Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Égő érzés a kézfejen, mitől lehet? fórum

Égő érzés a kézfejen, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


10. Pödike (válaszként erre: 1. - Linella7)
2013. szept. 28. 10:33
Próbáld ki a LIPOBSE krémet. Nekem ez használt.
9. kszb (válaszként erre: 1. - Linella7)
2013. szept. 28. 10:09
ekcéma. A száraz, forró levegőről kiszárad a bőröd, ez az oka. Alaposan krémezd minden nap, zsíros, tápláló krémmel este, lefekvés előtt nap közben meg hidratálóval.
8. 25800e2d09 (válaszként erre: 7. - Linella7)
2013. szept. 28. 10:07
én azért megnézetném ortopéd orvossal vagy reumatológussal.. biztos ami biztos.
7. Linella7 (válaszként erre: 5. - 25800e2d09)
2013. szept. 28. 10:04
Sokat fogok forró dolgokat :D Ahogy pakolom a tálcára ki a pékárut.És már nem bírja a kezem a meleget egyáltalán. Mozgatni is alig birom a kezem. 2x akkorák az ujjaim mint voltak.
2013. szept. 28. 10:02
Köszönöm kipróbálom a shea vajat kezelésre. Szerintem is valami hasonló lehet a dologban, hogy felborult a bél-hüvelyflóra. Vérvételen voltam 1 hónapja talán, nagyon magas volt a baktériumszám a véremben de a doki megnyugtatott hogy az nem számít.. Volt bőrgombám hálisten elmúlt már. De lehet ez is az.. De akkor ha nem dolgozom akkor is olyan lenne.
2013. szept. 28. 10:00
viccen kívül, egyébként hőérzékenység lehet, az ízületek bedurranhatnak az erőltetéstől és a meleg meg lehet rátesz egy lapáttal :S
2013. szept. 28. 09:59
vedd le róla a vasalót!! :D
2013. szept. 28. 09:57
Amúgy, igen, ha felborul a helyes bél ill. hüvelyflóra, akkor az a bőrön is megjelenhet. A candida is alattomos, okozhatja az is szerintem.
2. iemma (válaszként erre: 1. - Linella7)
2013. szept. 28. 09:55
Érdemes egy allergia tesztet csináltatni. Amúgy nekem is szokott ilyen lenni évente 2-3-szor. Ilyenkor a meleg víz is fáj. Én shea vajjal kenegettem és hamar rendbe jött.
2013. szept. 28. 09:53
Sziasztok! Egy pékségben dolgozom és a kézfejem teljesen bepirosodik munka közben. Száraz lesz, bedagad.Alig birom mozgatni.Kis piros csíkok jelennek meg, olyan mintha kiakarna repedezni. Amikor épp nem dolgozom akkor semmi problémám nincs vele. A melegtől is nagyon ég ha már meglehelem fájdalmat okoz.Így idővel erősödtek ezek a tünetek. Lehet fém vagy egyéb allergiám van? Vagy bőrgomba lehet? De akkor viszketne is... És itthon elmúlik..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook