Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egész napos gyomorideg fórum

Egész napos gyomorideg (beszélgetős fórum)


1 2
39. Channa* (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 19:59
Nem írtad le, hogy mi van a leleteden!
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Globus)
2022. jún. 17. 15:04
Így van,köszönöm, bocsánat de elfelejtettem válaszolni
37. birebora (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 14:13
A betegségtől mindenki fél. Nyugodj meg, meglátod jó eredményeket fogsz kapni. Fel a fejjel és menj a lányodért.
36. globus (válaszként erre: 35. - Channa*)
2022. jún. 16. 23:32

Még nincs műtéti időpont, jövő héten megy sebészetre a kő miatt.

CT hasnyálmirigyen látott elváltozás miatt lesz.

Véleményem szerint sebész annak eredményét meg fogja várni.

2022. jún. 16. 23:01

Ilyenkor mindenki ideges!


Tehát, akkor szedjük össze.

Van epeköved, mert előjegyeztek műtétre. Jól értem?


És emellett találtak még valamit a hasnyálmirigyeden? Mit írtak az UH leletre? Leírnád?


Amikor epekövem volt elsőre, akkor rtg-t csináltak az sbo-, és jöttek, hogy megyek UH-ra is, mert nem tudják eldönteni, hogy vese vagy epekövem van.


Az UH annyira nem jó eszköz, nem biztos, hogy jól látnak mindent.


Milyen a vérképed? Gondolom vettek vért is. Az rendben van?


Milyen CT-d lesz?

34. 71ddaa07fa (válaszként erre: 33. - Globus)
2022. jún. 16. 21:59
No szép...
33. globus (válaszként erre: 30. - 71ddaa07fa)
2022. jún. 16. 21:57
Igen, az is lehetséges. Sőt...🙂
32. 71ddaa07fa (válaszként erre: 31. - Csillagszem38)
2022. jún. 16. 21:55
Volt egy barátnőm, aki elhagyott a téli influenza járvány kellős közepén. Azt mondta nem azzal van probléma, hogy rohamtempóban sírhelyet vásároltam magamnak, hanem azzal, hogy a sírkőre azt vésettem rá: na ugye.
31. Csillagszem38 (válaszként erre: 28. - 71ddaa07fa)
2022. jún. 16. 21:09
Jesszus.. ez viszont mar durvan psziches....
30. 71ddaa07fa (válaszként erre: 9. - Globus)
2022. jún. 16. 17:50
Köszi! Akkor az én negatív ultrahangom is lehet tévedés? :))
29. globus (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 16. 17:49

Nyugi :) Az viszont lehetséges, hogy megvárják a kivizsgálás eredményét. Addig nem operálnak, míg esetleg fennáll valamilyen gyulladás. Kivéve, ha elzáródást okozna, szerencsére nincs ilyen.

Vérvételi eredmények rendben vannak?

28. 71ddaa07fa (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 16. 17:48

Nyugi ezzel mindenki így van.

Két éve új helyre mentem tüdőszűrésre. Nem én mentem a leletért, hanem a feleségem. Odaadták neki azzal, hogy három hónap múlva menjek vissza, mert valószínű volt valaha, valami betegségem, ami nyomot hagyott a tüdőmön, de mivel nincs összehasonlítási alap, jobb a békesség.

Én is már csak a papnál nem jártam, felkerestem mindenféle orvost, hogy mi lehet a probléma. A háziorvosom volt a legokosabb, aki azt mondta, hogy csináljak még egy röntgent ott, ahol addig csináltattam. Ott van előzmény, össze tudják hasonlítani a régi leletekkel. Szerencse semmi bajt nem találtak, de amíg az eredményem meg nem érkezett, nem volt sem éjjelem sem nappalom.

Igaz én egyébként is eléggé hipochonder vagyok, már mindenféle betegséget diagnosztizáltam magamon, mindenféle vizsgálat nélkül.

Az elmúlt két hónapban csináltattam hasi ultrahangot, gyomor és vastagbéltükrözést, valamint egy tüdőröntgent. Jóformán minden vizsgálat negatív eredményt mutatott mégis azt érzem minden nap, hogy gyógyíthatatlan beteg vagyok.

2022. jún. 16. 17:38

Igen ez a megőrülès kategória 😞

Köszönöm!!!

2022. jún. 16. 17:37
Bocsánat ha kicsit zavaros vagyok,de nagyon ideges vagyok .
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Globus)
2022. jún. 16. 17:36
Jövő héten kell mennem és epekő miatt akkor jegyeznek elő.
24. Bless the child (válaszként erre: 23. - Globus)
2022. jún. 16. 17:30
Ez nekem is zavaros
23. globus (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 16. 16:39
Nem értem, erre mikor jegyeztek elő? Korábbi uh alapján?
22. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 16. 16:35

Igen, normalis. :( ez a megbolondulas kategoria :( ezt ereztem mikor a nodoki kitapintott vmit a mellemben. Azonnal el akartam menni uhra es mammografiara de csak hetek mulva tudtam volna menni sztkba, igy maganrendelobe mentem ket nap mulva. Doki mondta azonnal menjek el. 😳

En azt hittem ott halok meg mikor mondta. Ket lanyom van, azonnal az futott at az agyamon h ha en meghalok, mi lesz veluk, apjukat hogyan keszitsem fel, mar teljes tervet talaltam ki.

Aztan lekopogom, nem lett semmi, de minden evben megyek azota uhra es mammografiara is, (iden mrg nem voltam) hiaba is kirohognek sztkban h mit csinalok itt, meg 40 se vagyok.


Ezt csak azert irtam le, mert tudom min mesz keresztul, tenyleg megorul az ember. De probalj higgadtan gondolkodni. Ha komoly baj lenne, te annak mar a tuneteit durvan tapasztaltad volna magadon.


Azt javaslom irass fel nyugtatot a hazidokival!

2022. jún. 16. 16:23
Kedves FI! A legjobbakat kívánom! Majd írj,mi volt.
2022. jún. 16. 16:16
Recept nélkül kapható Valeriána. Nyugodtan szedheted, növényi, nem szoksz rá és nagyon hatásos.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Globus)
2022. jún. 16. 16:08
Műtve lesz amiatt kell jövő héten mennem.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Perzsacica)
2022. jún. 16. 16:07

Nem az epekő miatt.

Hanem valami elváltozás látható a hasnyálmirigyen.

Ez van a leleten.

17. globus (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 16. 15:55
Epekő bezavarja a képet, nagyon közel van a hasnyálmirigyhez. Ha lezajlik a kivizsgálás, és nem találnak komoly elváltozást (bízom benne), az epekőtől szabadulj meg.
2022. jún. 16. 15:53

Epeköve nagyon sok embernek van, attól ma már nem szoktak túlontúl félni /mellesleg kicsit én is félnék, sztem ez normális/. Az epekő meg képes körülötte gyulladást csinálni, amitől másképpen néz ki a környezet, mint a gyulladás előtt. Hasnyálmirigy gyulladást is képes okozni, amitől meg lehet a helyén ciszta. Eddig nem annyira félelmetes.

Mitől volt az az ultrahang annyira ijesztő, hogy azóta félsz ? Mindenképpen kérned kell a háziorvosodtól valamilyen feszültség oldót ha az enyhébb szerek nem váltak be, mert a fokozott félelem további bajt csinálhat, legalább pihenni tudj a kivizsgálás alatt.

15. tulipán*** (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 16. 15:41
Szerintem ezek a természetes alapú készítmények nem ilyen fokú idegességre valók. Én Valeriánát próbáltam korábban, de az még az enyha stresszt sem oldotta nálam.
14. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 16. 15:33
Nem ért valami megrázkódtatás, tragédia az elmúlt fél évben? Mert általában később jön ki az idegesség.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Globus)
2022. jún. 16. 15:13
Köszi kell a drukk.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Globus)
2022. jún. 16. 15:13

De igen,van.

Azért is küldtek UHra.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Tulipán***)
2022. jún. 16. 15:13
Citromfű kapszulát szedek napi hármat de nem ér semmit
10. tulipán*** (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 16. 15:10
Szerintem ilyen fokú idegességre nincs más megoldás, mint a nyugtató. Véleményem szerint jobban jársz ha bekapsz egyet, mintha egész nap esz az ideg.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook