Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félek, hogy a másik lányt választja.Nagyon fáj ez az... fórum

Félek, hogy a másik lányt választja.Nagyon fáj ez az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. okt. 7. 08:18
Aki menni akar azt el kell engedni!
13. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 08:07
Nagyon helyes! Ne is állj szóba az ilyennel, akinél csak a második helyen vagy. Ha most megbocsátod neki, hogy ezt megcsinálta veled, megcsinálja máskor is, bármikor! Kapsz te ennél jobbat is, csak keresgélj.
12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 5. 23:11
De azt láttad mit irt? Ez tényleg elég méltatlan helyzet hogy ha ló nincs alapon dönt majd 😞 bármennyire is nehéz, ne hagyd így megalázni magadat.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Margareta)
2023. okt. 5. 19:39
Első randi után 2 nappal benyögte h fel bukant egy lány kibe régen szerelmes volt. Tegnap együtt buliztak egy ismijénél. Azt mondta azon a bulin fog eldőlni lesz e kapcsolat kettőjük között. Ma rám írt délután de nem láttamoztam. Nem volt elég lelkierőm h beszélgesek vele :(
10. 289ed6915f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 5. 19:27
Így jártál..🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
9. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 5. 18:56
Tudom, hogy fáj, voltam ebben a cipőben, de hidd el, aki mást akar vagy menni készül, azt engedni kell.
8. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2023. okt. 5. 14:34
abból én már kinőttem.régen volt.
7. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Tumbo2)
2023. okt. 5. 14:32
csak legyen jó csalid! 😂😂😂
6. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2023. okt. 5. 14:29
van hal bőven a tengerben.
2023. okt. 5. 14:25

"Gombház sej, ha leszakad

Egy helyébe ezer is akad!"

4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 2. - Margareta)
2023. okt. 5. 10:01
Talicskavásár van az OBI-ban..-))
2023. okt. 5. 07:57
Miért akarsz olyan pasitól valamit aki más nő után is fut? Szerinted ez így jó? Gondolod, ha együtt lesztek leszokik eme jó szokásáról? Engedd el, találsz olyat aki nem több vasat tart a tűzben.
2023. okt. 4. 23:28
(Szerintem) régen rossz egy kapcsolat, ha azon kell rettegni, hogy nem kellesz neki. Igen, tudom, szereted. Nem úgy látod a dolgokat, mint egy külső szemlélő. De ha jobban belegondolsz, ha igazán szeretne téged, nem lenne ott a kétely kettőtök között. Az emberi kapcsolatok nem ételek, hogy válogatni lehessen közöttük. Minden ember tudja legbelül, hogy kit/mit szeret/ne. Szerintem ha van egy minimális önértékelésed, ezt neki is megmondod. Vagy képes határozottan téged választani, és abszolút kizárni azt a másik lányt, vagy felejtsen el téged. Ne aggódj, csak az elején lesz rossz. Ha meg neked szánták, tudod a mondás is azt tartja, "az ördög is utánad tolja talicskán".

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook