Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Varga Kornél kismamái fórum

Dr. Varga Kornél kismamái (beszélgetős fórum)


22. vikike1980 (válaszként erre: 21. - Veszter78)
2009. jan. 21. 10:18

Szia!

Buék neked is!:)

Én még kicsit új vagyok itt köztetek.

Nagyon tüneményes kisfiad van..)

Szegényke,sajnos a rágofogakkal mi is kinlódtunk.:(

Nurofent szoktam neki adni fájdalomcsillapításként.

2009. jan. 21. 08:42

Búék csajok!!kicsit eltűntem bocsi,de betegek voltunk meg az ünnepek!!és a rágófogak....még kinlódunk:(((

mi ujság veletek???

20. vikike1980 (válaszként erre: 19. - 72f62a66ed)
2008. dec. 15. 14:16

Szia Eszti!

Te is nekem:))


Sajnos igen volt,köszönöm az eggyütérzést.


Én is megvagyok vele elégedve.

19. 72f62a66ed (válaszként erre: 17. - Vikike1980)
2008. dec. 14. 21:56

szia Viki!

valahonnan nagyon ismerős vagy nekem:))


Nem tudtam, hogy volt egy vetélésed, nagyon sajnálom.

Igen, nagyon jó fej a doki, és én nagyon megbízom benne. Nekem egy rossz szavam nem lehet rá.

2008. dec. 14. 21:46

Veszter78 nagyon édes a kisfiad.

Rozsaeszti a tieid is de neked már írtam.:)

2008. dec. 14. 21:44

Sziaszok Esztik!


Én is a Varga Kornélhoz járok már egy éve,de én nem nála szültem a lánykáimat.


Tavaj sajnos volt egy vetélésem és ő csinálta a műtétet, pedig akkor még nem is ismertem ,nagyon aranyos volt .

2008. nov. 21. 13:04

Szia!

Hogy vagytok? Fogacskák? Dentinox N gél, Panadol Baby vagy a gyógyszertárban kapható készítményt próbáltad már? Nekünk az utóbbi vált be.


A felújítás alakul, de néhány dolog még hátra van. Járólapozás, postaládacsere, ezek már csak apróságok a többihez képest. Most éppen a lépcsőházat festik, világos rózsaszín, de nekem nagyon tetszik. Jövő héten jönnek a festők a lakásokba is, aztán dec. első hetében cserélik a bejárati ajtót. Na arra kíváncsi leszek, mert állítólag 110 kg-os acélbetétes ajtókat raknak be.


Hétvégére megjön a hó, mehetünk szánkózni a tökikkel :))

2008. nov. 17. 07:37

szia!!

kicsit nyűgösebb napjaink vannak,nagyon kínlodunk a rágófogak miatt szerintem sosem érünk a végére:((hogy álltok a felújitással?tudtál pihenni hétvégén hogy a gyerkőcök nagyiztak???

2008. nov. 13. 13:37

Szia Eszti!


Igen, személyesen voltunk a bölcsiben. Azt hallottam, hogy egy évvel előbb kell szólni, mert annyi gyerek van, erre a gondozónők kinevettek, és azt mondták ez nem igaz, ezért fel is írták Mátét, hogy megnyugodjak. Ez a Hadnagy utcai bölcsiben volt, nem tudom máshol mi a helyzet. Nagyon kedvesek voltak a gondozónők, így első látásra, aztán majd kiderül milyenek lesznek.


Nálunk is nagy a felfordulás, éppen lakásfelújítás közepén vagyunk. Tegnap rakták fel a redőnyöket, és a szúnyoghálót, egész délután takarítottam, a két gyerek mellett, mert a férjem dolgozott. Mára volt megbeszélve, de mivel itthon voltam, ezért nálunk is megcsinálták tegnap.


Máté ma kapta meg a 18 hós oltást, remélem nem lesz lázas. Úgy sajnálom szegénykémet, járkál a lakásban és csak azt mondogatja hogy fáj és közben fogja a combikáját. Most szerencsére alszik, a redőnyösök meg a szomszédban kopácsolnak, remélem nem ébred fel.


Ti jól vagytok? Nem vagytok betegek? Már várom hogy Kornélom mikor lesz beteg, mert megint van néhány gyerek az oviban, akiknek egész nap az orruk folyik, és köhögnek.

Holnap anyukámék elviszi őket, és csak vasárnap jönnek haza. Egy kis pihenés nekünk sem árt, a fiuk meg boldogan mennek.

2008. nov. 12. 07:09

szia.nem vesztem el csak igen mozgalmas hétvégénk volt,tegnapelőtt meg a gép kapott vírust .a párom tegnap egész nap ezzel kinlódott.

hát bevallom már megnéztem a bölcsiket mert lehet szükség lesz rá.személyesen mentél be hogy felvegyék Mátét??

12. 72f62a66ed (válaszként erre: 11. - 72f62a66ed)
2008. nov. 8. 09:31

az elején.

Bocs Máté belenyúlt a billentyűzetbe, azért nem tudtam befejezni. :)))


Szóval még van egy kis időm itthon. Nagyon nem vágyom vissza dolgozni, igaz, nem volt rossz helyem, de azért itthon sokkal jobb.

Most szólj hozzá ehhez a hülye időhöz. Még a játszótérre sem tudunk lemenni. Miért mindig hétvégére romlik el az idő?

Remélem jól vagytok!

puszi

Eszti

2008. nov. 8. 09:28
Végül is majdnem három évet leszek én is itthon, mert Máté jövő májusban lesz 2 éves, és még csak szeptemberben kezdi a bölcsit. Én meg csak kb. december körül megyek vissza dolgozni, addig biztos kihúzom szabival. Meg ha Máté beteg lesz a bölcsiben, jobb ha itthon vagyok a
2008. nov. 7. 16:27

szia-sia!

lehet hogy nekünk is el kell gondolkodnunk a bölcsin mert apa mhelyén nagyon veszélyben van és na adj isten elküldk nekem lehet vissza kell mennem dolgozni.

9. 72f62a66ed (válaszként erre: 8. - Veszter78)
2008. nov. 7. 09:16

Szia Eszti!

Máté a Hadnagy utcai bölcsibe fog járni, Mát tavaly szóltunk, és pár hete megint voltam bent, de azt mondták majd jöjjek vissza februárban,akkor kell kitölteni a jelentkezési lapot. A nevét felírták, így tudnak róla hogy megy.Állítólag elég sokan jelentkeznek,de talán sikerül bekerülnünk nekünk is.

2008. nov. 5. 13:47
szia.igen egyenlőre még itthon vagyok vele.itthon szeretnék maradni a 3év végéig de nem tudom mi lesz mert a párom mhelyén nagy leépítések vannak és gondban leszünk akkor vissza kell mennem.melyik bölcsibe megy Máté?mennyit kell fizetned érte?nagy a várakozásilista?
7. 72f62a66ed (válaszként erre: 6. - Veszter78)
2008. nov. 5. 10:32
Igen, látni hogy nincs sok idő köztük. Gondolom ő is olyan kis eleven mint az enyéim. Otthon vagy még vele te is ugye? Mikor mész vissza dolgozni? Sajnos Mátém jövőre ősszel megy bölcsibe, Kornél idén kezdte az ovit.
2008. nov. 5. 07:19
szia!visszajelöltelek,aranyosak a kisfiaid.az én Manóm 8-án lesz 16hónapos.azaz 2honappal fiatabb a kisfiadnál
5. 72f62a66ed (válaszként erre: 4. - Veszter78)
2008. nov. 4. 13:29

Eszti!

Nagyon édi kisfiad van! Mennyi idős? Nem sokkal lehet kisebb mint Mátém, ő 6-án lesz 18 hónapos.

2008. nov. 4. 12:27
szia Eszti!igen én is szombathelyi vagyok.itt sajnos nincs fenn képem még de ha az iwiwen beirod hogy Varga Eszter szombathely akkor ha minden igaz 9et hoz fel,és én vagyok az aki mellé csak annyi van irva hogy Eszti.olyan képem van fenn ahol a fiam még ujszülött,és úgy fogom.
3. 72f62a66ed (válaszként erre: 2. - Veszter78)
2008. nov. 4. 09:20

Szia Eszti!

Örülök hogy már ketten vagyunk. Légy üdvözölve a "csapatban"! :))


Nincs képed a gyermekedről? Őt hogy hívják? Szombathelyi vagy te is?

2008. nov. 4. 08:02
szia Eszti én is ESzti!!!:))nekem is Kornél volt az orvosom mikor terhes voltam,sőt hosszú éveken át,8éve hozzájárok.imádom.igaz pont nyaralt mikor szültem.
2008. nov. 3. 18:23

Azok véleményére vagyok kíváncsi, akik nála szültek, vagy fognak szülni.

Én mindkét fiamat nála szültem ( Kornél 3éves, Máté másfél éves).

Szerintem a legjobb doki, itt a környéken, nekem csak jó tapasztalatom van vele kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook