Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nő mi okból választja a kisfiút a férfi helyett? fórum

Egy nő mi okból választja a kisfiút a férfi helyett? (beszélgetős fórum)

19. Amaunet (válaszként erre: 1. - Daisy66)
2018. jún. 9. 13:55

Megkérdezhetem, hogy te hány évesen voltál viszonyban ezzel a "kisfiúval"?


Azt gondolom, hogy a 25 éves lány lehet már szorongatónak, inkább börtönnek élhette meg a 30 éves férfival a kapcsolatát. Lehet,hogy már gyermeket vártak tőle, amire még nem volt felkészülve.


Az, hogy fiatalabb férfit választott - még ha az a te "levetett pasid is volt" - azért lehet, mert vissza akar térni ahhoz a helyzethez, amikor még nem volt a 30 évese.


Egyébként 5 év ide vagy oda nem kéne, hogy számítson. Nem a szexbeli tudása ítélünk valaki felnőttnek, férfinak, hanem az értékrendje, az életvitele, a gondolkodása okán.

Ha téged még mindig az foglalkoztat, hogy az egykori "gyakorló társad" épp milyen kapcsolatot épít, akkor még nem nőttél fel.

18. Channa* (válaszként erre: 17. - Guruljka)
2018. jún. 6. 06:08
Pacsi!:DDDD
2018. jún. 6. 00:33
Én a magam részéről nem választanék perzsát. Akárhány éves is.
16. Dredd
2018. jún. 5. 23:48
és én hol találok magamnak Perzsa nőt ? hmm ?
2018. jún. 5. 19:22

Ha én lennék a 25 éves nő, akkor nem a koruk miatt nem kellenének a perzsa fiúk...


Egyébként neked az a gondod, hogy egyik perzsa sem a tied?

Vagy miért gondolkodsz ezen?

14. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Daisy66)
2018. jún. 5. 19:03
Az egy dolog, hogy ajándékot kapott, meg utazgattak, attól még lehet, hogy a 30 éves pasi irányítani akarta őt, uralkodott rajta. A 20 éves lehet, hogy ilyen téren boldogabbá teszi őt.
2018. jún. 5. 15:09

Valószínű, hogy a nő anyáskodó típus.

Igazi Ősanya :)

12. sanyinak (válaszként erre: 10. - Fincsi5)
2018. jún. 5. 14:49
Vagy perzsa bundát kapott tőle, esetleg felperzselő érzés volt vele.
2018. jún. 5. 14:48

az én férjem is fiatalabb,majdnem 3-évvel

44-éve vagyunk együtt,

nem az számit,ki mennyi idős,

10. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Idhikai)
2018. jún. 5. 14:43
Talán a perzsa szőnyeg,és ilyenekhez kötődik. D
2018. jún. 5. 14:42

.


Nem is értem pontosan a kérdést, hiszen egy 20 éves fiú már semmi esetre sem kisfiú. Sőt. Vannak olyan 20 éves fiúk, akik 20 évesen már sokkal érettebbek, mint más fiúk 30 éves korukban.


Másrészt nem értem, hogy ha a 25 éves nő, 30 éves férfi esetén elfogadható az 5 év korkülönbség, akkor miért lenne más ez abban az esetben, ha a 25 éves nő és 20 éves férfi között áll fent ugyanez az 5 év korkülönbség?


Harmadrészt, ha a nőknek lenne egy csöpp eszük, és nem a hosszú özvegységre bazíroznának, akkor hosszútávra meg főleg maguknál fiatalabb párt választanának, hiszen a férfiak alapból is rövidebb ideig élnek, tehát kevesebb időt kellene özvegyen élniük.


Negyedrészt, a férfiak libidója 60 év körül jelentősen esik, míg a nőké kevésbé. Tehát ha az időskori szexualitás kiegyensúlyozottságát tekintjük, akkor is az lenne az ideális, hogy idősebb nő, fiatalabb férfi.


Tehát az említett 25 éves nő részéről ennél jobb választás nem is lehet, ha hosszútávra gondolkodik, és nem kötik buta társadalmi konvenciók.


.

8. globus (válaszként erre: 1. - Daisy66)
2018. jún. 5. 14:41
Csapj le az elhagyott 30 évesre.
7. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Daisy66)
2018. jún. 5. 14:34

Az eltelt két év alatt szépen kiforrhatott ... :D

Most már bánhatod, hogy eldobtad magadtól, mert tapasztalatlan volt.

2018. jún. 5. 14:31
Sok nő otthagyja az olyan férfiakat, akiktől mindent megkapnak, mert megunják a jót.
5. Idhikai (válaszként erre: 1. - Daisy66)
2018. jún. 5. 14:29

Van lényege annak, hogy perzsa?

Amúgy a fiatal fiúk szeretik a kicsit idősebb nőket... és viszont is izgalmas. Nincs benn rossz. Házasodni gondolom nem akarnak, de az se kizárt. Nem kell különösebb nagy okokat keresni szerintem. :)

4. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Daisy66)
2018. jún. 5. 14:27
Igaz szerelem.
3. Bless the child (válaszként erre: 2. - Globus)
2018. jún. 5. 14:27
:D
2. globus (válaszként erre: 1. - Daisy66)
2018. jún. 5. 14:26
Megperzselték a perzsák.
2018. jún. 5. 14:06

A véleményetekre lennék kíváncsi, meg arra, hogy ti ebben a helyzetben kit választanátok.


Tegyük fel van egy 25 éves nő, néhány éve együtt van egy 30 körüli perzsa férfivel. A férfitól mindent megkap: sok-sok ajándék, utazások, ha jól tudom, a férfi már abban is gondolkodott, hogy elveszi feleségül. Aztán a nő otthagyja egy 20 éves kis éretlen perzsa fiúért. Vajon miért? Mi okból dobja el a "biztos jövőt" egy kisfiúért?


Nem én vagyok ez a nő. Néhány hónappal azelőtt, hogy ez a nő és a 20 éves fiú összejöttek volna, én voltam annak a fiúnak úgymond a barátnője, vagyis lefeküdtünk pár alkalommal, de én vetettem véget a dolognak. A fiú szűz volt akkor, én már nem, és nekem nem volt elég az, amit tőle kaptam. Éretlen is volt, én pedig hosszútávra terveztem volna, bár azóta lassan eltelt 2 év, lehetséges, hogy változott valamit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook