Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy kecskeméti piacos viselkedése fórum

Egy kecskeméti piacos viselkedése (beszélgetős fórum)

2009. nov. 10. 18:14
Én sem hagynám annyiban. Mindenképp tegyél bejelentést. Bunkók mindenhol vannak, de legalább kicsit próbáljunk meg hatni rájuk, hogy hátha észbe kap. Elég durva amit veletek csinált meg a bácsival.
3. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1. - PPéter)
2008. szept. 2. 07:11
Igazi bunkó!Tedd meg a feljelentést!!
2. smudlaagi54 (válaszként erre: 1. - PPéter)
2008. júl. 26. 05:50
Hülyék sajnos mindenhol vannak.Nekem a szomszédom ilyen,ha olyan lennék naponta téphetném meg.Legutóbb abba kötött bele,hogy ugatnak a kutyák,és állandóan szabadon vannak.Az ő keritését 10 méterre se tudják megközeliteni,mert elvannak keritve.
2008. júl. 25. 18:54
Ma július 25.én lerobbant az autónk a Budai u. és a Jókai u közötti útcában a piac mellett. Segítettek félretolni az autót egy kapu elé (ahol a nagy rácsos kapu található, bent egy nagy placcal, a külső piaccal szemben). Kijött az autószerelő, közölte járóképtelen az autó, tréler kell hozzá. Megrendeltem a trélelt és betoltuk a teljesen nyitott kapun át a placra az autót, hogy ne akadályozzuk a forgalmat és ott maradtam mellette. Egy 10 percen belül megjelent egy nő, aki azt állította, hogy ez az ő háza (holott nincs is ott ház, csak egy betonos placc és kiderült csak bérlik és a kereskedők állnak be oda.) Elnézést kértem és mondtam, ha segít elrakom az autót, de Péntek du.-án a piacnál lehetetlen parkolni. A tréler meg úton van. A Nő csak ordibált és megalázóan viselkedett, lekurvázta a feleségemet és engem is elhordott mindennek. Nagyon megalázóan viselkedett és nem lehetett vele egy szót sem váltani. A rendőrség vetett véget ennek az incidensnek. A Piacon utána vásároltunk és közölte egy árús miszerint nagyon sajnáltak bennünket, miután ez a Nő ilyen, legutóbb egy idősebb bácsit miután olcsóbban adta a dinnyét, ezért egy LÁDÁVAL HÁTBAVÁGTA. Valószínű nem hagyom ennyiben és bejelentem ezt a viselkedést a Piacfelügyelőségnél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook