváncsi lennék, azóta mi történt a csajjal. Az ilyennek szerintem sosem nő be a feje lágya. :-S
40. Lyrian (válaszként erre: 36. - F758a7200f)
2010. júl. 2. 17:08

Még egy megjegyzés a nevelésről.

Manó lányom 11 éves. Az osztálytársnői szüleit csak "kőgazdagéknak" hívom. Komolyan, az összes ilyen.


Ezek a lányok, már kicsi korban csak és kizárólag azzal dicsekszenek a suliban, hogy milyen jó a mobiljuk, milyen lesz a szülcsinapi bulijuk. Egy ilyen szülcsinapi bulira elmentem a lánnyal. Két mondatom volt csak, ez pedig rám nem jellemző.


A szülők csak arról beszéltek, hol hány autó van, milyen jól (vagy nem jól) takarít a bejárónő, hová mennek nyaralni, az ezüst vagy a platina a legmenőbb most... a gyereket nem engedték el egy buliba (lány 15 éves), mert metróval kellett volna mennie (sose ment úgy még), mert a sofőr nem ért rá a kocsival elvinni...


... és akkor nagyon elgondolkodtam (amúgy meg is írtam kis opuszomat erről a csodálatos eseményről, ha valakit érdekel, bedobom a naplómba), hogy ezekből a gyerekekből lesz-e egyáltalán életrevaló felnőtt?

2010. júl. 2. 17:02
semi gáz vele. Aki teheti, így él, csak nem vallja be:-))
38. ájrin (válaszként erre: 35. - 3521a947d3)
2010. júl. 2. 17:01
ott a pont...
37. Lyrian (válaszként erre: 36. - F758a7200f)
2010. júl. 2. 17:01

Hál istennek, boldog menyasszony. :)

Két lábbal a talajon, pörgős-forgós imádnivaló húszéves. :) Bár agyilag az anyjára ütött, de hát kire másra üssön? :D

36. f758a7200f (válaszként erre: 33. - Lyrian)
2010. júl. 2. 16:58
nem, ha törődsz vele, nem lesz ilyen. Az a csaj is valószínű azért lett ilyen, mert otthon a pénz mellé nem kapott elég odafigyelést és szeretetet. De 20 évesen már egyedül is elgondolkodhatna, hogy a saját akciói is számítanak (nemcsak a szülei hibái) a jövője alakításában
2010. júl. 2. 16:57
Semmi baj nincs ezzel a kislánnyal! Majd kinövi szépen és megváltozik az élet szemlélete. Jó kis egézséges önbizalma van, ami pedig a fikázásait ill. a lenézéseit illeti nem kell messzire menni, a hoxa is tele van ilyenekkel.
34. f758a7200f (válaszként erre: 30. - MelisUK)
2010. júl. 2. 16:55
Szerintem azok nem plázacicák. Úgy értem én is törődöm a külsőmmel és szeretem a jó cuccokat, de nem létkérdés egy pár új cipő vagy nem halok bele mert nincs vuitton táskám
33. Lyrian
2010. júl. 2. 16:48

Sziasztok!


Először megköszönném, hogy olvastátok. :)


Ha az egész naplóra vagytok kíváncsiak (ami tényleg 2007-es), erre kell keresni: Egy szöszi plázacica naplója (a linket nem írom be, rögtön kidobja erre), a lányzó nick-je Barbiee20.


Érdemes egyébként a hozzászólásokat is elolvasni.

Én nagyon sokat gondolkodtam azon, amíg nyálazgattam (no nem a sót a pasi hasáról teq előtt), hogy mit is csinálnék, ha a lányom ilyen lenne. Szerintem megfojtanám. :)

2010. júl. 2. 16:43
írjátok be a keresőbe, hogy egy plázacica naplója és az első az övé
31. f758a7200f (válaszként erre: 24. - Bd37ba754f)
2010. júl. 2. 16:41
Hát épp ez az hogy az ilyennek nem lesz gazdag férje, mert tudod a menő pasikkal az a gond hogy nem szeretnek olyan csészéből inni amibe már mindenki beleköpött. Én nem vagyok irígy a számító mentalitására, mert nem számító. Ha tényleg számító lenne, akkor már kibekkolta volna a főnyereményt (pasiban) és pár év múlva elválik és nem kell a fenekét riszálnia a rúdon. De még egyelőre nem kell senkinek, csak egy éjszakára, vagy hogy részegen grátisz meghúzzák, úgyhogy mehet csak riszálni amíg ideje és szépsége engedi:)
30. MelisUK (válaszként erre: 10. - C42aaaac41)
2010. júl. 2. 16:40
Valóban nem általános, szerintem inkább ez a nagyon-nagyon ritka. Rengeteg "plázacicát" ismerek, akik egyáltalán nem ilyenek, hanem nagyon is értelmesek. :D
2010. júl. 2. 16:36
Most látom, hogy ez a blog 2007-es.
28. zsu1984 (válaszként erre: 26. - F758a7200f)
2010. júl. 2. 16:34
Biztos vagyok benne! Van nekem is olyan ismerősöm aki kikerült a nagyvilágba(faluról Bp-re és az iwiw tele van neki olyan képekkel ami ugyanolyan életre utal mint amiről ez a lány ír és Ő olyan büszke magára, az életére és olyan lenéző lett!
2010. júl. 2. 16:32
egnem pl zavar h ilyen a viselkedésük. A sok kavarásuk, és csodálkoznak a pasik h féltékenyek vagyunk. Én épp az ilyen lányoktól félek, bízom a páromban, de ezek a lányok, ha nem történik semmi akkor is tudnak kavarni és gonoszkodni hogyha látják hogy más boldog.
26. f758a7200f (válaszként erre: 13. - Zsu1984)
2010. júl. 2. 16:30
Igaz, igaz, lefogadom hogy ő direkt büszke is rá:)
2010. júl. 2. 16:30
szerintem én is megtaláltam, Paris Hiltonos háttér van, ugye ez?
2010. júl. 2. 16:29

brrrrr kirázott a hideg de bele olvasnék ebbe a szpcsi blogba én is !!!léccciii léccciii:)

Azért valjuk be őszíntén irigyek vagyunk legalábbis én.Irigy vagyok azért hogy van gusztusa a testével kiszolgáltatni igényeit,irigy vagyok hogy nem kell két kézzel kaparnia minden nap a betevőért(lehet hogy két kézzel fogja a betevőt de egye fene:))Irigy vagyok hogy nem születtem bombanőnek és csökkent agyunak.Szóval irigylem a buta de számító eszüket,mert egy villantásra ölükbe hull minden.Viszont hányingerem is van tőlük és némi sajnálat,micsoda szép emlékeket gyüjt össze évek alatt...És sajnálom a meg nem született gyerekét akire micsoda évek várnak az elmebeteg anyja mellett aki akkorra depresziós,pánikbeteg életunt,kivénhedt másodpilóta lesz a gazdag hapsija mellett bejárónővel,néhány elvonón tul,babysitterrel és alkoholistán bámul majd a semmibe hogy azok a régi szép láza idők...

2010. júl. 2. 16:29
Tetszett, hogy leszólta a rocker csajokat, akiket a bokorban mindenki meghúz, de ha őt húzzák meg hányás közben a budiban, az kúúúl. Lényeg hogy vuitton táskája volt gondolom :DDD Hát küld már át nekem is azt a linket légyszi vagy közöld le, csak mert féltékeny vagyok arra a sok pasijára, akik így meghúzzák (mert az aztán bazi elegáns), de ki is hever kinek a lába előtt? :)
22. emagdi
2010. júl. 2. 16:28

már csak azt nem értem, hogy miért zavar valakit, ha más ilyen. hiszen nem arról van szó, hogy ezentúl mindenkinek így kell gondolkodni. :)

ha valakinek ez a stílus "klaró" akkor éljen így, még 5-10 évig megteheti, utána úgyis át kell állnia a lógó hasú vén szatyrok közé :D

21. Ficu00
2010. júl. 2. 16:27
megnéztem, nem mostani a dátum szerint.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook