Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... fórum

Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy plázacica naplója... azaz milyen egy igazi NŐ... szerinte...

140. buschne (válaszként erre: 139. - 40163fd81d)
2010. júl. 3. 08:14

Ezzel nem értek egyet, mert -bár én még nem olvastam a blogjába, de ha lesz időm és megtalálom, belenézek- mi jól szórakozunk rajtuk, ahogyan ők szórakoznak a "normális" embereken...

De hisz ezt már előttem írta is valaki.

2010. júl. 3. 08:09

Nem értem ezt a fórumot.

Mindenki "agyrákot",meg IQ sorvadást ,meg hányingert kap,de azért beleolvas a blogjába,sőt,végig is nyálazza,holott állítólag nem is érdekli,sőt elítéli az ilyen típusú nőket....hmm,ez igen érdekes.

Szerintem semmivel sem vagytok különbek,mint a plázacicák,és semmivel sem viselkedtek másként,mint ők.

2010. júl. 3. 08:00
egyébként jól szórakoztam :-))
2010. júl. 3. 07:59
saját tapasztalat agyuk az nincs. bekerültek egy olyan melóhelyre ami nem nekik való volt kb. 2hónapig bírták a főnöknő nem tudta olyan helyre rakni az egyiket ami neki megfelelt volna de magas végzettsége AZ NEM VOLT!
2010. júl. 3. 07:48

Most olvastam bele a blogba hát ez nagyon jó...

Azt írja a csaj,hogy "ma a plázázás elhalasztva mert hűvős van és nem lehet minit felvenni"

no comment

135. Gixy28 (válaszként erre: 128. - Bd37ba754f)
2010. júl. 3. 01:53
Ez nagyon jóóóóóóóó! De jót nevettem! :) Látom azért nem kellett a hülyeségért a szomszédba menni :):) Egyetértek a leírtakkal!
134. tündér74 (válaszként erre: 118. - Lyrian)
2010. júl. 2. 23:52
Én szeretem a rockot, de ez tényleg nagyon ütős volt:D Hihetetlen hangja van a csajnak.
133. 6f773a273c (válaszként erre: 101. - 8ee31e318f)
2010. júl. 2. 23:47
igen,teljesen igazad van.de azért nekem eléggé böki (ettől függetlenül) a csőrömet,ha egy kapcsolatban élő pasi dugja ágyba az ilyen utolsó kis szennyet...
2010. júl. 2. 23:44
Én is olvastam a cikket.Kiábrándító,hogy még dicsekszik is a hülyeségével.
2010. júl. 2. 23:41

hát ez a cikk elég kiábrándító.azért kíváncsi lennék a blogra is.elküldenéd nekem a címét?annyira kíváncsi voltam mindig egy ilyen buta ribi elbeszélésére...:)

úgyis fáradt vagyok,szeretnék egy jót röhögni...

borzasztó,hogy léteznek ilyen emberek.az összeset önkéntes munkára kéne küldeni Irakba

2010. júl. 2. 23:33
Az ilyen plázapatkányoknak,legyen fiú lány, megtanitanám fát vágni,főzni,mosni,füvet nyirni ,és tuti nem lenne kedvük ott hesszelni a plázákban! Sok ostoba naplopó!Nálunk a városban ,betanyázzák magukat a fiatalok a buszvégállomásra,és ott bandáznak egész nap,laptoppal,telefonnal,(ratyi zene kihangositva)természetesen!!
129. pink sunrise (válaszként erre: 128. - Bd37ba754f)
2010. júl. 2. 23:24
jAAAJ,megérte fentmaradni ezért,olyan jót röhögtem:DDD
128. bd37ba754f (válaszként erre: 110. - Klenca)
2010. júl. 2. 23:22
Igen át lehet nevelni őket láttátok a paris a farmon? pár részbe belekukkantottam nos az ilyen cukibabákat fognám és kivinném egy hónapra kicsiny falumba és elmondanám hogy a legközelebbi pláza autóval 1 óra ha nincs kocsi napi3 busz megy oda ,ott is van 10 bolt könyves,konyhás,lakberendezéses 3 ruhás 1 cipős 1 telefonos menjen vásárolni,majd felcsapnám a ganés szekérre egy villával hogy amit dolgozol azért kapsz ételt.Az esti buli meglenne egyetlen kocsmába a biliárdasztalnál és ha kidobja amije van vessen magára ha a tehénpásztor és a kecskepásztor hajba kap érte.Egy hónap alatt olyan házi menyecskét varázsolnék belőle hogy a gumicsizmát is prada cipőnek fogja érezni:)
127. Dani19
2010. júl. 2. 23:22
Én is kiírtam plázacicákkal kapcsolatos fórumtémát!:)
2010. júl. 2. 23:18
Nem semmi az biztos. Gratulálok, hogy így összefoglaltad. :)
125. Molyka
2010. júl. 2. 22:57
K*va jó :)
124. tina68 (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. júl. 2. 22:49

Még a felénél sem jártam, már akkor tudtam, hogy te írtad a cikket:-)


És a végén, pedig megmosolyogtam magam, hogy igazam lett!

Az a szomorú ebben a cikkben, hogy egyre több ilyen "hölggyel" lehet találkozni! Apuci kicsi lánya!

Olyan jó, hogy az én lányaim, csak moziba járnak be a plázába, és ha valami fontosat kell venniük!

De csak úgy shoppingolni, azért mert a napszemcsi, nem illik a fülcsihez, és a papcsihoz...., na ez a lányaimnál is kiverte a biztosítékot:-D

2010. júl. 2. 22:44
Sziasztok! Engem az bánt, hogy összehasonlítanak az ostoba plázacicákkal, pedig attól, mert festettszőke a hajam és majdnem mindenem rózsaszín, attól nekem van eszem, és az zavar, hogy mindig a külső alapján szűri le a legtöbb ember, hogy a másik milyen ember is valójában. Lehet hogy nincs rajtam súlyfelesleg (de formálnivaló akad rendesen), viszont én soha snekit nem nevetek ki azért, mert kicsit teltkarcsú!! Az embernek vannak külső adottságai és soha nem a külső számít. Az a fontos, hogy szeressük,fogadjuk el magunkat olyannak amilyenek vagyunk, nem szabad senkivel sem foglalkozni!!Viszont szoliba nem járok, mert örülök annak, hogy fehér bőrrel születtem. :)))
122. Felhoo (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. júl. 2. 22:41

Kedves Lyrian!

Köszönöm, h megismertettél ennek a világnak szélsőségével:) Persze ismerek plázacicamicákat, de ennyire elkorcsosult és elsatnyult fajtával még nem találkoztam:)

Eddig azt hittem velem van probléma, de hála neked jobban értekelm az erkölcsöket, a tudást (mert én bizony büszkén vállalom, h szeretek könyvmoly lenni:)), a barátokat, és végül de nem utolsó sorban a szerelmet (és persze az ezzel együtt járó kiváló szexuális életet:))


Köszönöm a cikket:)

121. Lyrian (válaszként erre: 119. - A0c1361e44)
2010. júl. 2. 22:33

Engem mindig a nagy cickmómickóimmal nyestettek.

Bámulták, bámulták. Akkor megjegyeztem, hogy bocsi, ha kicsit feljebb nézel, van ott fej is, s benne nem kicsi ész is. :D

Volt is zavar, de nagy. :)

120. Belana
2010. júl. 2. 22:32
Te szentséges atya úristen! Nekem eddig is megvolt a véleményem, de ez, IQ -400. Én rocker sem vagyok, de akkor inkább az, mint ez az agyatlan libaság. Hol vannak a régi értékek? Remélem idővel kiveti magából a társadalom eme nagyjait és visszatérünk a normális kerékvágásba.
2010. júl. 2. 22:32

Én kicsit öregecskén, kicsit nagyobb hassal a kelleténél, igenis bikiniben strandolok:) Egy kicsit nem érdekel, ha kiröhögnek. Amikor az alakom tökéletes volt akkor is bikinit hordtam, és sosem tangát, mert tisztában voltam már ennyi idősen is az izlésességgel. Nem vagyok irigy, és jókat derülök én is azokon, akik azt hiszik, hogy tökéletesek és ezért magukra vesznek mindent:) Pedig ha tudnák mennyire nevetségesek a felpumpált szájukkal, a nem épp tökéletes alakukra húzott tangával. Attól, hogy valaki sovány, nem feltétlenül csinos és szép, és attól, hogy valaki telt nem feltétlenül csúnya és formátlan.

És egy kis nem is tudom mi:) Valaki emlitette már ezt: Lehet kicsit nagy a hasam, de az agyam mérete is követi:)

118. Lyrian (válaszként erre: 115. - 116212323c)
2010. júl. 2. 22:25

Köszi lányok! :)


Mindenkinek küldtem koktélt, sör sajnos nincs a jelek között, vegyétek úgy, mintha azt küldtem volna. :D


Inni meg iszom, most éppen Soproni Fekete Démont és ütök rockot hallgatok hozzá, de még milyen ütőset! A csajt benne imádom. Egyszer azt mondták, mielőtt énekelni kezdett volna, hogy jajj, hogy fog ez a cicababa énekelni???? Olyan nyávogósan konferálta fel a zenét.


Hát kéremszépen, így! Készüljetek fel, nem mindennapi előadást fogtok hallani egy szőke cicababától. :D És ez az eredeti hangja, mindenféle torzítás nélkül. :D


[link]

2010. júl. 2. 22:21

Nagyon tetszik a cikk! :) Gratula... (tudna valaki privátüziben egy linket is küldeni esetleg? - bocsi, ha eddig elhangzott vhol, de most fáradt vagyok, h visszaolvassam a hozzászólásokat!)


Amúgy a bokorban mindenkivel szexelős rész nálam is bőven kimaradt, és a hasonló stílust kedvelő ismerőseim java se ilyen fajta, szóval nem értem én ezt a földönkívüli plázacicát... Ismerni egyet se ismer, ebben biztos vagyok... :D

A másik meg, lehet hogy ő meg a kis barinői jókat nevetnek a strandon mindenki máson, de a "mindenki más" értelmesebb része meg rajtuk szakad... Úgy látszik kimaradt mikor az észt osztották...

116. Norelia (válaszként erre: 112. - 3521a947d3)
2010. júl. 2. 22:14
Hát ez igaz... ^^"
2010. júl. 2. 22:12

Király a cikk :D

a plázacicák buták tökéletes bizonyítéka a naplója

2öcsém rocker és a barátnője az egyiknek szintén az! és szép nagyon szép! ad magára, okos, egyáltalán nem fekszik össze bárkivel bármikor és bulik után a bokorba :D

ekkora egy :D na jó megyek dolgomra! a cikk írójának üzenem :D igyál még egyet helyettem ismert a bölcsességfogam kivétele miatt egyenlőre nem ihatok :D

2010. júl. 2. 22:07

Nos,jót nevetgéltem eme kis Hölgyecske életformáján:))) és világ szemléletén:)

Az a jó hogy pl.Tesómmal vagy barátnőimmel pont az ilyen forma "gádzsikat" szoktuk kifikázni.Lehet hogy ettől nem vagyunk különbek de azért még mindig többre tarom magam az ilyen csajsziktól.Mert lehet nekik bomba alakjuk meg klassz ruháik vannak de egy Embernek nem ezek a fő értékei hanem az amit érez, gondol,cselekszik.

És ha ebből a szemsszögből nézzük,nagyon sajnálom ezen hölgyikéket.

2010. júl. 2. 21:59
Állat a cikked! Nagyon tetszik! Még nem olvastam se a pro-se a kontra hozzászólásokat, de gondolom van mindkettőből bőven:-)
112. 3521a947d3 (válaszként erre: 109. - Norelia)
2010. júl. 2. 21:38
Hááát ez legyen az ő bajuk...észt ugysem tudunk nekik adni.
2010. júl. 2. 21:37

Sziasztok!


Én elvől utálom az ilyen kis k-kat! Plázáan dolgoztam másfél évig és hát elég is volt. A legszebb az volt, amikor a plázacicus besétált a boltba (cipőbolt) terhesen, tapadós miniruhában, mély dekoltázs, picsa ki...és úgy próbált papucsot, hogy állt és amikor felemelte a lábát, premier plánba láttad mindenét. Nagyon durva.


Vagy amikor a frissen sok pénzhez jutott paraszt viszi el a barátnőjét plázázni.... csávó kigyúrt, zselés fej, feszes póló, csak szőke, agyon sminkelt, stb...parasztok (ezt a szó szoros értelmében értsd) és lóg ki mindkettő szájából a fogpiszkáló. És akkor beszól, hogy: hejj, ebből van 45-ös? :) Érted???


Undorítóak!


A véleményem mondjuk az, hogy én a molettebbek közé tartozom, 7 hónapos a kislányom és maradt rajtam igencsak feles kiló. Eszembe nem jutna valakit kiröhögni a súlya miatt, ha dagibb nálam, ha csonti, mert tudom, milyen rosszul esik. Önmagát minősíti, egyszer majd jól megszívja, majd valaki keresztbe tesz neki az élete folyamán, játszon csak.


Igaz mikor terhes voltam és bikinit vettem fel, Ipoly partra mentünk párommal, anyumékkal, háttal álltam az útnak, egy autónyi pasi haladt el mögöttem és közölték, hogy fúj, de ocsmány dagadt picsa. És ekkor megfordultam.... Jaaa, terhes ba' meg! Nagyon rosszul esett!


Mondjuk ilyenek miatt nem járok strandra egyáltalán....Ennyi. Párom kezd megtanítani rá, hogy ne foglalkozzak ezekkel...neki úgy vagyok jó, ahogy vagyok. Ha fogyni akarok majd fogyok, ha már nem szoptatok. Szarjak le minden ilyen hüle picsulit!


Puszó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook