Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy jóbaráttól: "Ha te lennél az utolsó a másik nemből, inkább a saját nememből választanék" fórum

Egy jóbaráttól: "Ha te lennél az utolsó a másik nemből, inkább a saját nememből választanék" (beszélgetős fórum)


1 2
53. manul (válaszként erre: 1. - Smiley85)
2010. nov. 28. 08:56
Ha ilyen barátaid vannak akkor nincs szükséged ellenségre!:DDDD
52. Smiley85 (válaszként erre: 38. - Andi6020)
2010. nov. 27. 17:00
Még annyit hozzátennék a szikrával kapcsolatban,hogy nekem sem meglátni és megszeretni volt.Ugyanis,mikor megláttam 3-an voltak lányok és ő volt az utolsó,akire azt mondtam,hogy bejön,és ez nagyon sokáig így is volt.Végül egyre jobban megismerkedtünk,és akkor kezdtem úgy érezni,hogy igazán kezdem megszeretni.Erre is akkor jöttem rá,amikor egyre szarabbul esett,hogy mikor eljártunk bulizni,mindig mellém ült,tök jól elvoltunk,a volt barátjával meg folyamatosan balhézott és este mégis hozzá ment fel.De ezt rendszeresen.Szóval valakinél elmarad a szikra,mégis egy idő után úgy megszereti,hogy szinte mindennél többet érne neki,ha engedné...
2010. nov. 27. 16:21
Hát na sajna mostanában ilyen indulatos vagyok:)Ami elég rossz dolog,de hátha majd visszatérek régi nyugodt énemhez
2010. nov. 27. 16:17
Az előbb is csak ennyire voltál figyemetlen. :)
2010. nov. 27. 15:38
Ja látom,elírtál egy betűt,ha jól sejtem és azt javítottad ki:)
48. Smiley85 (válaszként erre: 47. - Fibonacci)
2010. nov. 27. 15:37
Ezt a szót hova kell behelyeznem?:)Vagy csak ilyen utóiratnak írtad?
2010. nov. 27. 15:33
megpróbálod
46. Fibonacci (válaszként erre: 45. - Smiley85)
2010. nov. 27. 15:32

Csakhogy neked azt kell tudatosítanod, hogy Te nem vagy fontos neki. Annyira becsülnek meg téged, amennyire Te megbecsülöd magad. Igaz?

És az is csak rajtad múlik, hogy valóban tudatosítod magadban, hogy ez nem kell, ennél jobbat érdemelsz, stb., vagy csak megpróbélod. A kettő között jelentős a különbség, amit Te is érzel, igaz? Különben nem azt írtad volna korábban, hogy megpróbálni. Így a tudatodat nem állítottad át, hiszen kiutat hagysz, ha nem úgy tennél. És hát ezt folyamatosan tudatosítani kell, hiszen ripsz-ropsz azért nem megy, hogy eltávolodjunk. Persze fizikailag mindenképp az kell, csak lélekben kell mindig erősíteni magadat. De hát ez az én véleményem. Tudod ez a Te döntésed. Bevállalod, vagy nem? :)

45. Smiley85 (válaszként erre: 44. - Fibonacci)
2010. nov. 27. 14:57
Tudni tudom,de nehéz megtenni egy ilyen lépést,ha valaki fontos számodra.És valljuk be annyi mindent eldöntünk a kis fejünkben,de vajon abból mennyit viszünk véghez?
44. Fibonacci (válaszként erre: 43. - Smiley85)
2010. nov. 27. 14:48
Bocs, hogy közbeszólok, de igen szerintem is az lenne neked a legjobb. És nem csak megpróbálni, hanem eldönteni a kis fejedben, hogy igenis ezt így nem folytatod. De igazából Te is tudod ezt, nem?
2010. nov. 27. 14:33
Ebben is van valami.Akkor szerinted az lenne a legjobb lépés,ha most megpróbálnék végleg kilépni ebből...?
42. mágnes74 (válaszként erre: 41. - Smiley85)
2010. nov. 27. 12:08

Ez a macsó-duma:

"Viszont annyiban jó, hogy tapasztalatokat tudok gyűjteni:az hódít, aki a legjobban tud hazudni, akár a csillagokat is az égről. . . minél jobban leszarsz egy nőt, annál jobban fog keresni. . stb. "

Erre reagáltam:) De ezt csak az elkeseredés mondatja veled, azt hiszem.

Általában nehéz így tanácsot adni, igazad van, viszont kívülállóként talán jobb a rálátás a dolgokra.

41. Smiley85 (válaszként erre: 40. - Mágnes74)
2010. nov. 27. 12:03
Nem tom,én ezt tapasztaltam nála...És nem vagyok egy macsó típus,aki minden nőt megakar hódítani.Szóval nem tudom milyen a macsó duma:)Vele kapcsolatban meg az a baj,hogy sok részletet nem tudtok,mivel nem ismertek minket,így tényleg nem is lehet hasznos tanácsot adni.Ezért is voltam kíváncsi csak arra az egy mondatra,hogy kinek,hogy esne és mit csinálna,ha megtudná,hogy egy jóbarát ilyet mond róla...Úgy,hogy semmi rosszat nem csináltam...
40. mágnes74 (válaszként erre: 37. - Smiley85)
2010. nov. 27. 11:56

Aludni:))

Viccen kívül, amit írtál nem hiszem, hogy így van. Ez csak olyan macsó-duma:)

Ha olyan lánnyal találkozol, akivel kölcsönös a vonzódás, nincs szükség ilyen eszközökre.

39. Smiley85 (válaszként erre: 38. - Andi6020)
2010. nov. 27. 11:53
Köszi a választ:)
38. andi6020 (válaszként erre: 35. - Smiley85)
2010. nov. 27. 11:48

Arra, hogy miért nem?


Mert nem.

Mert mint férfi szóba sem jöhet számomra.

Mert a barátságunk utána már nem lenne olyan, mint előtte.

Mert sokkal többet ér nekem ennél. Ő is, és a kapcsolatunk is.

Mert ha azt a bizonyos "szikrát" eleve nem váltotta ki belőlem, akkor nem is működne köztünk a kapcsolat.


És mert annyi szép nő szaladgál a világban ;-)



(Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok biztos abban, hogy van igazi női-férfi barátság.)

37. Smiley85 (válaszként erre: 36. - Mágnes74)
2010. nov. 27. 11:41
Igen,belátom,de azért hétköznap este 10kor már hova menjen az ember,ha másnap dolgozik?:)Amúgy ezért is mondtam neki annyiszor,hogy legyen mindennek vége.Viszont annyiban jó,hogy tapasztalatokat tudok gyűjteni:az hódít,aki a legjobban tud hazudni,akár a csillagokat is az égről...minél jobban leszarsz egy nőt,annál jobban fog keresni..stb.
36. mágnes74 (válaszként erre: 34. - Smiley85)
2010. nov. 27. 11:34

De a vége mindig az, hogy meglágyít, ezt kellene valahogy elkerülni.

Ha mindig a neten akadtok össze egy-egy "szünet" után, akkor menj el többet otthonról. Tényleg úgy érzem, az lenne a legjobb, ha kerülnéd, hogy bárhol összefussatok. De valószínűleg, ez a legnehezebb, hiszen szereted. Viszont ez így nem jó neked sem, azt belátod, ugye?

35. Smiley85 (válaszként erre: 33. - Andi6020)
2010. nov. 27. 11:33
Viszont még mindig nem válaszoltál a kérdésemre:)
34. Smiley85 (válaszként erre: 32. - Mágnes74)
2010. nov. 27. 11:30

Fejmosásnál nem is rád gondoltam:)

Amúgy szoktam szünetet tartani,legalábbis részemről,amikor nem keresem semmilyen módon sem,de mivel fent van msn,skype,iwiw + telszám,szóval minden.Ezeket kitörölni és utána vissza szerezni.Ha én egyszer törlök valakit mindenről,akkor azt végleg teszem.Ja és az ilyen szünetekről ő nem is tud,csak azt,hogy nem írok rá,hanem mindig ő én rám és én meg ridegen válaszolok neki.De legközelebb éppúgy rám ír...

33. andi6020 (válaszként erre: 31. - Smiley85)
2010. nov. 27. 11:29

Ízlelgetem a mondatot, de nem látok nagy különbséget.

Mondjuk a mi kapcsolatunk nagyon erős, ezt simán meg is mondanám neki ha arról lenne szó (sőt, tuti tudja is )nem tagadnám, nem a háta mögött mondanám, nem hazudoznék.

32. mágnes74 (válaszként erre: 28. - Smiley85)
2010. nov. 27. 11:24

Tőlem eddig sem kaptál fejmosást:)

Igen, így nehezebb. Pedig a legjobb megoldás némi idő- és térbeli távolság lenne.

Talán, ha keresnél valami olyan elfoglaltságot, ami eléggé leköti az idődet, még jobb, ha ezáltal új társaságba kerülsz. Ha kevesebb időd lesz a lányra, valószínű, hogy ez a probléma is megoldódik.

31. Smiley85 (válaszként erre: 30. - Andi6020)
2010. nov. 27. 11:23

Csak úgy kiváncsiságból:miért nem?

Másik ott egy szó,ami sokat dob: "utolsó".Nem az,hogy vele meg még sok férfival,hanem,ha ő lenne az utolsó.Részletekre is figyelni kell:)

2010. nov. 27. 11:20

Hát nem tudom, nem biztos, hogy ez annyira rossz. Tudni kellene a szövegkörnyezetet, mag a barát ezen hozzászóláson kívüli viselkedését. Van nekem egy nagyon jó fiú barátom. Soha nem bátorítottam semmire, nem ébresztettem benne hiú reményeket. Tiszta szívből szeretem mint havert, és igen, ha vele kellene szexelnem, lehet inkább leszbi lennék. :-))

De ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy fűvel-fával igen, csak vele nem, vagy hogy nem szeretném.

29. Smiley85 (válaszként erre: 19. - Fibonacci)
2010. nov. 27. 11:20
Sorry,ha hülyén válaszoltam,de nálam alap,ha reagálok valamire,akkor elsőnek azt elolvasom normálisan.Az,hogy nem vár el semmit tőlem?Lehet,csak akkor nem értem,hogy miért háborodott fel a múltkor,mikor közöltem,hogy nem megyek sétálni vele egy szombat délután.
28. Smiley85 (válaszként erre: 27. - Mágnes74)
2010. nov. 27. 11:15

Amúgy a nem találkozást és szünetet nehezíti egy kicsit,hogy mindössze egy emelet választ el minket.Szóval mindenképpen találkozunk.Könnyebb lenne,ha távol laknánk egymástól...De valljuk be,ha szeretsz valakit,akkor hiába gyengül az érzésed,ha meglátod és újra összebarátkoztok ismét megerősödik.

Lehet én vagyok ez a téren hülye gondolkodású,de ha megszerettem valakit egyszer,akkor nem lehet olyan könnyen feledni ezeket az érzéseket és vágyakat.Szóval valószínűleg soha többé nem lennénk már barátok,legalábbis addig,amíg független vagyok...Tudom ezért az utolsó mondatért is kapni fogom a fejmosást:)

27. mágnes74 (válaszként erre: 26. - Smiley85)
2010. nov. 27. 11:07
Nem feltételezem róla, hogy rosszindulatú lenne, szerintem csak gyerek még. Ha egy kicsit érettebb lenne, eleve nem menne bele egy ilyen barátságba. Én úgy gondolom, hogy ha az egyik többet akar, de a másik nem, akkor időt kell hagyni, hogy elmúljon ez az érzés, és csak utána lehetnek barátok.
2010. nov. 27. 10:59
Lehet,csak nem értem,hogy akkor miért mond ilyet rólam.Vagy annyira naiv,hogy azt hitte,én nem fogom megtudni?Csak akkor rossz embernek mondta el.
25. mágnes74 (válaszként erre: 24. - Smiley85)
2010. nov. 27. 10:56

A véleményem ugyanaz.

Valószínűleg, tetszik neki, hogy te többet szeretnél. Legyezgeti a hiúságát.

2010. nov. 27. 10:54
És mielőtt megint kapnék kb. 5szor vesztünk össze,amiből 3szor mondtam,hogy felejtsük el egymást,ebből kétszer ő mondta,hogy gondoljam át,és ne meneküljek el a helyzet elől.Egyszer pedig én.Maradék két alkalomnál normál veszekedés volt,ott 1-1 az arányunk a békülésnél.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook