Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Tidrenczel Zsolt kismamái fórum

Dr. Tidrenczel Zsolt kismamái (beszélgetős fórum)


okt. 31. 14:36
nahhh ez a csávó a szakmája csúcsa, egy kiváló orvos, DE emberileg begy igazi "fasztarisznya", kommunikációja és stílusa a SPAR biztonsági őrjének a szintjén van, annyi különbséggel, hogy a SPAR biztonsági őre, kedves és jóindulatú hozzá képest. Egy igazi pöcs. Rendkívül közel állt hozzá, hogy közeli fizikai kontaktusba kerüljünk egymással. Ráadasul a munkája kapcsán kifejezetten kiszolgáltatott helyzetben lévő nőkkel kell dolgoznia, s ezzel kicsinyes pondró módon visszaél. egy büdösbogár. DE ismétlem a szakmájának magyarországi csúcsa, szerencsére kikerülhető, mert van másik hasonló szakmai képességű szakember is.
12. vdavid
2020. szept. 12. 10:05
A Czeizel intézetben voltunk a doktor úrnál, 2. trimeszteri ultrahangon. Számunkra negatív élmény volt. Zsolt részéről a kommunikáció minimális volt, kérdéseinkre egy rövid válaszokat kaptunk. ("Ez egy kislány.") Technikailag elvégezte a vizsgálatot, de emberi oldalát nem láttuk. Utólag arról beszélgettünk a barátnőmmel, hogy nagyon szerencsések vagyunk, hogy minden rendben volt a vizsgálaton, mert ettől az orvostól különösen rossz lehet megtudni, ha valami fejlődési rendellenessége van a babánknak, az empátia látszólagos hiánya miatt. Nem mennénk vissza hozzá.
11. Tina 2 (válaszként erre: 8. - Zsejke)
2019. aug. 1. 13:22
Szia megkèrdezhetem muèrt vagy ilyen rossz vèlwmènyel róla! Köszönöm szépen ha válaszolsz. Nem talaltam hogy hol tudnák privátba irni fontos lenne
10. H.Viki
2017. máj. 29. 09:14
Meg tudná valaki mondani, mennyi a Dr. úr tarifája? Terhesgondozás és szülés is érdekel. Köszönöm! :)
2017. ápr. 2. 09:45
ZSejke ha erre jársz, megkérdezhetem mi volt a probléma? Én most márciusban szültem nála, császár volt, épp felépülőben vagyok. Olvastam róla sok jót és rosszat is..
2017. febr. 19. 11:49
Ennek az "orvosnak" a kozelebe se er Mengyelejev. Nem csak a diplomajat vennem el de embernek es aligha nevezheto. Menekuljon tole mindenki amerre lat!!
2012. máj. 10. 11:12

Sziasztok! Bocsánat, hogy eltűntem, de azt hittem - én naiv - hogy kapok valami értesitőt, ha infó jön ide. Most megtanultam, hogy nem!

Remélem jól vagy!

Igen, valóban hozzá kell járni CTGre a magánrendelőbe, de mivel vizsgálatra is úgyis hetente kell már járni, igy a kettő összekötődik és a vizsgálat az ultrahang és a CTG kerül együttesen 5000FT-ba. Igy szerintem már elég korrekt a dolog.

Tiszteletdija nincs a dokinak, annyit adsz, amennyit gondolsz. Nekünk annak idején azt mondta, hogy vannak különféle szokások (gondolom itt arra gondolt, hogy 10szeres összeget illik adni), nézzünk utána, de egyébként nincs megszabott dija. Akkor 8000Ft volt nála egy vizsgálat. Mi úgy terveztük, hogy 60-at adunk neki, de végül 70-et kapott, mert nagyon nagyon meg voltunk elégedve. Ez egyébként fedezte is vhol a 10xes összeget, mert ugye az utolsó hetekben már csak 5000et fizettünk neki.

Egyébként közben kiderült én is újra babát várok, tehát rendületlenül járok a dokihoz és még mindig az a tapasztalatom, ami az első terhességmenél volt. Emberséges, odafigyelő, de sokkal több a munkája, mint 2 évvel ezelőtt.

6. Betticsek (válaszként erre: 5. - Patyoma)
2012. febr. 18. 11:15

Köszönöm kérdésed, lehetőségekhez képest jól vagyunk. Még nem látjuk az alagút végét, mivel újabb rendellenességek bukkannak elő, ahogy fejlődnek, de senki sem gondolta, hogy könnyű menet lesz. :/

Neked viszont erőt, és egészséget kívánok! A dokival a hátad mögött nem lesz baj. :)

5. patyoma (válaszként erre: 4. - Betticsek)
2012. febr. 16. 11:10

Ezt nagyon jó hallani a doktor úrról.

Az ikreid már jól vannak? Nehéz hónapokon lehetek túl...

2012. febr. 15. 23:57
Én 2011 áprilisában szültem nála ikreimet. Mivel a 26.héten történt mindez nem volt választásom, az ügyeletes orvos műtött. Eszméletlen jól végezte a dolgát, és én csak örök hálával tartozom neki. Velem nagyon kedves és mosolygós volt. Sajnos csak 5 nap után jöhettem le az intenzívről, és akkor állhattam fel. De úgy éreztem, valódi örömmel nézte végig, ahogy friss műtét után, amit ő végzett, futkároztam a szobám, és a PIC között. Mindig találkoztunk a folyóson, és mindig megkérdezte hogy vagyok. Én azt a pénzt adtam neki, ami épp akkor a tárcámban volt. Összesen 20.000.Ft-ot. De, ha 100.000.Ft lett volna benne, akkor azt adom, mert olyan szinten megvoltam elégedve. Szép munkát végzett, ahhoz képest, hogy életmentőcsászárt kellett végezni. Ha valaha még terhes lennék, csak és kizárólag hozzá fordulnék.
2012. febr. 14. 16:16

De jó, hogy írtál.! Ne haragudj, hoyg csak most válaszolok, de nem néztem, hoyg járt-e valaki erre.


Ami nemrég megdöbbentett az az, hogy nem lehet a kórházba járni NST-re, hanem hozzá kell menni a magánrendelésre és egy alkalom 5ezer Ft. Kicsit sokkalom.:((

Mennyi a tiszteletdíja különben? Mert úgy tudom, Pesten a magánrendelés 10x-ét kell adni. Mikor kell odaadni? Te mikor adtad?

2. tbors (válaszként erre: 1. - Patyoma)
2012. febr. 2. 19:44

Szia!

Én nála szültem 2010. októberében. A második babámat is nála fogom megszülni, az biztos. Valóban nem egy smúzolós fajta, de nagyon korrekt, nem pénzéhes és abszolút lehet rá számítani!

Ha bármi kérdésed lenne a kórházzal vagy a dokival kapcsolatban, megpróbálok válaszolni!

2011. dec. 10. 23:19

Sziasztok!

Úgy néz ki, Dr. Tidrenczel fogja végigkísérni a jelenlegi terhességem és ő lesz a szülészorvosom. Jó lenne az ő kismamáival beszélgetni, akár pozitív akár negatív véleményük van róla.

Nekem eddig nagyon profinak tűnik, bár nem az a szirupos, kedveskedős fajta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook