Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egri Anyukák... fórum

Egri Anyukák... (beszélgetős fórum)


15. fejeragi (válaszként erre: 14. - Judy55)
2012. ápr. 5. 14:27

Szia!!!

Nagyon cuki a kisfiad a kepeken...:) Akos mar egyre tobbet setalgat bennt a lakasba,remelem hamarosan az utcan is bator lesz...:)

Cambridge mellett lakunk Ely a varoska neve,de majus elejen koltozunk egy masik varosba(Bury St.Edmunds),mert a paromat eloleptettek! Az innen kb.40 perc.Egy-ket magyar ismerosunk van itt,rokonunk az nincs sajnos...:( Szeretunk itt lenni,de otthon azert jobb volt...:) Nyaron otthon leszek Akival 5 hetet juniusba,akkor mar tenyleg osszefuthatnank legalabb egy jatszoterezesre...:)

14. Judy55
2012. ápr. 5. 13:57

Szia Ági!


Emlékszem nekem meg Márk viszonylag későn kezdett el forogni, én meg azért voltam ideges, kb. 7 hósan kezdte csak el, ez tényleg ilyen. De az is igaz, hogy most már egyik nap nem csinálnak valamit, másnap meg igen. Nálunk pl. az evéssel volt így, egyik nap még ette a pépest, másik nap meg szinte áttért a darabosra minden átmenet nélkül, szerintem ti is így lesztek.

Majd írd meg.


És egyébként hol laktok? Vannak kint azért esetleg ismerősök, vagy rokonok? Szeretsz kint lenni?

13. fejeragi (válaszként erre: 12. - Judy55)
2012. márc. 23. 22:08
Szio! A parom vendeglatos,O egy olasz etteremben dolgozik en itthon vagyok Akival...:) Akos most 16 honapos,itt a lakasban egesz jol ellepeget,de a jatszoteren egyaltalan nem akar! Nemtudom,hogy miert!? :( Ahogy olvasom,ti nagyon jol vagytok,orulok neki! :)
12. Judy55 (válaszként erre: 11. - Fejeragi)
2012. márc. 23. 15:45

Szia-szia!


Hűha nem semmi, pár évre? mit csináltok kint ha szabad kérdeznem?

Sok sikert hozzá mindenesetre!


Köszi, hogy olvasol.

Márk 09.07-én töltötte be az 1. évét, szóval 1 évesen még ő sem ment, 13 hósan indult el.

Ne izgulj!!!

2012. márc. 20. 21:49
Szia Judy! Mar reg beszeltunk! Mindig olvasom a naplodat,nagyon cuki a kisfiad!!! :) Hogy vagytok? Mi kozben kikoltoztunk Angliaba egy par evre! :) Mark hany honapos koraba indult el? Mert Aki meg csak most kezd,de meg csak tenyleg par lepest es a szobaba,utanna negykezlab folytatja...Ugy gyorsabb neki..Jo ejt nektek!
10. fejeragi (válaszként erre: 9. - Judy55)
2011. júl. 4. 21:56
OK! :) Nekünk általában a délutáni séta az biztos! Fél 3-3-tól,kb 5-ig mindig sétálunk! Ha úgy jön ki a lépés akkor még délelőtt vagy este is egy kicsit!Egyszer csak összefutunk! :) Szép hetet nektek!
2011. jún. 27. 12:33

Megnéztem a képen, szóval akkor majd figyelgetlek akkor a Népkertben...

A belvárostól sincs messze az a jó...bár mi most össze-vissza járunk sétálni.

Van mikor már csak napi 1-et alszik, így nem tudom mindig ugyanabban az időben vinni, persze azért még a napi két alvás a több, de pl. tegnap is egy volt csak. Délelőtt megyünk vásárolni, meg a környéken hintázni.

8. fejeragi (válaszként erre: 7. - Judy55)
2011. jún. 25. 11:49

Szia!!!

Viszonylag könnyű,de akkor nem úgy éreztem! :) 5 óra hossza volt! Mi a belvárosba lakunk,úgyhogy általában ott sétálunk,vagy esetleg az Érsekkertben!

2011. jún. 24. 22:02

Szia, köszi szépen, pont tegnap ünnepeltem.

A háromfarkas mögötti utcában lakunk.


Én is így vagyok vele, rohannak a napok ám!

Akkor "könnyű" szülésed volt?

Merre jártok sétálni?

6. fejeragi (válaszként erre: 4. - Judy55)
2011. jún. 23. 19:29
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!! :)
5. fejeragi (válaszként erre: 4. - Judy55)
2011. jún. 23. 19:27

Szió!

Bocs,hogy én is csak most írok,de nem voltunk itthon 3 napig! Pihentünk egy kicsit Szarvason! :) Ismerem Kelemen Zsoltot meg Timit is személyesen! Nagyon aranyos! :) Nem Szandinak vállig érő sötétbarna haja van,fiatal 26 éves és egyébként Fülöp Viktornak az asszisztensnője a magánrendelőbe! De én már régebbről ismerem!

Én nov.1-re voltam kiírva és Áki 4.-én született meg! Szerencsére nem volt vele gond ezért csak 4 éjszakát voltunk bennt! Bőven elég volt!!!

Bagdán doki nagyon rendes volt,mondjuk sokat szerencsére nem kellett bennt lennie! :)

Imádok itthon lenni Ákival,nagyon sokat sétálunk ,játszunk! Etetés,ebédfőzés,vacsora és már vége is a napnak,de nagyon élvezem! Ha jó idő van egy nap 3-szor is elmegyünk sétálni! Ti merre laktok? Mennem kell,mert Ákoska éhes!!!:) Szép estét Nektek!

2011. jún. 20. 14:49

Szia!


Bocsánat, hogy csak most válaszolok.

Orvosom Kelemen Zsolt volt, szülésznő meg Hollóné Kristály Tímea.

A Farkas Alexandra nem az a szőke, hosszú hajú hölgy? bár lehet keverem most valakivel.

Ismerme persze Fülöp Viktort, a kiírás dátuma után volt, hogy ő volt bent ügyeletben (08.30-ra voltam kiírva, így utána már naponta volt szinte vizsgálat a kórházban).

Bagdán dokit is ismerem, régebben jártam hozzá.

Rendes volt a szülésnél?


Neked mennyi időre született a kisfiad?

Meddig voltatok bent?


Mi 6 napot, mert ugye túlhordtam és zavaros volt már a magzatvíz, így antibiotikumot kellett kapnia.

Jó hosszúnak az a 6 nap, (215-ös szobában voltam)


Köszi szépen, neked is szép nagyon a kisfiad!

Hogy telnek a babázós hétköznapok?

3. fejeragi (válaszként erre: 2. - Judy55)
2011. jún. 17. 21:31
Szió! Én 2010.11.04.-én szültem Ákost! Fülöp Viktor volt az orvosom,de ő akkor konferencián volt,Bagdán doktornál szültem! A szülésznőm meg Farkas Alexandra volt! Neked? Szép nagyon a kisfiad!!:)
2011. jún. 13. 12:16

Szió!


Nekem 2010. 09. 07-én született meg a kisfiam, Márk.

Kinél született a kisfiad?

2011. máj. 26. 21:47
Sziasztok! Várom minden egri Anyuka jelentkezését! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook