Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A "Klub"tulajdonosok hogy és mi alapon választják ki azokat, hogy kik léphetnek be a klubjukba? fórum

A "Klub"tulajdonosok hogy és mi alapon választják ki azokat, hogy kik léphetnek be a klubjukba? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 7. 18:46
Rövid bemutatkozást kérek, megnézem az interaktivitását.ha nem válaszol, akkor elutasítom, mert szerintem tiszteletlenség, ha valamire megkérnek,és még annyi fáradtságot sem veszel, hogy visszaírj!
8. xep
2011. márc. 3. 13:20
Nagyon egyszerűen le lehet ellenőrízni:Klub-felül az Események;és ott látszik minden klubon belüli mozgás!
7. xep (válaszként erre: 3. - Mákosnudli)
2011. márc. 3. 13:07
Ma is írtál oda,mint láttam,úgyhogy írhatnál vmi helyesbítést,nem?hamár így reklámozod az egyik kedvenc klubomat!?
6. Rish67 (válaszként erre: 5. - Mari20)
2011. márc. 3. 12:48
Figyi,ezt minden klub-tulaj maga dönti el.A mi klubunk azért zárt,mert személy szerint engem már igen durva módon kitúrtak a Hoxáról,ne tudd meg,milyen undormány,bunkó volt az illető.Hála neki,egy csomó itteni baráttal szakadt meg a kapocs.Hát,én csupán ezért vagyok óvatos,elnézést érte.Amúgy meg engem is utasitottak már el,mikor beléptem vna egy klubba,és először én se értettem,akkor irta a klub-tulaj,h megértekezte a többiekkel,és igy döntöttek,az a klub már egy "bejáratott" klub,és ők régen barátok,stb....A mi kis klubunk meg jó barátnőkből áll,ennyi.Mivel igen messze lakunk egymástól,ez az egyik út,amin keresztül tartjuk a kapcsot.Neked is szép napot.//Mákosnudlit nem utasitották el,ahogy én tudom...//
2011. márc. 3. 12:05

drága

ha te klub tulajdonos lennél, válogatnál?

igen


mi alapján?

a tulaj dönti el...


fogadd el, te is ezt tennéd

vagyí felelj meg a "követelményeknek"


legyen szép napod

MAri

2011. márc. 3. 11:04

Szia,szerintem nem a tagságodat vonta vissza,csak az Admin.kinevezésedet,nem?Az eseményeknél utánanézhetsz...Amúgy igaza van Gizusnak,ez igy megy. A mi zárt klubunk is igy működik.

Szép napot!

3. Mákosnudli (válaszként erre: 2. - Gizus58)
2011. márc. 1. 08:10
A "Filmszeretők" klubjába szerettem volna belépni,és a -gondolom- tulajdonos először engedélyezte de utána visszavonta. Csupán ezért érdekelt a feltett kérdés. Válaszodat köszönöm.
2. gizus58 (válaszként erre: 1. - Mákosnudli)
2011. márc. 1. 07:48
Én, megkérdezem a jelentkezőt, miért szeretne csatlakozni a klubhoz.Kérek egy rövid bemutatkozást.
2011. márc. 1. 07:45
A "Klub"tulajdonosok hogy és mi alapon választják ki azokat, hogy kik léphetnek be a klubjukba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook