Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr.Szalay László nőgyógyász Győr fórum

Dr.Szalay László nőgyógyász Győr (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
57. adelusz84 (válaszként erre: 56. - Gina64)
2012. máj. 9. 18:02
Szerintem biztos foglalkozik ilyen témával is.Kisebb műtétetek is csinál ha kell. Figyi felhívod a recepciót és megkérdezed őket,nagyon kedvesek majd meglátod!
56. Gina64
2012. máj. 7. 19:20

Sziasztok!

Nekem ma ajánlották a doktor urat. Szeretném kérdezni Tőletek, hogy változókori vérzéses problémákkal is foglalkozik, mert arról itt nem olvastam. Már egy éve küzdök erős, darabos vérzéssel. Szedtem már egy csomó féle gyógyszert, volt Mirenám, ami kilökődött. Ha foglalkozik ilyen problémákkal is, akkor megkeresném. Ha valamelyiktek tudja, légy szí, írja meg. Köszi: Gina

55. jsanett (válaszként erre: 52. - Tücci)
2012. ápr. 5. 17:34
Ja meg annyi, hogy en Szegedrol utaztam el hozza CSAK A VIZSGALATERT! Az egeszsegem megert annyit, hogy ezt a hosszu utat bevallaljam! :))
54. jsanett (válaszként erre: 52. - Tücci)
2012. ápr. 5. 17:33

Szia!


En is ugyanezt tudom elmondani rola, nagyon kedves ember, kb 60 eves vagy kicsit tobb. Nekem barmilyen kerdesem volt tole, meg tudtuk beszelni, es nem ereztem azt hogy "futoszalagon" mennenek nala a paciensek. Szan idot mindenkire.


Egyebkent meg annyi infot megosztanek veletek, hogy mikor nekem a mehszajsebemet eltavolitotta radiosebeszeti eljarassal, eloszor sima vizsgalatra mentem be hozza, majd kozolte velem, hogy ha akarom akkor azonnal el tud latni (marmint lekezeli a m.szajsebet).

Mondta, hogy kinn a varoban meghozhatom a dontest ha most azonnal nem megy. Kimentem a varoba es utana kb 20 perc mulva visszahivott, mert belementem az azonnali kezelesbe. NEM BANTAM MEG! Azota, ha barmikor megyek nodokihoz es rakerdezek, hogy hogy nez ki a mehszajam akkor csak ilyen mondatokat hallok: "Bar mindenkinek ilyen szep lenne!".

Szoval ha eddig barki is halogatta a mehszajseb kezelest ezentul ne tegye! En vagy 3-4 evig kinlodtam mindenfele fertozessel amiatt mert megtapadt mindenfele baci a feluleten. Azota miota eltavolitotta SEMMI BAJOM!!!! :)))

53. 9bbc382386 (válaszként erre: 52. - Tücci)
2012. ápr. 1. 19:51

Szia!

Több hetet szoktak várni a bejelentkezéstől,de ha neked konkrét időd van,akkor a ciklusok kiszámításával egy kb időpontot bekalkulálsz és beírnak akkorra.

Telefonszáma: 06 96 410 923

Recepciós Hölgy felveszi,és vele megbeszéled a problémád az időpontod,ez mindig így megy.

Doktor Úr egy nagyon kedves precíz idős ember,ennyi szerintem bőven elég :)

Saját laboratóriuma van ,így ott néz mindent meg ,majd levélben elküldi az eredményt.

Ár 12ezer kb.mármint egy citológia és átvizsgálás.

52. Tücci
2012. ápr. 1. 17:07
Sziasztok! Régóta olvasgatok már a doktor úrról, már rá kellene szánnom magam, hogy el menjek, csakhát vidékről mennék és egyéb bökkenők is vannak. Nyáron szeretnék menni hozzá (előbb sajnos nem tudom megoldani szerintem). Mennyi a várakozási idő, mármint időpontot mennyi időn belül kapnék? Illetve, ha valaki priviben el küldené a telszámát, valamint egy kis "személyleírást", azt nagyon megköszönném. Utóbbit csak azért, hogy ne a sötétben tapogatózzak, ha majd el megyek hozzá és nagyjából tudjam, hogy kit kell keresnem :)! Ja és jöhetnek vélemények, negatív-pozitív egyaránt, bár inkább pozitívat olvasok. Köszi előre is!
2012. márc. 27. 11:42
Én évek óta hozzá járok,sztem az ország egyik legjobb nőgyógyásza.Nagyon alapos,precíz.És a gépei...hiper-szuper cuccai vannak.Még én sem láttam a fiát,de a nővérem már volt úgy nála,hogy ott volt Ő is.Azt mondta nagyon kedves.Volt kitől örökölnie.Mindenkinek csak ajánlani tudom Őket!!!!
50. adelusz84 (válaszként erre: 49. - Nora25)
2012. márc. 14. 21:17
Szerintem is nagyon jó doki.Én eddig talán 3x voltam nála,de a fiát sosem láttam. :-))))
49. Nora25
2012. márc. 14. 21:00

Kedves Fórumozók!


Pár gondolatot szeretnék megosztani Veletek!


Tegnap voltam a szokásos éves kontrollon Szalai doktor úrnál, és megint sikerült rádöbbennem, hogy nála alaposabb, odafigyelőbb dokival még nem találkoztam.

Feltettem neki rengeteg kérdést, mindenre készséggel válaszolt.

3 éve csinálta a méhszájsebemet, aminek azóta semmi nyoma. Akkoriban rengeteget szenvedtem vele, mire rászántam magam a műtétre. Nem a legkellemesebb érzés, de kibírható. Utána nem

újul ki, nem szenved vele az ember többet. Akkor is 40 e volt, most is ahogy olvasom annyi.

A vizsgálat (ultrahanggal együtt!!) 15 e!


Azt mondom, hogy ennyit megér, és nem is kell futkosni máshova UH-ra. Tetszik az egész környezet és az is, ahogy a nőkkel bánnak.

Legszebb mondat, amit tegnap hallottam: "Kisasszony, maga nőgyógyászatilag teljesen egészséges, bátran szülhet! " :)

Köszönöm Doktor Úr!


Ja és nem volt bent a fia (szerencsére)!


Bátran keressétek, nyugodt szívvel ajánlom őt mindenkinek!


Sziasztok

48. nina_2
2012. febr. 21. 14:37

Sziasztok fórumozók!


Gondoltam megosztok egy két tapsztalatot ami engem is érdekelt volna.


Ma volt a Doktor Úrnál. Nagyon kedves igazatok volt:-) Alaposan megvizsgált. Volt egy méhszájsebem, amit kérésemre azonnal megcsinált. Persze ez mindenkinek a menzeszétől függ, hogy azonnal meg tudja e csinálni, meg rákszűréstől sztem. Nálam minden ok volt így adott helyi érzéstelenítőt. Kibírható volt csak kellemetlen. Majd kaptam csokit is:-) És elkezdte a rádiósebészeti eszközzel való égetést vagy mit. Max 20 percig voltam bent. Utána most picit fáj az alhasam meg a kacsa utána rossz érzés és csak ennyi.

3hónap múlva megyek vissza. 40.000 ft. volt.

Sima vizsgálat 15.000,-

Ja és ma nem volt bent a fia:-)

Remélem másnak segítenek a leírt tapasztalataim. Minden jót. Sziasztok!

47. nina_2 (válaszként erre: 46. - Vizsgárafel)
2012. febr. 7. 17:22

Szia!


Köszönöm szépen. Én 2 hét múlva megyek. A fia is bent van?????? Remek,nem elég egy doki előtt frusztráltan éreznie magát az embernek.........

Remélem ő is normális.

2012. febr. 5. 08:32

Új infó!

Egyik ismerősöm januárban volt nála:

15000 ftot kér!!!!!!!!!!!!!

És a fia is bentvan, vagy ő vizsgál...


Barátnőmnek tavaly azonnal megcsinálta, én későbbi időpontra jelentkeztem be. Ha megmondod hogy azonnal akarod, szerintem megcsinálja, esetleg akkor csúszik a rendelés egy kicsit. Amúgy ez a "műtét" gyorsan megvan, talán 15 perc.

45. nina_2
2012. jan. 30. 14:54

Köszi! Nekem vki azt mondta 2010-ben 25 volt. Az remek....

Azt nem tudod egyből meg is csinálja?

44. vizsgárafel (válaszként erre: 43. - Nina_2)
2012. jan. 30. 09:31

Hm eddig még nem kaptunk választ...

2010ben 40 ezer volt. Friss árak engem is érdekelnek.

43. nina_2
2012. jan. 28. 15:46

Sziasztok!


Valaki tudna irányárat mondani, hogy mostanában mennyibe kerül egy méhszájseb "műtét" nála?

És ha van időpontot hozzá, úgy hogy nem is tudja még hogy milyen panasszal megyek, egybőlmeg is csinálja? Köszönöm!

2012. jan. 24. 16:31

Sziasztok Fórumozók


én is az ár felől érdeklődnék.

tavaly valóban 12 ezer volt, most vajon emelhetett tarifát ?

Sima kontrollra mennék

Előre is köszönöm

41. 9bbc382386 (válaszként erre: 40. - Holló judit)
2011. dec. 12. 09:47
Tavaly 12ezer volt egy vizsgálat.
2011. dec. 11. 22:26
Sziasztok!megszeretném kérdezni mennyibe kerülnek vizsgálatok Dr.Szalay Lászlónál?5éve voltam nála,szeretném tudni mostanság mennyit kell fizetni?remélem ha holnap felhivom még idén kapok idő pontot,félek nagyon Tatabányai kórházban nagyon megijesztettek,35éves vagyok még nem szűltem,2hete voltam rákszűrésen-ultrahangon-petefészek-méh.-cisztákat találtak,holnap tumormarkere megyek-eredmény kb.3hét!lényeg nem szeretnék ilyen sokáig idegeskedni-rossz-jó indulatúak e!!!köszönöm szépen!!!!
39. f3454b066e (válaszként erre: 38. - Rürü)
2011. nov. 9. 11:04
nagyon jó doki!!!én is ezt tudom mondani.
38. Rürü
2011. nov. 3. 15:38
Sziasztok! én ma jelentkeztem be, dec 13-ára kaptam időpontot. Nekem nővérem és egy ismerősöm is őt ajánlotta, csak jót hallottam eddig róla. Kíváncsian várom, majd írok utána, ha nem felejtem el:)
2011. márc. 27. 16:52

S O S


segítséget szeretnék kérni!!!!1.5 hete volt dr szalay lászlónál(győr) egy kis műtétem. pontozottség miatt. Rádiósebészeti ezközzel dolgozott.

Azt mondta nem lesz se vér se barna csak erős folyás sex no 4 hétig.


nekem ma rózsaszines barnás a folyásom!!!!!!22 nap ez. ilyen hamar nem szokott megjönni!!!!!!Segitséget kérném.!


krizsa dokihoz járok felhívtam , őszerinte nem gond....De nekem szalay azt mondta nem lehete semilyen vérzés sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mert elszárta a ereket.... nem tudom mit tegyek olyan hirtelen jött!félek nehogy elöntsön a vér!!!!!!


ha egyépként ennyire lassan gygyúl hogy lesz nekem 2.5 hét múlva inszeinációm!!!!!!!!!!!!!nagyon meg vagyok ijedve!!!!!

2010. júl. 24. 21:03
Szia! Nem válaszoltál a levelemre pókemberke
35. pokemberke (válaszként erre: 34. - Sarfi ramona)
2010. júl. 17. 08:30
amikor csak szeretnél....kérdezz nyugodtan privátban
2010. júl. 17. 08:26
Pokemberke mikor tudnék kérdezni tőled?
33. jsanett (válaszként erre: 31. - Bosziii)
2010. júl. 16. 10:34

Detto. :o) Nalam is ez volt.

A csoki viszont hatott, mert legalabb elfoglaltam magam egy kicsit :)

32. 0d717b184a (válaszként erre: 31. - Bosziii)
2010. júl. 16. 01:35
a csoki a legfontosabb
2010. júl. 16. 01:26
Én a műtétemet végignéztem (Lézeres műtéteket végez), és még csokit is kaptam! A wc ülőke pedig forog (Mindenki után fertőtleníti magát), úgyhogy nyugodtan rá lehet ülni! :-DDD
2010. júl. 16. 01:21
jaaaaaaaaaaaj, ő nagyon jóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!
2010. júl. 15. 23:52
köszi szépen megfogadom a tanácsotokat és hozzá fogok menni.Pókemberke tudnánk valahol úgy beszélni h mások ne lássák?
2010. júl. 15. 22:53
Sziasztok.persze kérdezz bátran:) Én senki máshoz nem mennék ezek után csak is hozzá! Csak ajánlani tudom, ha egy korekkt, okos és tisztelettudó emnbert akarsz akiben maximálisan megbízhatsz!Nagyon alaposan vizsgál!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook