Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy aszrtrológus azt mondta, az idén meghal a párom... fórum

Egy aszrtrológus azt mondta, az idén meghal a párom... (beszélgetős fórum)


1 2
57. globus
2019. ápr. 9. 13:58
Tíz éves fórum :) Vajon bejött a jóslat?
2019. ápr. 9. 13:56
Szia! Figyel én hiszek az ilyen dolgokban de az biztos hiába mond bármit is minden változik mert azzal,hogy ezt megtudtad már ezzel is megváltozott. S a halált nem feltétlenül testbeni elvesztést jelent.Lehet tesz olyat ami miatt benned hal meg számodra.De ez is csak feltételezés.Ne vedd komolyan.Ezek csak út mutatók! Én mondjuk soha nem mennék ilyenhez sem jósnőhöz.Mert a jövőmet én irányítom nem más :)
2019. ápr. 9. 08:42
Jezusom...amugy azt olvastam,egy korrekt asztrologus a halal idopontjarol nem is adhat az etka szerint semmi infot.
54. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Kamilla0404)
2019. ápr. 9. 07:45
Ha sokat gondolsz erre, bevonzod a bajt. Nem kell mindent elhinni.
53. szivkrisz (válaszként erre: 45. - Weila)
2019. ápr. 9. 07:43

Kedves Weila,


meg tudnád adni annak az asztrológusnak az elérhetőségét?

52. Weila (válaszként erre: 51. - Kristo_f)
2016. szept. 5. 11:07
szerintem, ha nem jött volna be a prognózis, már itt lenne a topikindító (ha meg bejött, akkor indokolt, hogy nem jelentkezik, érthető)...
51. kristo_f (válaszként erre: 1. - Kamilla0404)
2016. szept. 4. 19:15

Elmúlt 5 év

Hogy áll a jóslat?

50. Wodu
2016. szept. 4. 18:42

És...minek jártatta a száját feleslegesen!

Mondott más badarságot is?

Tudod mit nem is érdekel!!!


Csak mennyit FIZETTÉL érte?

Pf:XD:):):)

49. ina87
2016. szept. 4. 18:31
na igen ezért kell az asztrológus,ezért nem kell ilyennel beszélni...
2016. aug. 4. 13:06

Egy magára valamit adó ,etikus asztrológus,ilyet nem mondhat.

Én is sokat kérdeztem egy időben asztrológusoktól.Egyértelmű volt ez az álláspontja mindnek.

47. Magdalénia (válaszként erre: 38. - Eeab532645)
2016. aug. 4. 12:37

Boszorkányok nincsenek, Könyves Kálmán szerint se, csak hiszékeny emberek, ami nem is olyan ritka. :)

Jó szórakozás addig, amíg nem ártanak. Nem utolsó sorban kereseti lehetőség egyeseknek.

46. Weila
2016. aug. 4. 12:13
egyébként, érdekesnek - mi több, furcsának - tartom, hogy a topikindító bedob egy ilyen felkavaró témát, és nem ad semmilyen visszajelzést a nem kis számú hozzászólóknak... pedig ezzel sokaknak segítene, akik nem tudják, mit gondoljanak az efféle prognózisokról, vagy egyáltalán a módszerekről (amiknek én amúgy nem vagyok híve, mert a jövőt nem fejtegetni kell, hanem megélni - akkor, amikor eljön -, ja, azt akkor már úgy hívjuk, jelen; igen. a jelenre érdemes koncentrálni, szerintem).
45. Weila
2016. aug. 4. 12:09
sajnos nekem is.... pontosabban édesapám halálát prognosztizálta meglehetős pontossággal a nagyapámnak, aki - talán elítélhető, talán megérthető - vehemenciával reagálva kicsit megegyengette az asztrológus arcberendezését, aki ezen felbuzdulva még azt is megmondta, hogy autóbaleset lesz a "kilépési pont" konkrét generátora, és.... az lett. akkor és ott, ahol mondták.
2015. jan. 8. 01:10
nekem is megjosolta es meg is halt.
2014. dec. 30. 08:20

Üsd agyon!

Mármint az asztrológust.

Nem normális, ha ilyet mond...és különben is,honnan tudhatná előre, hogy mi fog történni?

Az élet dinamikusan változó rendszer, és túl sok a változó ahhoz, hogy jósolni lehessen...

Szóval ne higgy neki, és ne rágd ezen magad.Ez úgy marhaság, ahogy van.

2014. dec. 30. 07:51
az idióta! Grr. nem kell rá hallgatni, úgysem úgy lesz. Ennyi.
2014. dec. 25. 23:00
Egyébként nekem csináltak egy kis asztrológiai elemzést egyszer. Az nagyon durván igaz rám, majd hanyatt dobtam magam, hogy mennyire igaz! Ha szeretnéd priviben adok elérhetőséget! Ő korrekt az biztos!
40. Perla del Mar (válaszként erre: 5. - Kamilla0404)
2014. dec. 25. 22:56

Na neeeeeeee!

Nem vagyok se jós, se asztrológus, csak érdekel ez a téma illetve ingyenes online lehetőségnél szoktam kérdezni.

Tehát a képletedbe ilyen NINCS benne! Még az sem, hogy Jóska Pista lesz a férjed! Annyi max , hogy milyen csillagjegyű LEHET a férjed. Van etika, halál időpontját TILOS jósolni, akár képletből, akár kártyából. Illetve az is tilos, hogy mondjuk Te az én képletemből kérdezel valamit.

2010. jún. 27. 15:36
Mivel magam is asztrológus vagyok így száz százalékig tudom állítani, hogy ilyet még viccből sem mondhatna sem jós, sem csillagfejtő! Ezek a tudományok a tudatos életre és a szellemi fejlődésre tanítanak. Nem lehet és nem is szabad vele konkrétan megjövendölni a halált, hiszen ha az így el lenne könyvelve nem kéne mást csinálnunk mint lefeküdni és várni. A sors könyvében csak az van megírva amit el is olvasunk. A szabad akaratnak sokkal nagyobb ereje van, csupán okosan meg kell tanulnunk felhasználni az életben minket ért hatásokat. Erre jó az asztrológia is. Hogy kinyissuk a szemünket és felfedezzük szellemünk szabadságát. Szégyenlem magam, amikor ilyen esettel találkozok, mert az ilyen jósok csupán az igazi tudomány hírnevét képesek rontani...
2010. máj. 16. 08:41

Régen az ilyeneket egyszerűen elégették.

Érdekes hogy ma is vannak boszorkányok és vannak hiszékeny emberek is!

37. Mona..
2010. márc. 7. 23:11
Hogy van a párod?
2009. jún. 6. 09:04
Ha Te hiszel az ilyenekben, akkor jobb ha már most gyüjtöd a pénzt temetésre
2009. márc. 26. 15:05
Én is voltam aztrológusnál és valóban csak annyit mondott, hogy hosszabb ideig fogok élni, mint az átlag. Ennyi. Több, nem is érdekelt, lévén a 20-s éveim végén voltam, másrészt a nagy szüleim mindegyike 75 feletti kort ér meg. Ja, és azt mondta, hogy ennél többet nem is árulhatna el erről a témáról. Szóval csak ismételni tudom a többiek véleményét: vagy kókler, vagy félreértettél valamit.
34. Jaina
2009. márc. 26. 14:02

Halál időpontját pontosan nem lehet egy horoszkópból megmondani.

a radixban nem tények, hanem lehetőségek vannak, te döntöd el, hogyan éled meg.

Szóval ezért felesleges izgulnod!

2009. márc. 3. 11:13

Ja, bocsika

Nem asztrológus volt, mert a halálpont tabu.

2009. márc. 3. 11:12
Kérd meg a párodat, hogy jövőre vigyen neki egy csokor virágot.
2009. márc. 3. 10:58
Én helyből nem mennék el jósoltatni mert nem hiszek az ilyesmiben, de aki ilyent mer valakinek mondani, azt tutira bezáratnám.
2009. márc. 3. 09:35
Most jól van a párod?
29. Zizisicc (válaszként erre: 27. - Kamilla0404)
2009. jan. 20. 00:30
Mit nem tudsz, mi a baj?
2009. jan. 19. 13:45
apukám nagyon beteg volt mégsem azt mondták,hogy ekkor és ekkor hal meg hanem azt hogy rövid időn belül.Bejött!Viszont a legtöbb esetben utmutatást adnak és ennek tudatában tudsz lavirozni az életben.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook