Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Varga Kornél kismamái fórum

Dr. Varga Kornél kismamái (beszélgetős fórum)


82. linda79 (válaszként erre: 81. - Vikike1980)
2009. márc. 12. 16:09
Igen, ez ismerős, de talán eső nem lesz.És hát valljuk be, a mi megyénk már csak ilyen esős-szeles!
2009. márc. 12. 14:17

Sziasztok!


Hát ez a napsütés engem is feltőlt,csak az a baj hogy vagy a szél fúj vagy az eső esik.


Majd csak megjön az igazi jó idő is..)

2009. márc. 12. 13:40
Sziasztok! Viki örülök, hogy már jobban vannak a gyerekek, nálunk most semmi betegség! (Na ezt gyorsan le is kopogtam) Itt a tavasz, lehet sokat kimenni a szabadba, és ez engem is feltölt! Eszti mizu Veletek????
79. vikike1980 (válaszként erre: 78. - Linda79)
2009. márc. 10. 18:39

Sziasztok!


Köszönöm már sokkal jobban vannak:)

Remélem ti is jól vagytok.

2009. márc. 10. 14:18

Sziasztok!

Mindenki nagyon el van tűnve! Mizu?

Viki, remélem a lányok már meggyógyultak! :-)

77. vikike1980 (válaszként erre: 76. - 72f62a66ed)
2009. márc. 8. 13:31
Köszi Eszti minden ok,igen de visszaesett a "csapdájába"!:))
2009. márc. 8. 10:55

Viki minden ok?

Megint csúszásban volt, pedig a múltkor úgy tűnt, kezd helyre rázódni :))

2009. márc. 7. 22:03

Sziasztok!


Ma voltam a Dokinál,hát megint hozta a formáját másfél óra csuszásban volt.


Remélem mindenki jól van.?


Jó éjszakát!

2009. márc. 5. 20:38

Sziasztok!


Viki most nem megyek :)

2009. márc. 5. 18:46

Sziasztok lányok!

Mi újság van veletek?

Sajnos nálunk betegek a lányok.

Szombaton megint megyek a dokibához!

Eszti te most nem jösz?

2009. febr. 24. 14:21

Szeptemberben kezdi az ovit a kisfiam.

Szüleim Szhelyen laknak, mi egy éve elköltöztünk, fő a nyugalom és a friss levegő...

A többiek jól eltűntek, bár az is lehet, hogy betegek a gyerekek, és nincs idejük! :-(

2009. febr. 24. 13:14

hahóóóóóóóóóóó

senki sehol?

70. 72f62a66ed (válaszként erre: 68. - Linda79)
2009. febr. 22. 14:20

Sokan ellenzik a vegyes csoportokat, mert állítólag a nagyobbakkal nem tudnak annyit foglalkozni az óvónők, mintha külön lennének. Nálunk semmi gond nincs ezzel. A picik meg rengeteget tanulnak a nagyoktól. Tesóknál meg még jobb ha együtt vannak. A mi csoportunkban nagyon sok testvérpár van. Szóval nekem nagyon tetszik.

Melyik oviba fogtok járni? Mikor kezd a kisfiad?

Jó ha megtudod oldani, hogy a pici lányod ne menjen bölcsibe. Szüleid is itt Szombathelyen laknak? Én sem szívesen adom be, de anyuék még dolgoznak, és ráadásul nem is itt laknak, ezért kénytelen vagyok :(( Meg hát ugye a GYES elég kevés ahhoz hogy három éves koráig itthon legyek vele. Férjem azt mondta hogy majd ő dolgozik többet, na de nem várhatom tőle hogy megszakadjon, még ha értünk is teszi, akkor sem.

Én a Pénzügyőrségnél dolgozom, és oda is megyek vissza. Úgy néz ki, dec. végén kezdek, de lehet hogy csak jövő januárban megyek vissza, addig kihúzom szabival.


Viki hogy vagytok?


Eszti eltűntél!!!


Mátén rengeteg pötty van, főleg a fenekén és a fején. Éjjel keveset aludt, nagyon viszket neki:(


Kornélom kidobta az ebédet, biztos megint összeszedett valamit az oviban :(((

2009. febr. 21. 20:58

Sziasztok!


Eszti jobbulást Máténak!

Gyerkőceim is vegyes csoportba jár járni fog.

Azt hiszem beteg lesz megint Diám.(

Már a feje fájt meg sokat tüsszög.:(

Ugye a drága óvónőknek lehet köszönni akik kiviszik a gyerekeket a szélbe.


Linda mi vállalkozók vagyunk.

68. linda79 (válaszként erre: 67. - 72f62a66ed)
2009. febr. 21. 20:51

Félreértettél, én is a vegyes csoportokat csípem, ugyanabba fognak járni a gyerkőceim! Csak a kisfiam előbb kezdi.

Húúú, sok helyen dolgoztam, legutóbb egy hitelirodában, de hála a gazdasági válságnak be lehet csukni. Most azon vagyok, hogy munkát találjak...Augusztus, szeptember környékén el kell kezdenem. És Te mivel foglalkozol? Ezt kérdezem a többiektől is!

67. 72f62a66ed (válaszként erre: 66. - Linda79)
2009. febr. 21. 14:37

Nálunk szerencsére vegyes csoportok vannak, így a fiuk egy csoportban lesznek.


Mátén már nagyon sok pötty van, szerencsére jól viseli. Attól féltem, hogy nem hagyja majd magát kenni.


Linda te hol dolgozol?

66. linda79 (válaszként erre: 65. - Vikike1980)
2009. febr. 21. 09:32

Sziasztok!

Nekem sincs túl sok kedvem visszamenni dolgozni, dehát muszáj...Én is annak a híve vagyok, hogy egy csoportba menjenek a gyerekek oviba. Szeptemberben kezdi Bálint, majd egy év múlva követi kislányom. Addig Anyukám vigyáz rá. A bárányhimlőn ne keseregjél Eszti, jobb azon túlesni korán. Nálunk még nem volt, majd a közösségben elkapja.

2009. febr. 19. 14:02

Sziasztok!


Mielöbbi jobbulást Máténak Eszti!


Mi is egycsoportba szeretnénk íratni őket.

Nekem szeptemberben kezdődik a meló.

Még leírni is "szőrnyü"!

Hat év után nincsen valami nagy kedvem dolgozni!:)

64. 72f62a66ed (válaszként erre: 63. - Linda79)
2009. febr. 19. 13:23

Jó neked, legalább egyikőjük nyugodt. Nálunk mindkettő nagyon eleven, de nem baj, csak néha nagyon fárasztóak tudnak lenni :))

Kornélom ovis, Máté szeptemberben kezdi a bölcsit (én meg megyek vissza dolgozni), addigra már kb. két és fél éves lesz, és jövő májusban megy a bátyja után az oviba. Ott már jobb lesz neki, egy csoportban lesznek.


Mátémon ma találtam 3 pöttyöt, úgy néz ki nála sem ússzuk meg a bárányhimlőt. Persze ez várható volt hogy Kornéltól elkapja :(((


Viki, Eszti merre jártok?

63. linda79 (válaszként erre: 62. - 72f62a66ed)
2009. febr. 18. 15:49

Szia, sziasztok!

Kisfiam Bálint 31 hónapos,

kislányom Natasa 18 hónapos

13 hónap különbség van közöttük. Mindkettőjükkel itthon vagyok, úgy gondoltam, ha van rá lehetőség, akkor nem kell bölcsi. Bálint eleven, roppant merész kisfiú, nem győzöm a bútorok teteéjéről stb. leszedni, és Natasa, aki nyugodt bújós kislány. Jól kiegészítik egymást, jó testvérek, és remélem így is marad...

62. 72f62a66ed (válaszként erre: 60. - Linda79)
2009. febr. 17. 23:05

Linda!

Fiuk, lányok? Mi a nevük?


Nekem két kisfiam van, Kornél 3 és fél éves, Máté 21 hós.

Nálatok sem túl nagy a korkülönbség.

61. vikike1980 (válaszként erre: 60. - Linda79)
2009. febr. 16. 16:33

Sziasztok!

Nekem a nagylányom 6 éves lesz a kisebbik lányzóm pedig 2 és fél éves.


Remélem mindenki jól van és nem beteg.

60. linda79 (válaszként erre: 58. - Vikike1980)
2009. febr. 16. 14:50

Sziasztok!

Két kigyerekem van, 2,5 és 1,5 évesek múltak. Mindkét babámat Kornélnál szültem. Egy ismerősöm ajánlotta, és terhesgondozásra kezdtem hozzá járni. Mivel nagyon kedves, segítőkész, nem volt kérdés, hogy a második gyerkőc születéséhez kit fogunk választani.

Dióhéjban ennyi!

Nálatok, kinél mekkorák a gyerekek?

2009. febr. 12. 17:28

Szia Linda!

Üdv köztünk!

Írj magadról!

58. vikike1980 (válaszként erre: 57. - Linda79)
2009. febr. 12. 15:42

Szia!

Sziasztok!


linda79 üdv a csapatban!:)

Már régóta A Kornélhoz jársz?

Hány gyerkőcöd van?

2009. febr. 12. 15:27
sziasztok! Egy újabb Anyuka vagyok!
56. 72f62a66ed (válaszként erre: 55. - Vikike1980)
2009. febr. 9. 19:35

Máté még nem kapta el, de gondolom ő sem ússza meg :(((


A pajzsmirigyem túlműködik, ami miatt elég sokat fogytam (ez nem baj, rám fért), viszont rengeteget fáj a fejem, de sokszor annyira, hogy mozdulni sem bírok.


Örülök hogy csajok jól vannak, tényleg az a jó, ha rosszak, mert akkor nem betegek!!!


Eszti merre vagy?

2009. febr. 9. 18:49

Sziasztok!


Eszti mi a baj a pejzsmirigyednek?


Csajaim köszönöm szépen megvannak,rosszalkodnak ezerrel!:))

Ennek csak örülök,mert akkor nem betegek.:)


Mátéka nem kapta el a barihimlőt?

2009. febr. 9. 13:56

Eszti, azt hiszem ezzel mindenki így van, akkor megyünk dokihoz, ha nagyon muszáj.

Nekem pl. megint el kellene mennem pajzsmirigyvizsgálatra, mert néha már rosszul vagyok:(( időm sajna majd csak akkor lesz, ha Máté megy bölcsibe, és amíg itthon leszek szabin, addig majd elintézem...talán.

Pici fiad hogy van?

Viki csajok?

2009. febr. 2. 15:04
sziasztok csajok!!!én pénteken futottam össze kedvenc doki bácsinkkal az Sztkban és egyszerre ti jutottatok eszembe:))már nekem is ildomos lenne elmenni hozzá,láttam is a szemén hogy mosolygott mikor rájött hogy a mult évszázadban jártam nála:)Eszti hogy sikerült a szülinaod??utolag is minden jót!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook