Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr.Szalay László nőgyógyász Győr fórum

Dr.Szalay László nőgyógyász Győr (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
87. V.vivi
2021. ápr. 21. 19:53
Sziasztok! Érdeklődnék a Doktor Úr fogad embereket most is?
86. Marcus09 (válaszként erre: 84. - Luna11)
2020. okt. 28. 10:03
Szia!Én is megyek a doktorurhóz ilyen lézrres mütétre .Megmondanád mennyibe került?
85. Regina Phalange (válaszként erre: 84. - Luna11)
2020. ápr. 2. 21:38

Szia Luna!


Jól hangzik, mielőbbi jobbulást! Kérlek mesélj, hogy hogy vagy azóta, milyenek az eredményeid?

Illetve hol lehet elérni Dr. Szalay László rendelőjét? Nem találom a honlapjukat.


Köszönöm!

84. Luna11
2020. jan. 16. 07:20

Sziasztok !

Tegnap voltam Dr Szalay Lászlónál - a legjobb helyen - P4 citológiai eredménnyel küldtek hozzá . Elsőre ijesztően hangzott , hiszen évente járok rákszűrésre és 1 évvel ezelőtt tökéletes citológiai eredményem volt , de szerencsére rendszeres szűrő vizsgálat mellett ez a probléma megszüntethető !

Doktor úr időt nem sajnálva megmutatta a kórképem , mutatott videókat a beavatkozások fajtáiról, ez alapján választotta ki a nekem megfelelő eljárást .Lézeres vaporizációt alkalmazott a későbbi koraszülés elkerülése miatt . A műtét gyors volt és csak minimálisan kellemetlen . Egy monitoron keresztül nézhettem a műtétet , doktor úr és az asszisztense is rendkívül precíz és figyelmes volt , én is kaptam csokit és vizet . Helyi érzéstelenítéssel történt a műtét, két lábon távoztam és teljesen képben voltam . Egyik ismerősöm néhány nappal előttem , Celldömömölkön csináltatta a beavatkozást , viszont ő P3- al altatás alatt és egy éjszaka ott alvással esett túl a beavatkozáson és azóta is vérzik , nehezen mozog és fáj a műtét helye míg nekem a mai napra már szinte semmilyen panaszom és tünetem nincs .

Hálás vagyok hogy a doktor úrhoz irányítottak !

2019. nov. 19. 18:58

Sziasztok!


Előfordult valakinél, hogy a beavatkozást követő 2. hét környékén kezdett el vérezgetni? Ez normális?

Már 5x próbáltam elérni a doktor urat, de vagy nincs bent vagy nagyon elfoglalt. Állandóan leráznak az asszisztensek...

82. Idegen (válaszként erre: 73. - Célia88)
2019. aug. 30. 13:38
Szia,nekem is P3-as eredményeim vannak,engem is meg fog műteni dr.Szalay László,még tudod mondani,hogy mennyibe kerül a műtét?
81. Idegen
2019. aug. 30. 09:54
Sziasztok,érdeklődni szeretnék,hogy tudja valaki,hogy mennyibe kerül dr.Szalay László doktorúrnál egy lézeres méhnyak műtét?
80. fabvik
2018. aug. 30. 15:09
Sziasztok!Én 2 hét múlva megyek a doktor úrhoz P3/hpv-vel.Akit ilyet problémával műtött (lézerrel)irja le Legyenszíves,hogy mire számítsak.Pl.mennyire fáj..eléggé be vagyok pánikolva.Köszi!:)
79. Tinus3 (válaszként erre: 78. - Zsó01)
2018. jún. 14. 17:19
Szia én ápr. 16.-an voltam nála és már 4hete folyamatosan...bizom benne most már abba marad.
78. Zsó01
2018. ápr. 27. 11:09
Sziasztok,azoktól kérdeznék akik p3 hpv citológia miatt voltak a szalai doktorúrnál és átestek azon a kis műtéten,meddig volt folyásotok én elfelejtettem kérdezni töle
77. Rita17
2018. márc. 19. 15:06

Sziasztok!


Megtudná valaki mondani, hogy most mennyibe kerül egy vizsgálat a doktorúrnál?


Előre is köszi

76. nagybarbar (válaszként erre: 75. - Palus)
2018. febr. 21. 15:16
Köszönöm :) ma hívtam, két hét múlva mehetek :)
75. palus (válaszként erre: 74. - Nagybarbar)
2018. jan. 19. 00:23
Szia igen rendel még Győrben a Babits Mihály uton kedden és csütörtökön
2018. jan. 18. 20:57
Sziasztok. Habár a fórum régi, érdeklődnék, hogy a Doktor Úr rendel még?
2015. márc. 2. 13:29

Szisztok!


Nálam tavaly februárban egy rákszűrés alkalmával találtak HPV vírust. A cytológiai eredmény p3-mat mutatott. Ezt követően hónapokon át immunerősítőt szedtem, kontroll kontrollt követett, egyszer vissza is mentem p2-be, de aztán idén januárban újra p3 lettem. A dokim azt mondta, hogy nagyon enyhe fokú, valószínű, hogy a vírus utózengéséről van szó, de ha 3 hónap múlva sem javul a helyzet, megműt.

Ekkor döntöttem el, hogy felkeresem Dr. Szalay Lászlót, hogy nézzen meg ő is. Érkezésünk után pár perccel már az irodájában is voltam. Alaposan kikérdezett, majd megvizsgált. A vizsgálat alatt én mindent láttam egy monitoron, így láttam azt is, hogy hol van a probléma, hol vannak azok a kóros hámsejtek, amiket el kell távolítani. Mert azt mondta a doktor, ezek nem múlnak el magunktól. Én hittem neki. Már az első alakalommal bizalmat éreztem irányában. Kérdezte, hogy a beavatkozást is ma csináljuk-e, én meg mondtam, hogy volt szó róla, de a párommal mindenképp szeretném megbeszélni. Türelmesen mondta, hogy semmi akadálya, nyugodtan menjek ki megbeszélni. Döntöttem, vállaltam a beavatkozást. Az egész 10 perc volt, és végig láttam ezt is a monitoron. Kaptam érzéstelenítő injekciót, majd egy csokit, amit ott rögtön el kellett fogyasztani. Utóbb kiderült azért, hogy a vércukorszintem megemelje. Az injekciót azért éreztem, de utána semmit. A szuri utána valóban kissé furán éreztem magam, de a csoki elfogyasztása után már minden rendben volt.

Most 4 hétig nincs házas élet, és az ülőfürdő is tilos. Utána viszont akár gyereket is lehet vállalni! 3 hónap múlva megyek vissza kontrollra, bízom benne, hogy az egy éves folyamatos idegeskedést követően most végre megnyugodhatok és jöhet a 2. baba. :)

72. nesson
2013. szept. 3. 09:45

Sziasztok!

Én most próbálok időpontot szerezni a doktor úrhoz méhszájseb műtétre. 2 hónapja várok, mert mindig akkor telefonálok mikor már nincs hely :( Pedig már nagyon a végére akarok érni ennek az egésznek. De talán októberben sikerül egy időpontot egyeztetni. :)

Habár már így is hálás vagyok, hogy 1 év után végre megtudtam, hogy mi a bajom. Ezt is a doktor úrnak köszönhetem, eddig félre kezeltek.

Olyan kérdésem lenne, hogy ha valakinek már volt ilyen műtétje, utána kell vmire vigyázni, vagy kiújulhat a méhszájseb? és műtét után fájni fog? köszönöm előre is a válaszokat :)

71. 9bbc382386 (válaszként erre: 70. - Hhildike)
2013. aug. 19. 14:59

Szia! Nem hinném, hormonokkal endokrinológushoz küldene.

Van külön pcos fórum,nézz be és biztos segítenek a többiek.üdv

2013. aug. 19. 10:29

Sziasztok!


Segítségeteket kérném. Sajnos másfél éve nem jön össze a babó és nemrég kiderült hogy PCOs vagyok. Szerintetek tudna nekem a dr úr segíteni ebben?

2013. máj. 26. 19:16
Érdeklődöm, hogy miómát kezel -e doktor úr? Ha van valakinek tapasztalata, légyszi ossza meg. Köszönöm.
68. Réka92 (válaszként erre: 37. - F3454b066e)
2013. ápr. 12. 12:58
Én most csütörtökön voltam, és világosbarnás nekem is, de ez szerintem nem gond
67. adelusz84 (válaszként erre: 66. - Ba7da9cfc0)
2013. jan. 21. 14:37
Hmm sajnálom.Akkor sok sikert Fehérváron! :-)
2013. jan. 21. 11:46

Felhívtam, de sajnos nem csinál ilyen a doktorúr.

Fehérváron viszont csinálják az ultrahangost, lehet oda megyek....

65. adelusz84 (válaszként erre: 63. - Ba7da9cfc0)
2013. jan. 21. 09:18

Nincs,weboldal az nincs,csak hívni tudod őket.Ezért kell felhívnod elmondanod,hogy sűrgős lenne.

9024 Győr Babits Mihály út 21. telefon: (96) 410-923 Rendelés: Kedd: 9-11, 15-18 Csütörtök: 15-18

2013. jan. 21. 08:03
én még nem is hallottam róla... le vagyok maradva... :)
63. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 62. - Adelusz84)
2013. jan. 21. 07:18

Szia!

Persze megkérdezem előtte őket. Gondolom weboldal nincs, ahol esetleg vannak fenn infok?

Mondjuk nem tudom, hogy rövig határidőn belül válal-e, mert ügye ez ciklushoz ban kötve, így jövő héten meg kéne lennie ennek.

62. adelusz84 (válaszként erre: 61. - Ba7da9cfc0)
2013. jan. 20. 22:21
Szia! Szerintem biztos.Csinál kisebb beavatkozáskoat azt tudom.Hívd fel őket és kérdezz rá azért mielőtt bejelentkezel.
2013. jan. 20. 18:58

Sziaszto!

Remélem felnéz ide mèg valaki! Szeretnék érdeklődni, hogy a doktor úr csinál-e petevezeték átjárhatóságit? Köszönöm

60. jsanett (válaszként erre: 59. - Aludanyi)
2012. aug. 30. 13:17
Szia, Irtam neked privit! :)
2012. aug. 30. 13:05

Sziasztok!


Én heves megyében élek és nagyon nagyon félek! 27 éves vagyok, 7 éve van méhszájsebem... Eddig az antibiotikumos kezelésekre nagyon jól reagált, de idén semmi nem akar összejönni: fáj, vérzik, a rákszűrésem ugyan P2 lett, de LSIL-t jelzett! Kliommal kezdtünk, aztán jött a Dalacin és egyszerűen meg sem hatja... Kezdek nagyon nagyon elkeseredni és olvasom a véleményeket Szalay doktor úrról és erősen elgondolkodom, hogy elmenjek-e hozzá! A jelenlegi tényállás az, hogy októberben kéne visszamennem egy újabb rákszűrésre, ami eldönti, hogy fagyasztják-e, vagy konizálják a méhnyakamat... De én nagyon félek a mindennapos fájdalmak és a vérzés miatt és úgy érzem, nem tudok addig várni! Valaki esetleg tudna elérhetőségeket adni?

Mennyi a vizitdíj a doktor úr rendelésén?

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm és izgatottan várom!


Szép napot mindenkinek!

2012. aug. 2. 08:00

Sziasztok!

Szeretném én is megosztani a tapasztalataimat, hátha segítségére lesznek valaki(k)nek..

2001-ben jártam én is először a dr úrnál (a találkozás 2. volt, mert anno nála születtem a komáromi kórházban). Egy rákot megelőző állapotom volt, akkor helyi érzéstelenítésben leégette a szemölcsöt a méhszájamról.

Azóta született 2 gyermekem, 2002-ben és 2006-ban. A szülések miatt a méhszájam sajnos elég csúnya lett, ezt saját szemmel is láthattam a rendelőben a falra szerelt "kivetítőn".

Sok orvoson keresztül mentem már, állandó hüvelyfertőzésekkel kínlódtam, 2 havonta tért vissza a probléma és senki nem kereste a kiváltó okot...:(

Amikor már sex után is véreztem, megijedtem és elmentem a szülészorvosomhoz, aki méhszájsebet állapított meg..viszont ő egyéb okok miatt nem tudott műteni.

Ekkor felkerestem egy másik dokit az új lakóhelyemen, aki azt mondta, nem sebről van szó,hanem 1cm-re nyitott a méhszájam és ezt nagyobb műtéttel tudja csak helyrehozni (gondolom magasabb összegért is..), altatás, kórház, 6 hét nyugi stb...

Ekkor már nem tudtam, kinek higgyek, ezért felkerestem Szalay dr-t, akiben ismét nem csalódtam!Nem is tudom, miért nem hozzá mentem rögtön!

Elmondtam neki részletesen mindent, alaposan megvizsgált, hüvelyi uh, kenetvétel, azt rögtön mikroszkóp alatt megvizsgálta, mindenre kiterjedő vizsgálatot végzett.

Az eredmény: rádiósebészeti eszközzel, helyi érzéstelenítésben helyrehozza a sebemet!

Azt mondta, a fertőzések is emiatt voltak, hiszen a beteg terület remek táptalajt adott a kórokozóknak.

3 hét múlva megyek a beavatkozásra és nagyon bízom benne, hogy a panaszaim meg fognak szűnni!

A doki kérdés számomra ezzel meg is oldódott, nem megyek többet senki máshoz, csak hozzá! Még ha nem is a lakóhelyemen van és drágább is picit, mindenképp megéri, hogy egy ilyen lelkiismeretes, precíz orvos lásson el!

Mindenkinek ajánlom dr. Szalay Lászlót!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook