Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy élet margójára fórum

Egy élet margójára (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő cikkhez nyílt: Egy élet margójára

1 2 3
2015. febr. 4. 05:09
Minden jót!
2015. febr. 4. 00:01
Nagyon szép, szívbemarkoló történet! Kedves igazi szerző, jó, hogy jelentkeztél utólag, ha nem is veled történt, szép és megható.
72. makva
2014. nov. 5. 13:41

Kedves Mindenki!

Teljesen véletlenűl akadtam erre a fórumra... nem tudtam, hogy felkerült ez a régebbi írásom a Hoxa portálra is :)

A nevem Madarász Ildikó, a szerző!:)

Nagyon örültem, hogy több írásomat is feltette a Netbarátnő.

Hogy válaszoljak a szerzőhöz intézett kérdésekre:

1. nagyot nevettem, hogy valaki nem hitt valós személynek, jelentem hús-vér nő vagyok!

2. tényleg három fiú vár otthon, egykor jól utánam nyomoztak :), a férjem és a két fiam.

3. a töténet nem kitalált, csak nem velem történt...érdekes volt olvasni a hozzászólásokat, ez az opció fel sem merült :)

4. nagyon-nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, a stílusommal igyekszem minél közelebb kerülni az emberekhez.

5. lehet, hogy már négy év után semmi értelme ennek a hozzászólásnak, de valahogy úgy éreztem, hogy le kell írnom

6. a többi írásom, ami megjelent a portálon, mind valós alappal rendelkezik, viszont lehet, hogy időrendbeli eltolódások vannak benne, vagy pediglen csak szarkasztikus stílusomnak köszönhetően, humor mögé rejtem a mögöttes tartalmat....

Mindenkinek még egyszer köszönöm, hogy olvasta, üdvözlettel:

Madarász Ildikó

71. ABA 22
2013. febr. 11. 14:43
szép
2011. okt. 2. 16:07
Én is írok naplót a kéthónapos kislányomnak de fele ennyire sem őszinte. Ezen elgondolkodtam. Megijedtem attól, hogy ha az igazi érzéseimet írnám elítélne nagykorában. Ezt a cikket olvasva viszont rájöttem, hogy így lenne igazán értelme. Nagyon teszett.
2011. júl. 13. 20:48
Gyönyörű történet, köszönöm szépen!
68. giann
2011. jún. 19. 11:58
Gratulálok, gyönyörű cikk, nagyon tetszik! Minden meg van írva...:) Ez is megvolt!
2011. jún. 17. 12:10
Ez gyönyörű cikk volt!!! Nagyon tetszett!!!
2011. ápr. 8. 16:01

Én Péternek gratulálnék, akinek sikerült elhitetnie egy megesett lánnyal, hogy igenis lehet szeretni önzetlenül!

Gratulálok az Édesanyának, aki megtanulta szeretni a babáját és önmagát, és Pétert is! :)

Szép történet, akár igaz, akár nem...de tényleg bárkivel megtörténhet!!!!

2011. febr. 1. 19:22
Gyönyörűségessen szép cikk.Köszönöm hogy megosztottad velünk.
2010. okt. 25. 12:01
Én nem vagyok terhes - legalábbis nem tudok róla -, de én is elbőgtem magam. Nagyon jó ez a cikk!
2010. okt. 2. 07:38
B.....meg, az éntorkom is elszorult, és borsózik a hátam, én is éreztem hasonlót, Na most magyarázhatom a gyereknek, miért bőgök, itt nézi a ty-t mellettem.
62. tfazek
2010. szept. 13. 15:49
Biztos azért mert terhes vagyok, de nagyon bőgök....
61. zsana0
2010. szept. 8. 16:57
Elsirtam magam,nagyon szép ,és tanulságos történet,ha igaz,ha nem. Mindenkit lehet szeretni,ha hagyja magát. jó döntés volt,életed egyik fontos döntése.
60. anya30
2010. szept. 1. 23:04

Szerintem nem kamu!

De a hölgy jól döntött!

A fiatal lehet meggondolatlan de egy idősebb is!

A baba nem válogat ő jön mert jönnie kell,akár mi is történt az anyukájával!

2010. aug. 31. 23:31

Jól megsirattam, de az első godnolatom az a film volt.. a Pincérnő, édesen is csípős!

LÁttátok? Ott beszélt így a nem kívánt gyerekének a kismama és mindig így kezdte, mint itt: kedves baba, volt hogy úgy.. francos baba! :)

Mindazonáltal imádtam a filmet. és persze happy endje van :)

2010. aug. 31. 16:24
Nagyon tettszett a sztori,volt amikor én is így éreztem magam......
2010. aug. 31. 15:52

Ez egy gyönyörű történet,jól döntöttél,hogy nem adtad a babád!!

elsírtam magam,amint olvastam!!

56. Barát1 (válaszként erre: 16. - 07c4794583)
2010. aug. 31. 15:19
Nagyon tetszett a cikk, szerintem nem számít, hogy igaz-e, tanulságos és igaz is lehet, nem biztos, hogy saját magáról írta. A fiatalokat pontosan ezért nem kell elítélni, mert érezhet így is egy pocakos fiatal nő.
2010. aug. 30. 22:23

Megható történet. Persze, hogy elbőgtem magam közben...

Én úgy értelmezem, hogy a Netbarátnő a Hoxa partneroldala, onnan "kölcsönözték" a cikket, de oda valós személy írta a saját történetét. Nem ismerem az oldalt, most sem néztem meg, hogy őszinte legyek, de hát lehet, hogy ott is vannak fórumok és cikkek, mint itt. Nem?

2010. aug. 30. 16:22
Szerintem sem a valóságról szól...de nagyon szép..
53. 29a57c5965 (válaszként erre: 52. - Marjann)
2010. aug. 30. 15:36
Kitalált???...nem tudtam....de egy megható film,könyv is elérzékenyit adott pillanatban:-)))
2010. aug. 30. 15:34
Nagyon szép történet, de szerintem is úgy lenne korrekt, ha feltüntetnék, hogy csak kitalált... Így átverve érzem magam.
2010. aug. 30. 15:04
Húúúú! Most sírtam el magam. Ez nagyon megható, és igen, nagyon jó döntést hoztál.
2010. aug. 30. 14:43
Jajj Istenem! De megható!
2010. aug. 30. 14:02

Rég nem olvastam ennyire szépet, meghatót, egyben szívet tépő sorokat.

Mint előttem már írták, ez csak egy kitalált történmet, de szerintem aki ilyen cipőben jár, annak segít hogy eldöntse a nagy kérdést, ami nem csak egy életet változtat meg!

48. sajert
2010. aug. 30. 12:07
Sírok, nagyon meghatott...
2010. aug. 30. 10:53
Végig sírtam és közben sok-sok érzelem futott át rajtam.....
2010. aug. 30. 10:50

részlet a szerző egyik írásából:

"Nő vagyok. Lánya egy anyának, anyja két fiúnak. Kettős szerep, s nem tudom melyik szeretek jobban lenni. Mikor, melyik."

most akkor ez csak egy kitalált történet???gondolom csak egy ütős cikket akartak ami felkelti az érdeklődést a weboldal iránt. Kár. Jobb lett volna ha valós történet.

2010. aug. 30. 09:22
Gratulálok a cikkhez.Én is nagyon elérzékenyültem,főleg a 3 hónapos kislányommal a kezemben......
1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook