Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egy hetes diétás menü fórum

Egy hetes diétás menü (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. febr. 3. 13:27

ezt a diétát én is kipróbáltam, mert ez is mint minden diéta végigsöpört a munkahelyen...

annyira sovány, hogy fájni kezdtek az izmaim, a fogaim, a szemem...szóval a szervezet ilyen helyekről vonta ki, amire szüksége volt...köszi, inkább abbahagytam.

2008. febr. 3. 10:00
most igy a fogyokura után egy hónapal,el kell mondanom hogy az 5 kilóbol 2.5 vissza is jött,ugy hogy nem zabáltam és oda is figyeltem hát ennyit erröl,ismét egy csoda diéta
2008. jan. 21. 14:29
Hát én kiprobáltam,de ez ngyon durva,1 hét után már a rosdás szöget is megettem volna,a szénhidrát megvonástól a savam a fülemen jött ki mert nem volt mi felszivja,ettöl persze hányingerem volt,szó se róla 1 hét alatt 5 kg fogytam de majd bele döglöttem.ha nem birod az ehezést semmiesetre sem ajánlom
2008. jan. 12. 17:50
tetszik ez a diétás menü..kipróbálom.pár kiló mínusz rám fér:-)
2008. jan. 10. 08:29
Néhány éve én is próbáltam, de nem bírtam.Nagyon rosszul lettem a szénhidrát megvonással..Mert ebbe a receptebe még annyi szénhidrát sincs amit egy cukorbetegnek kellene ennie.Én úgy tudom,hogy az is 4 zsemlényi..Én nem bírtam, nagyon drasztikus, főleg hosszú távon.Nekem is úgy van leírva, hogy rögtön meg kell ismételéni..Biztosan beterthetó de szerintem felügyeletet igényel mert nagyon drasztikus.....De ahogy előttem is írták már embere válogatja...Aki kipróbáljha annak sok sikert hozzá...
2008. jan. 9. 18:13
Ez már emberkínzás.
2008. jan. 8. 13:29

Probaltam ezt a dietat, de a 10. napon abba kellett hagyjam, mert szedultem mar. Fogyni fogytam az biztos, igaz nem a beigert mennyiseget, ha jol emlekszem 5 kg volt a 10 nap alatt a fogyas. Sok a hus benne es keves, illetve alig van benne gyumolcs. Reggelre meg keves az az ures kave. Reggel is kell enni, foleg gyumolcsot, ha fogyni szeretne az ember lanya.

Amugy a kilok szinte duplazva jottek vissza miutan abba hagytam.

Egy probat meger,annal is inkabb, mert minden ember mas, igy a fogyas is maskent hat egyenenkent. En tobbet az biztos nem fognek bele.

2008. jan. 7. 23:17
Uh... én is keresek most valami hatásosat, de ez lehet tényleg túl erős... és mi van a visszatérő kilókkal? Egyébként én azt figyeltem meg magamon, hogy ha mozogni nincs is időm, ha rendszeres időközönként eszem, az jelent igazán sokat. Hogy mire gondolok? Esküvőre készültem, de vizsgaidőszakom is volt. Nem szeretek semmit se megvonni magamtól, így csupán annyit csináltam, hogy minden nap 7-8 között reggeliztem, 12-13.00 között ebédeltem és 17-18 között vacsoráztam. Ebben az egy órában együltömben leültem és megettem mindent, amit csak kívántam, volt hogy ebéd után egy zacskó chips stb, és 1,5 kilót fogytam tőle! Sajnos ezt a jelenlegi munkahelyemen nem tehetem meg, így egész más módszereket kell találnom, ezért is érdekes számomra ez a heti diéta, de biztos ki fogom próbálni, ha csak 1-1 nap betartásával is!!
2008. jan. 7. 22:48
külömben ki lehet bírni!:)
2008. jan. 7. 22:47

Ez egy nagyon régi recept!

Kórházakba is használjál drasztikus!

Én tudomásom szerint meg kell ismételni rögtön ,így már 2hét igazából!

2008. jan. 7. 18:03

próbálta már v.ki?

Hogy lehet bírni? Mennyit lehet vele fogyni?

2008. jan. 7. 15:22
Szerintem de. lehetne többet enni.A mérték fontos de az is hogy mikor.Pl. ha már este 6 után nem eszel max. joghurt,vagy valami nagyon könnyűt az is sokat számít.Nekem :)
2008. jan. 7. 14:55
Ez nagyon drasztikus.
2008. jan. 7. 13:18

Én azt hiszem,ezt nem tudnám betartani. :((((

Túl kevés.

2008. jan. 6. 14:16
Ez egy menü tipp, ami esetleg jól jön így januárban a karácsonyi zabálós ünnepek után. Annyira nem kötött, mint látszik, hiszen ahol nincs a mennyiség megadva, ott bizonyos szabadságot engedélyez, rád van bízva, mennyit eszel, de azért csak mértékkel, ha tényleg fogyni akarsz.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook